Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Co się dzieje z Pawłem Wolakiem? Miał debiutować w lutym, a tu cichosza. Czy kwestia jego występów w MMA jest aktualna? Wiecie coś na ten temat?
 
Wiem ze zawsze jest punktacja walk zakonczonych decyzja ale prosilbym o pochylenie sie nad pierwsza runda Te Huna vs Jimmo. Ogladajac pomyslalem "Prawie TKO zaraz potem pare naprawde mocnych ciosow w parterze wprawdzie pod koniectroche zamułka ale i tak 10:8" Potem wszedłem na forum i jakos nie znalazlem zbyt wielu podobnych glosow. Co sadzicie?
 
Też jestem ciekaw jak redakcja punktowała tę walkę. Jest spór na forach internetowych (np. sherdog) czy powinien być remis czy 29-28 dla Te Huny.
Ja puntkowałem 29-28. Inna sprawa to bardzo zła punktacja jednego sędziów, który widział w tym pojedynku 29-27 dla Te Huny.
 
W sumie, ja mam w miarę temat - prezydent One FC chce podjąć negocjacje z Khalidovem. Co o tym sądzicie ?
 
Nie wiem czy temat do tego odpowiedni, ale nasunęło mi się jedno pytanie przeglądając rozpiski na stronie -



205 lbs.: Daniel Cormier (11-0) vs. Frank Mir (16-6).



Ta walka naprawdę ma się odbyć w LHW, czy to pomyłka?
 
pomylka, ktora juz chyba od miesiaca nie jest poprawiona.



Nie, ze sie czepiam, ale to juz 4-5 osoba, ktora zwraca na to uwage.
 
Pierwsze pytanie jakie mi sie nasuwa: jak oceniacie dzisiejsze zwolnienia z UFC (szczegolnie w kontekscie Fitcha) oraz co sadzicie o nadchodzacej czystce (zwolnienie stu zawodnikow). Czy moze to byc spowodowane? Nie spowoduje to zmniejszenia liczby gal? Jesli tak, dlaczego UFC postanawia nieco rzadziej organizowac swoje eventy?
 
Jesli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniadze. To raczej najrealniejsza opcja, bo nie uwierze, ze te zwolnienia maja na celu zrobienie miejsca nowym dywizjom (kobiet i 115).
Chetnie poslucham co macie na ten temat do powiedzenia, choc pewnie konfa po 157 sporo wyjasni. Licze tez, na krotka analize ktorych zwolnionych zawodnikow widzielibyscie w ksw/mmaa.
 
Od wideokonferencji z Jankiem troszkę minęło, ale lepiej późno niż wcale.







Janek wspominał wtedy, iż zastanawiał się o przejściu do wagi ciężkiej. Jak oceniacie ewentualną taką decyzję. Co straci, co zyska w umiejętnościach, czy ma szanse ugrać więcej niż w -93kg i czy zwiększyłoby to jego szanse dostania się do UFC?
 
Mam pytanie do Pawła Kowalika i mam nadzieję, że odpowie mi na nie, bo nie wydaję mi się ono jakoś specjalnie nieodpowiednie, czy to w szczęce, czy też w tym temacie.



Do MMA Attack 3 zostało niespełna dwa miesiące. W związku z tym, czy kontrakty na wszystkie walki- pomijam freak fight, bo mnie nie interesuje- są już podpisane, a jeżeli nie to ile już ich zostało podpisanych?
 
Jak typujecie ilosc wykupien ufc 157?



Oczywiscie na naszym forum zadnego szalu z ta gala nie bylo, ale w Ameryce ruszyla naprawde ogromna machina promocyjna, i z tego co czytam na zagranicznych forach, Ronda byla prawie wszedzie. Wliczajac w to artykuly na glownych stronach, najwiekszych serwisow informacyjnych.



Ja osobiscie wierze, ze sprzedaz moze sie zamknac w okolicach 500-700k.
 
Pytanie do Pawła!!



Paweł mówiłeś przed KSW 21, że wolałbyś zobaczyć 3 walki w undrcardzie niż walkę Silva - Horwich (ze względu na koszty). Czy poza zagranicznymi zawodnikami dla MMAA układasz rówież walki polaków (o ile to będą sami polacy) w undrcardzie??



Czy w głównej karcie walk będą jeszcze pojedynik między polakami czy tylko polaków z zagranicznymi przeciwnikami?? ( pomijając walkę Sztangi)
 
@ lutek147



Jest jeszcze jedno wolne miejsce na rozpisce.



@ Krzysztof



Na undercardzie będą sami Polacy, ale ja się tymi walkami nie zajmuję, z jednym wyjątkiem.
 
@ lutek147


Jest jeszcze jedno wolne miejsce na rozpisce.


Świetnie. Przynajmniej mam pewność, że prawie wszyscy zawodnicy będą przygotowani w stu procentach.



Mimo wszystko przy następnej gali wypadałoby odsłonić cały fightcard minimum 8 tygodni przed galą, a rozpiskę odsłaniać pojedynkami zamiast poszczególnymi nazwiskami.
 
Mimo wszystko przy następnej gali wypadałoby odsłonić cały fightcard minimum 8 tygodni przed galą, a rozpiskę odsłaniać pojedynkami zamiast poszczególnymi nazwiskami.


To słaba strategia bo na 8 tygodni przed galą nagle brakuje rzeczy do ogłaszania.
 
Ogłaszanie to forma promocji bo aktywizuje społeczność i powoduje, że o ogłoszeniach - a przez to o o zawodnikach i gali - rozmawia się.



To nie UFC gdzie można przelotem wpaść do miasta, zrobić konfę i praktycznie co tydzień promować wydarzenie przy okazji innych transmisji.
 
Mi się najbardziej podobało przy pierwszej edycji MMA Attack(albo przy drugiej?) - przez jakiś czas, ok raz w tygodniu dostawaliśmy jakiegoś newsa.



Pablo - a wiesz kiedy MMA Attack zacznie odkrywać karty?
 
@Tomasz Marciniak

Ogłaszanie to forma promocji bo aktywizuje społeczność i powoduje, że o ogłoszeniach - a przez to o o zawodnikach i gali - rozmawia się.


No właśnie. Wcześnejsze ogłoszenie rozpiski zachęza klientów do szybszego zakupu biletów na galę. Mając wszystko "na tacy", potencjalnych zainteresowanych do kupna biletów powinno być więcej i bilety powinny rochodzić się szybciej. Reszta promocji, w postaci wywiadów wszelakiej maści z zawodnikami, trailery i reklamy telewizyjne powinny ukazywać się właśnie w czasie bliższym daty gali, żeby spotengować zainteresowanie widzów. Ludzie będą o wiele bardziej skonni obejrzeć transmisje/ przyjść na halę kiedy w dość krótkim okresie będzie o niej bez przerwy głośno. Powinno to zapewnić lepszą oglądalność i uzupełnić brakujące miejsca na hali, których- dzięki ogłoszeniu wcześniej rozpiski- powinno być zdecydowanie mniej niż w przypadku powolnego ogłaszania karty walk- nie każdy kupuję w ciemno bądź ma czas, pieniądze itd., żeby uczestniczyć w wydarzeniu będąc zachęconym 3 tygodnie przed nim. Wcześniejsze ogłoszenie fight cardu pozwala mu dowiedzieć się o punkcie, który go przyciągnie, o wiele szybciej i w konsekwencji nakłonić do przełożenia planów/ zaoszczędzenia pieniędzy.



Teraz rozważania czysto hipotetyczne.



Załóżmy, że na karcie walk mamy 11 pojedynków. Ogłaszanie każdego z nich co 5 dni daję nam promocję, o której mówiłeś, w postaci 55 dni, czyli ok. 2 miesięcy. Po ogłoszeniu rozpiski- osiem tygodni przed wydarzeniem- rusza stopniowo promocja, o której pisałem wcześniej- najpierw w internecie, prasie potem w telewizji- co daje nam aż prawie 4 miesiące ciągłej promocji, która nie daje zapomnieć klientowi o gali nawet na chwilę. Potencjalny konsument, z psychologicznego punktu widzenia, powinien być wtedy bardziej skłonny do uczestnicwa w tym przedsięwzięciu uznając je za wielkie wydarzenie- "skoro tak o tym trąbią przez tyle czasu to może jednak warto w tym uczestniczyć?".



Zarówno zbyt długie, jak i zbyt krótkie, rozłożenie promocji towaru w czasie jest w mojej opinii gorszym rozwiązaniem niż te, które podałem powyżej.
 
MMA Attack nie ma w Polsce jeszcze wyrobionej marki więc zainteresowanie dużo mniejsze niż KSW. Oprócz portali branżowych to przysłowiowy Janusz nie ma mozliwości dowiedzieć się o tych wszystkich newsach. Jedyny zawodnik o którym się pisze to jest Burneika, a o reszcie cisza. Nikt nic nie widział i nikt nic nie wie...
 
Back
Top