Szklana Szczęka - pytania, propozycje

A w ogole byla mowa ze Machida ma zejsc do MW?



Jakoś nie wydaje mi się bo przecież mistrzem jest Anderson jego best friend.
 
A no i bym zapomniał, jak oceniacie te dwa zestawienia do który dojdzie, jestem tego pewien w 98,5%



JDS vs Reem



Cain vs Werdum.
 
Może powiedzielibyście coś występach naszych reprezentantów sztuk walki na IO? Co was zaskoczyło pozytywnie, co negatywnie? Czy przewidujecie jeszcze jakieś dobre występy?
 
Dzisiaj szczęki na pewno nie będzie, ogólnie rzecz biorąc mogą być problemy w tym tygodniu.
 
szkoda że szczęki nie będzie...



mozę następna będzie znowu w dobrej jakości i 2 razy dłuższa ;)
 
@vaicavalo



Kilka postów wyżej masz odpowiedź :P


Czekam na przesłuchanie pierwszej szczęki podczas mojej kariery :)
 
Skoro napisał, że będą problemy w tym tygodniu, to tak jakby odpowiedział na Twoje pytanie ;]
 
1) Pytanie troche z innej beczki, co Redaktorzy na to aby od czasu do czasu wpuśćić nutkę bokus do szczęki? takie najważniejsze wydarzenia.
 
"SpaRing" na bokser.org jest dużo lepszy, chłopaki gadja z pojęciem, jakby z BNC wywalić Razora, który moim zdaniem jest tam marnym elementem i dać więcej czasu dla Falasa audycja zyskałaby wiele.
 
Ja mam pytanie odnośnie rosyjskiego zaciągu Bellatora. Czy to się kiedyś skończy?; ) Poważnie, czy tam nie popłynęły jakieś dutki od któregoś z oligarchów wschodnich, bo mi to śmierdzi jakimś przejęciem tylko jeszcze nie wiem w którą stronę. Drugie: Czy jest jakaś możliwość dowiedzenia się w końcu jak KSW zamierza rozwiązać (i czy w ogóle zamierza; ) logiczność swoich :main card". Tzn. czy doczekamy się jakichś logicznych walk w sensie turniej-pas czy nadal to będą przypadkowe walki, a dla Cipka obrońca będzie łowiony z "dupy" do ostatniej chwili? Tyle. Mam nadzieję, że zrozumiale; )



pozdrawiam i nagrywajcie, ile można urlopować? ; )
 
O to drugie pytałem Kawula. Rezygnują z turniejów. Z jego odpowiedzi wywnioskowałem, że oni nie mają żadngo planu A, jeżeli coś pójdzie inaczej B lub B' albo wogóle D. Rozpłynął się ile to maja zawodników w kategoriach i bedą kierować się tym kto wygrywa kto przegrywa. A jak jest kazdy widzi. Jak dla mnie oni poprostu robią strzały na zasadzie: dobra, Irokezowi trza zrobić jeszcze 2 walki w tym roku, kogo tam mamy wolnego? X, ale X miał walczyć z Y, to nic damy go teraz później pomyslimy na Y. A jak przegra? Ściągniemy jakiegoś Z, albo zrobimy KSW revange II.
 
Czyli oglądalność ważniejsza, sport na dalszej pozycji. W takim razie zmieniam pytanie: jak sądzicie panowie z mmarocks, czy to dobra droga dla KSW? i czy panowie K&L mają tak zamiar dalej prowadzić w ten sposób biznes? wolałbym szczerze formułę z początków istnienia. Tak się dalej to naprawdę nie opłaci moim zdaniem.
 
Chciałbym, abyście w najbliższej SSS przypomnieli o sytuacji kontranktowej Brocka Lesnara z UFC (czy ma on ważny kontrakt z tą federacją) i odnieśli się do plotki o nowym kontrakcie, który Brock miałby podpisać po WrestleMania 29 z WWE.
 
A mnie ciekawi sprawa TUFa. Ogółem czy to się nie przejada w USA już? Bo wystarczy u nas na forum poczytać, że dużo ludzi już to olało i tyle. I ogólem czy według was ma dalej to sens? Bo chyba Live miało być odświeżeniem formatu?
 
Czy uważacie że Błachowicz ma realnie jakieś szanse kontraktu z UFC? Co sądzicie o decyzji w me UFC 150 Edgar vs Henderson? Czy uważacie że promowanie nie-polskich zawodników w Polsce to dobre posunięcię KSW?



Mam nadzieje na paro godzinną szczękę bo długo nie było.



Pozdrawiam
 
Back
Top