1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Sztanga Myślałem o rewanżu już 3 minuty po walce !

Discussion in 'Forum MMA' started by stopao, Jun 15, 2010.

 1. stopao

  stopao Oplot Challenge
  Welterweight

  Dołączył:
  Apr 10, 2010
  Komentarze:
  40
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  1,790
  [​IMG]


  Michał „Sztanga” Fijałka (6-1) po porażce o ile tak można nazwać walkę ze Stringerem nie przestaję być czołowym zawodnikiem wagi półciężkiej w Polsce. Walka zakończyła się przez przerwanie sędziego, my już wiemy że był to błąd, bowiem jak się okazało kimura Stringera nie zrobiła na Sztandze żadnego wrażenia, a jego frustracja po walce była spowodowana niesłuszną decyzją co niestety rzutowało na pierwszą porażkę Sztangi w MMA.


  Michał, powiedz czy kimura Stringera faktycznie była tak mocna i czy sędzia słusznie przerwał walkę? Oglądałem kilka razy powtórkę i widziałem, że nie klepałeś. Czułeś ból? Podejrzewam, że miałeś koncepcję wyjścia z tej kimury?


  Oczywiście moim błędem było to, że w ogóle dałem sobie złapać rękę!! Kimura byłą dobrze zapięta, ale nie odczuwałem bólu, a do tego moja ręka jeszcze oparła się o linę, specjalnie układałem sie na boku, aby podpuścić stringera do zmiany pozycji, niestety niesłuszna moim zdaniem decyzja sędziego przerwała tę akcję. Jestem doświadczonym zawodnikiem i wchodząc na ring podejmuję ryzyko ewentualnej kontuzji i skoro nie klepałem walka powinna być kontynuowana.


  Tak jak powiedział Alf, Hans Stringer to zawodnik w którym pokładane są wielkie nadzieje w Holandii podobnie jest z Twoją osobą w naszym kraju. Hans na pewno był w Twoim zasięgu, po wygranej walce miałbyś nowe koncepcje rozwoju stało się jednak inaczej. Jak spędzisz kolejne miesiące, czy jest jakiś element, który będziesz chciał szczególnie poprawić?


  Zamierzam ciężko trenować i chcę jak najszybciej wrócić na ring, czuję wielki niedosyt!


  Czy razem z „Bagim” wyciągnęliście już jakieś wnioski z tej walki? Co po walce powiedział do Ciebie Twój trener?


  Bagi był zły tak samo jak ja, ale to jest sport i takie rzeczy się zdarzają.


  Kiedy spodziewasz się powrotu na ring? Czy chciałbyś zrewanżować się Stringerowi?


  Oczywiście myślę o rewanżu, myślałem o nim już 3 minuty po walce. Nie padły jeszcze konkretne propozycje, czekam z niecierpliwością!


  Jak zwykle za Twoimi przygotowaniami stał Twój trener Piotr Bagiński i cały sztab zawodników z klubu Berserkers Team, czy przygotowania poszły w pełni po Twojej myśli, nie miałeś żadnych kontuzji?


  Przygotowania były jak zwykle ciężkie i bardzo profesjonalne, co zawsze podkreślam. Nie obyło się bez kilku małych kontuzji! Najcięższą złapałem na tydzien przed walką, było to naciągnięcie ścięgien prawej nogi, na szczęście w porę się wylizałem.


  Czy chciałbyś złożyć komuś podziękowania lub pozdrowienia?


  Oczywiście jak zawsze: trenerowi Piotrowi Bagińskiemu, kolegom z Berserkers Team, chłopakom z Grappler Info :) , firmie PIT BULL i OPTICUM, oraz wszystkim którzy we mnie wierzą i tyle! Pozdrawiam!
   
 2. VaeVictis

  VaeVictis UFC
  Light Heavyweight

  Dołączył:
  May 11, 2010
  Komentarze:
  16,372
  Zdobyte Lajki:
  17,927
  Punkty:
  2,790
  Kibicuje Michalowi bardzo mocno ale to co mowi w tej rozmowie kloci sie troche z tym co powiedzial w wywiadzie TV bezposrednio po walce.
   
 3. GLF

  GLF KSW
  Heavyweight

  Dołączył:
  Jan 31, 2010
  Komentarze:
  6,028
  Zdobyte Lajki:
  137
  Punkty:
  1,790
  Home Page:
  Nawet jeżeli, czego ja osobiście dostrzec nie mogę, to oczywistą sprawą jest, że zaraz po walce emocje biorą górę... czemu więc się dziwisz?
   

Share This Page