Szklana Szczęka Extra: wywiad z Łukaszem Jurkowskim

Tidzej

Bellator
Heavyweight

Na pięć dni przed walką z Tonim Valtonenem na KSW Łukasz Jurkowski rozmawia z nami o kontrowersjach dotyczących Fina, dalszej karierze jako fightera i godzeniu ją z obowiązkami w mediach oraz o bieżących wydarzeniach ze świata MMA po drugiej stronie Atlantyku .

MMARocks Radio
AudioPlayer.embed("pod_audio_1", {soundFile: "http%3A%2F%2Fwww.mmarocks.pl%2Faudio%2Fszklana.szczeka.extra-lukasz.jurkowski.14.03.2011.mp3"});
Link MP3

Szklana Szczęka Extra: wywiad z Łukaszem Jurkowskim

ketrab

Jungle Fight
Featherweight
Dobry wywiad
icon_biggrin.gif
. Widać, że Łukasz ma doświadczenie “medialne”, nie jąka się, elowkentnie się wypowiada. Perfect
icon_biggrin.gif
.

Przemek

UFC
Lightweight
Wow widać ze Juras wykorzystał przyjazd Soszyńskiego i bardzo dobrze!!! Błachowicz już po tej walce powinien dostać angaż w UFC!!

G

Guest

Guest
Tylko czy Dana wogóle intersuje się polskimi fighterami jak Błachowicz

HubiSSJ3

UFC
Heavyweight
Ja zdecydowanie wolę Polski komentarz
icon_smile.gif
Jak jest Rogan to nawet nie podłączam słuchawek w nocy , bo mi się nie chce
icon_wink.gif
Wolę polski komentarz i nie , że jestem zwykłym Kowalskim , tylko fajniej się słucha w ojczystym języku.

Madman

Bellator
Welterweight
Nie wiem dlaczego Juras tłumaczy się ze swojego komentarza, ja go w pełni rozumiem i w zasadzie nic nie mam do pracy tej pary komentatorów (tak, do Janisza też) bo nie łatwo komentować dla ludzi którzy z MMA oglądają tylko KSW od 3 gal i za razem dla tych, którzy znają się na MMA jak Maria Skłodowska-Curie na Chemii.

A co z tym Quadrosem (tak to się pisze) co on teraz komentuje?

Bardzo dobry wywiad Tidzej!

shogunteam

Brutaal
Light Heavyweight
zyjmy dalej historia, to obudzimy sie z reka w nocniku! glownym zagrozeniem naszych czasow jest islam i to przeciw jego wyznawcom powinna zwrocic sie wszelka propaganda! co oczywiscie nie znaczy, zeby nie pietnowac “polskich obozow” itd…

Madman

Bellator
Welterweight
Totalny offtop:

Przed islamem się już nie obronimy, kwestia tylko kiedy muzułmanie będą stanowili większość w Europie.

adam12

Oplot Challenge
Welterweight
Panie Jurkowski, swastyka nie jest symbolem faszyzmu tylko nazizmu, różnice programowe były istotne, po drugie w powstaniu warszawskim walczyliśmy z nazistami a nie faszystami, co do reszty się zgadzam i szanuje patriotyzm

Marcin_

Shark Fights
Welterweight
Ciekawy wywiad, dzieki!
Rowniez sie dziwilem o co chodzilo Jurasowi z faszyzmem i 44 rokiem, heh.

Beny

Oplot Challenge
Featherweight
Hmm po prostu te określenia są używane zamienni co jest oczywiście błędem, ale się to przyjęło.

wally-db

Oplot Challenge
Featherweight
Adam12 dobra uwaga. Faszyzm to nie nazizm i każdy kto uważa się za pasjonata historii powinien umieć odróżnić te dwie ideologie.

The real deal

Shark Fights
Lightweight
Super wywiad !. Nie wiem czemu ale bardzo lubię Jurasa
icon_razz.gif
. Fajnie gada – na luzie , komentuje też dobrze ! Ciekawe jak potoczy się walka Valtonenem , z całej siły trzymam kciuki za Łukasza i nie ma możliwości żeby przegrał, bo jak przegra to na trybunach będzie nie miło coś mi się zdaje ……..
icon_biggrin.gif

Tidzej

Bellator
Heavyweight
@shogunteam

Jestem pewien, że Czeczeni trenujący MMA w Polsce ucieszyli się czytając twój komentarz.