Szokujące zdjecie Kawula i Martina na KSW 17

FrostBite

Maximum FC
Lightweight
Od mojego tajnego źródła dostałem bulwersujące zdjęcie dotyczące duetu K&L. Wyjaśnia ono ostatecznie sprawę sędziowania pojedynków Chmielewski-Zikic i Pudzian-Thompson. Otóż jak się okazało, panowie K&L podczas KSW 17 trzymali na zapleczu hali żonę jednego z sędziów jako zakładnika! Miało to zapewnić przychylność sędziego w ocenianiu polskich zawodników biorących udział na gali. Oto owe zdjęcie:



22912062.jpg








Dodatkowo, ten sam potajemny informator, rozszyfrował za pomocą niezwykle skomplikowanych algorytmów tajemnicze cienie na plakacie promującym galę KSW 18. Oto wynik jego pracy:



ksw18plakat.jpg




Tak proszę państwa. Jak zwykle za wszystkim stoi masoneria i iluminaci. W obawie przed tym wszystkim uciekam do Afryki. Tam jeszcze nie dotarli z żadną galą...
 
Rewelacja! Szkoda tylko ,że ujawniając prawdę narażasz nas wszystkich na pewną śmierć z rąk cyngla duetu K&L - Mameda!
 
srsly guys?



pozwolę sobie zacytować ROBa z wątku http://cohones.mmarocks.pl/topic/egzekutor-zidentyfikowany-foto/page/3

Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.


zmieńmy nick użytkownika w wyżej przytoczonej wypowiedzi i mamy oto właśnie przykład bezsensownego wątku. zapewne jest to niesamowicie zabawne, ale mnie jakoś "mad photoshop skillz" nie jarają i podejrzewam że nie jestem jedyny.
 
@Pervert



Nie wiedziałeś, że to "prawo" obowiązuje użytkowników po przekroczeniu 4000postów/rok ;)
 
@Pervert - ROB pisał wprost do mnie - innych jego porada (nakaz?) nie dotyczy. :-)



@Frostbite- dobre! Zwłasza plakat :-)
 
Nie przesadzajmy, w końcu forum się nazywa Cohones a nie sztywnykijekwtylku.pl
 
Zajebiste !! cohones naprawde sie rozwija w mega tempie !



Def, ilu jest uzytkownikow zarejestrowanych i jaka jest srednia liczba odwiedzin w ciagu doby ?
 
To są tajemnice handlowe :D Ale obie strony rosną w bardzo szybkim tempie, dość powiedzieć że w ostatnim mięsiącu wykręciliśmy ponad 3 mln wyświetleń
 
a liczna unikalnych uzytkowników?



i uzytkownicy nowi a powracający?



współczynnik odrzuceń chyba bardzo niski?



Drogi Defie czy udzielisz takich informacji? :-)
 
Kaczka



Umówmy się, że jest różnica między pierwszym takim postem a sto pierwszym, jak w Twoim przypadku. Mimo wszystko uważam że ten post też powinien być w temacie zbiorczym.
 
Back
Top