Szokujący kontrakt 46-letniej legendy boksu. Tomasz Adamek w organizacji FAME!

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
AdamekFAME.jpg


Mocną wiadomością rozpoczęła się piątkowa gala FAME Friday Arena 2 w Szczecinie. Jak poinformowali współwłaściciele freakowej organizacji, Michał "Boxdel" Baron i Wojciech Gola, kontrakt z FAME podpisał Tomasz Adamek.

„Góral” to legenda polskiego boksu zawodowego. Tomasz Adamek (BOKS 53-6-0, 31 KO) na swoim koncie ma mistrzostwa świata IBF i IBO w wadze junior ciężkiej oraz WBC w wadze półciężkiej. 46-latek w swojej karierze był również pretendentem do pasa WBC w kategorii ciężkiej.

Urodzony w Żywcu pięściarz ostatnią zawodową walkę stoczył w październiku 2018 roku. Przez nokaut w drugiej rundzie przegrał wtedy z Jarrellem Millerem.

Wcześniej Adamek zwyciężał z takimi zawodnikami, jak Andrzej Gołota, Chris Arreola, Steve Cunningham, Dominick Guinn czy Przemysław Saleta. Przegrywał natomiast z Witalijem Kliczką, Arturem Szpilką i Ericiem Moliną.

Tomasz Adamek poinformował, że w 2024 roku stoczy dwie walki pod szyldem organizacji FAME.

 
No i chuj nich sobie zarabia, zrobił wiele w swoim sporcie. Lepsze to niż jakaś pseudopożegnalna walka bokserska po 5 latach przerwy.
 
Jak on się ubiera… dobrze, że trochę zarobi to może garderobę przewietrzy. Z drugiej strony nic nie będzie kumał co się dzieje na konferencjach:facepalm:
 
Ciekawe kiedy Taj zawalczy na gali frikowej ? Ladny musi mieć ból dupy że Gianni i Polski książę hehe kasują takie siano za nic .
 
Raczej Tomasz "Dutki" Adamek... :lol:
Nie byłoby ich stać żeby mu zapłacić w dolarach, on niby ustawiony w Ameryce, to ciekawe czemu ciągle wraca, a i to też nie jest Mayweather że zarabiał jak 3 pokolenia mirzynów za jedną walke
 
Nie byłoby ich stać żeby mu zapłacić w dolarach, on niby ustawiony w Ameryce, to ciekawe czemu ciągle wraca, a i to też nie jest Mayweather że zarabiał jak 3 pokolenia mirzynów za jedną walke
Elegancko se wynajmuje kilkanaście domów to ma kasy jak lodu. Tak mówi.
 
Wszyscy wiedzą, że Kieliszek pazerny na kasę ale Boras mu kazał wciskać kit w wywiadach, że nie wraca dla kasy tylko dlatego, że się nudzi. Tomek ma mózg jak jego imiennik z Narkun TIM i co prawda w wywiadzie o tym powiedział ale w następnym zdaniu dodał, że rzucił Fame wielką kwotę, bo chce dobrze zarobić.
 
Pewnie że z nudów bo ile se można krany w domu dokręcać czy drzwi wymieniać jak tu na horyzoncie walka za milion z Najmanino we frikach
Adamek podobno robił za "złotą rączkę" w tych wynajmowanych mieszkaniach... a że nie ma żadnego hobby to... :confused: żonka puści go do freaków... tylko po co to całe to gadanie wcześniej
 
tylko po co to całe to gadanie wcześniej
Bo to była, jest i będzie zakłamana menda jak większość katoli na pokaz. Mało znanym faktem jest ten, że Adamek dawno temu, gdy był początkującym bokserem w boksie olimpijskim to robił dla lokalnego gangusa jako ochroniarz, ściągacz długów i bramkarz w jego dyskotece.
 
Back
Top