Szklana Szczęka - pytania, propozycje

MuraS

Bellator
Featherweight
Jakim cudem Piliafas zdołał zmylić redakcje poziomem swoich umiejętnośći ?Czy są jakieś przecieki odnośnie liczby sprzedanych PPV (podejrzewam że K&L nie podadzą liczby) ?Czemu Venom nie sędziował ?
 

Visu

Bellator
Light Heavyweight
Venom byl na weselu kumpla. Odnosnie wyniku ppv, w poniedzialek powinny sie pojawic dane.
 

rybers

Brutaal
Welterweight
W rozpisce KSW 21 jest walka Saidov-Mańkowski (wprawdzie z gwiazdką ale jednak). Skąd info, że ta walka będzie właśnie w grudniu? Myślę, że to mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę, iż Asłan walczy w październiku w Danii.I drugie pytane odnośnie tej rozpiski. Jest tam nazwisko Irokeza. Wiadomo co z jego kontuzją?I podbijam moje pytania sprzed poprzedniej szczęki, czy zawodnicy tacy jak Anthony Johnson, Jason Miller są w Waszej opinii w zasięgu KSW?
 
P

Paweł Kowalik

Guest
Info z KSW. Na grudniową galę planowana jest walka Saidov - Mańkowski o pas w wadze półśredniej.
 

nicos

Bellator
Featherweight
Kto według was ma teraz realne szanse na title shota, po walce Jonsa z Belfortem. Hendo czy Maichida, a może ktoś inny (Sonnen?;)Ogólny przegląd w tej dywizji - bo małe zamieszanie się tam robi. Czy to jednorazowy skok Witora do tej wagi, czy widzicie go tam na dłużej?
 

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Borys juz w grudniu z pasem, mam nadzieje. Teraz jeszcze szybko rywal dla Rafala, kto Waszym zdaniem bylby w tym momencie najlepszy. Absolutnie nie chce mowic, ze Moks potrzebuje walki "na przelamanie", jednak jakis rywal "dogodny" stylistycznie chyba by sie jednak przydal.
 

Comber

UFC
Middleweight
1. Co sądzicie o pomyśle na walkę Cormier - Jones i jakie są wasze spekulacje co do jej ewentualnego przebiegu.
http://www.bloodyelbow.com/2012/9/7/3300549/ufc-daniel-cormier-jon-jones-dana-white-cain-velasquez-junior-dos-santos

2. Czy Pilafas jest kelnerem, czy może się podłożył, a może to Mariusz zrobił postępy? Grek nie wyglądał będąc na plecach na zawodnika, który ma brązowy pas BJJ i stopień mistrzowski w sambo.

3. Jak zapatrujecie się na walkę Silvy z Bonnarem?

4. Jakieś wieści w sprawie MMA Attack?
 

pepe

Oplot Challenge
Heavyweight
Czemu na galach KSW w PPV nie będzie więcej walk? Uważacie, że to dobry pomysł by na płatne gale zrobic wiekszy fight card?Coś ostatnio cisza o MMA ATTACK- możemy się spodziewać jakiś oficjalnych informacji co dalej z tą organizacją? ( Jak znacie tylko plotki to też się podzielcie)
 

zoom

UFC
Featherweight
Wpadła mi dziś taka myśl do głowy, wiadomo, że ksw jak narazie broni się przed klatką- że ludzie mogą się burzyć, widoczność nie taka itd, co sądzicie o tym jakby wyprobowac na ksw w ppv klatke, natomiast ksw w polsacie zostawic w ringu?W koncu jeśli ktoś jest skłonny zapłacić 30zł za oglądanie, to nie jest to całkowicie przypadkowy widz i coś go na tej gali jednak interesuje (nawet jeśli to tylko pudzian), natomiast dla osób bardziej zainteresowanych tym sportem byłaby to taka wisienka na torcie i ten przykładowy bonus za to, że musza płacić ;]
 

GLF

KSW
Light Heavyweight
MMA Attack pokazało, że ludzie nie oburzają się na klatkę. Ringu KSW nic nie broni. Bo klimat, bo historia, bo biały? Dajcie biały oktagon i po sprawie.
 

SDS

Oplot Challenge
Middleweight
Czy wiadomo coś o debiucie w MMA Pawła Wolaka ,bo miał walczyć we wrześniu ,a narazie żadnych informacji.Czy ma na to wpływ odwołanie galii MMAA 3 ?
 

cRe

PRIDE FC
Heavyweight
Niby ta gala była taka średnia co do rozpiski. Jednak jak tak chwilę się zastanowić to plany co do tych zawodników nie są jasne. Fajnie by bło gdyby w następnej szczęce poświęcić chwile na to co dalej z ludźmi z KSW 20.

O ile wiemy, że Mańkowski dostanie Saidova, a Bedorf na KSW22 prawdopodobnie Nastule to co do innych:

Kto mógłby być następny dla Janka i Pudziana?
Co zrobią z Grekiem i Aleksandrem?
Czy Waluś dostanie kogoś wymagającego (może Piliafasa?) i czy warto jeszcze stawiać na Wiśnie (przynajmniej na razie)?
Skoro walka Moks spodobała się Martinowi i sam o tym mówił to jakie mają plany dotyczące jego przyszłości w KSW?
 

GLF

KSW
Light Heavyweight
O ile wiemy, że Mańkowski dostanie Saidova, a Bedorf na KSW22 prawdopodobnie Nastule to co do innych:
Nastula ewentualnie zawalczy z Bedorfem, ale dopiero w swojej drugiej walce w KSW.
Co zrobią z Grekiem i Aleksandrem?


Zapewne to co z większością zagranicznych zawodników.
 

cRe

PRIDE FC
Heavyweight
@ Kaczka


Gdybym nie chciał poznać zdania składu szszsz to bym tutaj tego nie pisał....
 

Painkiller

Bellator
Middleweight
1. jak widzicie przyszlość Pawła Nastuli, potencjali przeciwnicy i jak dlugo w ksw.2. co się stało z Piliafiasem, ze wypadł o 180 stopni inaczej, niż większość zakładała.3. co z MMA Attack ?4. czemu żadna federacja nie organizuje eventów na dolnym śląsku ?
 

Gaara

UFC
Heavyweight
4. czemu żadna federacja nie organizuje eventów na dolnym śląsku ?


tez mnie to wkurwia, ostatni raz cos konkretnego to byl event z heldem i silva w walce wieczoru, przeciez hala stulecia jest dosyc duza
 

GLF

KSW
Light Heavyweight
Ale ja do GLF piję ziomeczku.


wypierdalaj-gnoju-pl-ffffff-2
 

steyr

BAMMA
Featherweight
Mam 2 pytania na temat sędziowania/punktacji w walce Bisping vs Stann.W 1 rundzie Bisping trafial wiecej i przede wszystkim celniej. Czy akcja z koncowki rzeczywiscie wystarczyla zeby dac 10:9 dla Stanna?W 2 rundzie ok. 2-3 min Bisping wykonal pierwszy z rzutow z wyniesieniem a Stann odpowiedział sweepem. Czy jako sędziowie potraktowalibyście te dwie akcje jako równoważące się?
 

Domel 1

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Pytam sie juz po raz dziesietny kiedy materiał z akulis ksw 20 . Pytanie do Kowalika , tak obiecywał i lipa
 
Top