Szklana Szczęka - pytania, propozycje

GLF

KSW
Light Heavyweight
Liczę, że podzielicie się swoimi przemyśleniami nt. informacji przedstawionych w tym artykule:
http://www.eurosport.pl/sporty-walki/pudzian-wraca-a-na-ksw-15_sto2686883/story.shtml
 

edek328

Oplot Challenge
Light Heavyweight
odnośnie artykułu od GLF'aPiszą o tych 200kg Butterbean'a jak by to działało na jego korzyść.Z tego co mi wiadomo to maj nie jest w lato.
 

Apock

Oplot Challenge
Heavyweight
A może by tak, zrobić dużą, bardzo dokładną SS po ksw i ufc, akurat 2 takie gale i tak mocno obsadzone, poświęcenie im dużo czasu było by fajne!
 

GLF

KSW
Light Heavyweight
Jak zapatrujecie się (może słychać już jakieś plotki?) na sprawę pasa LHW KSW: będzie oczekiwanie na powrót do zdrowia Janka, zakontraktowanie Polaka, czy też innego obcokrajowca?
 

banevt

Brutaal
Lightweight
Czy w walce Saidova z Crawfordem niebyło zawczesnego przerwania rundy w momencie kiedy Niemiec mial duszenie?Jaki wałek chciał zrobić Irvin przy ważeniu?
 

roy_nelson

Oplot Challenge
Heavyweight
Wałek Irvina na ważeniu ? Chyba chodzi o wychylenie się do przody, łapy w górę i wgl. Przeniesienie ciężaru, żeby waga mniej złapała.
 

qba16

Oplot Challenge
Lightweight
Co sądzicie o sytuacji z pasem w wadze średniej po zwakowaniu pasa w wadze półciężkiej przez Mameda. Mamed chce walki o pas middleweight lecz mistrzem jest Krzysztof Kułak z którym obiecał sobie że nie będzie walczył. W dodatku jeszcze kontuzja Kułaka która wyklucza go co najmniej do KSW 17. Poza tym w walce o pas pozostali jeszcze Michał Materla i James Zikic którzy najprawdopodobnie staną na przeciwko siebie w ringu na KSW 16.
 

Mort

Żołnierz Chrystusa
Kto następny dla Mameda? Jako, że Leites walczy w kwietniu jakoś, to pewnie nie on, Lindland wyleczy kontuzję i przygotuje się do maja?
 

krzychu83

Jungle Fight
Bantamweight
proponuje pomarudzić troche o zmianie wszystkich walk na pojedynki 3 rundowe , może kiedyś właściciele KSW ulegną
 

Przemek

PRIDE FC
Heavyweight
Co myślicie o sytuacji Rashad-Jones-Jackson2.Nate w Welterweight to w ogóle możliwe?3.Co z Jimem millerem??kto bardziej zasluguje on czy zwyciezca pettis vs guida4.Co myślicie teraz o walce Spider vs Jones?a co za tym idzie czy walka GSP vs spider ma jakis sens teraaz?oprócz aspektu marketingowego oczywiście.5.Kiedy w koncu lzejsi zawodnicy UFC bedą częsciej pojawiac sie w miancardzie lub na facebooku -sytuacja z benavidezem6.Ogolnie o oblanym tescie na KSW przez polaków i co teraz z jankiem będzie się działo-jak daleko go ta porazka cofneła od ufc
 

Madman

Bellator
Welterweight
Myślę że im więcej będziecie czy też będziemy mówić po pojedynkach 3x5 tym lepiej, także dołączam się do prośby krzycha. To z pewnością nie zaszkodzi a może pomóc.
 

edek328

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Nie natknąłem się nigdzie na to i dziwi mnie że nikt nie pytał. - Co się stanie z kobietami walczącymi w Strikeforce po przejęciu przez UFC? Zostaną zwolnione czy może wprowadzą walki pań (to chyba raczej mało prawdopodobne)? Jeżeli gdzieś było to proszę o linka.
 

GLF

KSW
Light Heavyweight
Było to wałkowane. Póki istnieje Strikeforce, dopóty kobiety będą tam walczyć. Póki co nic się nie zmienia, trudno wyrokować co będzie potem. Na dzień dzisiejszy Dana White uważa, że nie ma tylu dobrych zawodniczek by mógł utworzyć w UFC kobiecą dywizję.
 
Top