Szok i niedowierzanie. Milion pytań bez odpowiedzi. Ciężarna zawodniczka MMA tłukła się w ringu!

Tak właśnie myślałem, że zaraz jakiś szmatławiec u nas to podłapie i będzie sensacja.

Natomiast co do samej historii, to gdy to przeczytałem niedawno to miałem niezłego mindfucka i zastanawiałem się jak można było dopuścić do tej sytuacji... Kto wie czy tylko u brazoli taka miała miejsce..
 
Co za kurwa nagłówek, lol. Boli mnie, że tylko na takie sprawy jebane gazetki łapią nasz sport. Niech o Asi zrobią tysiąc artykułów zamiast takich 'nowinek'.
 
No to chyba jej wybór czy ciąża ważniejsza czy walka. Chyba, że uznają, że to był handicap 2 na 1 i dostanie DQ lub NC ;)
 
Skandal. Powinni wprowadzić zakaz uprawnia seksu zawodniczkom w okresie podczas oraz poza zawodami, należy również powołać odpowiednie komisje stanowe, pełniące funkcje ciała nadzorującego nad tym procederem.
 
cholera dzieciak przyjdzie na świat już nieźle obity - jak chłopiec to będzie miał na imię Rocky, a jak dziewczynka to Jasemin czy jak ta cała Duke ma na imię :D
 
A Alexis Davis nie chce walczyć :(

Bisping już skomentował na twitterze

04_Vera_Marshall_14.jpg
 
Back
Top