Podwieszony Szostak & Wrzosek #1: Stosowanie kreatyny w sportach walki

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
12399885_951272131608478_363930753_o-1.jpg


Zapraszamy na pierwszy odcinek nowego cyklu na MMARocks.pl, przygotowanego wspólnie przez specjalistów ze sklepu MMANIAk.pl oraz akademią S4 Fight Club czyli

Szostak & Wrzosek #1: Stosowanie kreatyny w sportach walki...





Produkcja: Piotr "Meru" Dejneko
http://www.mmarocks.pl/techniczne-a...rzosek-1-stosowanie-kreatyny-w-sportach-walki
 
Last edited:
Ale jeszcze jedna rzecz związana z kreatyną.Co z tzw."ładowaniem"?
Czy trzeba to robić a jeśli tak to w jaki sposób?Bo też jest dużo zdań na ten temat :)
 
Ale jeszcze jedna rzecz związana z kreatyną.Co z tzw."ładowaniem"?
Czy trzeba to robić a jeśli tak to w jaki sposób?Bo też jest dużo zdań na ten temat :)

Po co Ci faza ładowania ? W SE bardzo by szkodziła. W MMA kreatyna ma być substancją energetyczną.
Ładowanie było dobre dla osiedlowych Karków by nabrać 10 litrów wody . Potem chodzić po imprezie z retencją wody na ciele i opuchnięta głową jak piłka lekarska.
 
@Ukdzic Przecież już dawno podważono zasadność fazy nasycenia. Organizm nie jest w stanie przyswoić takiej ilości. Ostatnio mówi się jedynie o okołotreningowym stosowaniu kreatyny. Były jakieś badania gdzie wskazano, że progres u osób stosujących DT 10g i NT 5g były zbliżone do tych, które stosowały jedynie w DT 10g. (materiału nie oglądałem).
 
Kiedyś brałem kreatyne, taka moda była.
Choć zawsze mi się jebała z l-karnityną.
I do dziś się jebie w sumie.
 
Opięte jajka Akopa na koniec przypomniały mi scenę z polskiego klasyka:

start @ 2:00
 
Back
Top