Sylwester z MMARocks - wielka impreza!

Haha tez wlasnie dopiero do domu weocilem i powiwm wam pany zem wciaz najebany!!!!11 nie ma jak to sylwester gdziwe przez caly rok nie idzie ustawic sie z ekipa w calosci a wbten dzien nie ma ze boli heh oby ten rok byl udany pany, oby od dzis nie pije ide spaxc w chuuuj' pozdro all.
 
Szczęśliwego Nowego Roku ! ! !



Oby góra Polaków trafiła do UFC, oby każdy dostał bilet na UFC w Łodzi, oby KSW zrobiło więcej gal, oby MMA Attack wróciło na dobre, oby Orange Sport przedłużyło umowę z UFC, oby Silva i GSP wrócili, oby żadnej gali nie odwołali i życzę tez nam żebyśmy mieli czas i możliwości oglądania tego wszystkiego!



:-)
 
Nareszcie w domu. Po czterech dniach "wojaży" czas wrócić na stare śmieci :-)







Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Powodzenia w życiu prywatnym, zawodowym jak i wirtualnym. Niech Wam się darzy! Zdrowia:-)
 
To samo co Voranek ;)



Spełnienia marzeń w 2014 misiaczki :-)
 
Czekamy aż jeden z forumowych Hakierów:-)



zacznie sypac screenshotami z pogadanek z czata po polnocy



Drzyjcie Pany.......:-):-):-)
 
kurwa, dopiero teraz zauważyłem ten temat :( jakbym wiedział wcześniej to bym nie poszedł na melanż tylko został na czacie :(
 
l5kigk2m.jpg




Kto jeszcze spędza Sylwestra na Cohones? Zrobimy imprezę na czacie :-) Jak w ogóle plany? Coś ciekawego w zanadrzu?
Kurna, już myślałem że rzeczywiście w realuinbajakaś.W tym roku część ziomków wyjeżdża i trzeba się gdzieś wkręcić,a jak nie to zróbmy skypohones
 
to będzie mój pierwszy sylwek z cohones, nie mogę się doczekać po prostu.
prawdziwi ludzie są przereklamowani. :werdum:
 
Back
Top