Sygnatury by Shogun86

Shogun86

Jungle Fight
Featherweight
Witam
zamieszczam tutaj kilka moich pierwszych sygnaturek w kolejności od pierwszej do ostatniej zrobionych w PhotoShopie na użytek własny.

1.
2m82ic6.png


2.
9i9qjc.png


3. wykonana dla użytkownika Skosny11
1076u03.png


4.Wykonana dla użytkownika Griffin93
5wwepy.png


5. Jak narazie ostatnia zrobiona dla siebie(mam ustawioną już ją) mi się wydaje jak narazie najlepsza z moich prac
2dmf882.png


i narazie to tyle jak wykonam jakieś następne to wstawie je tutaj.

Komentarze mile widziane
PS.Zaznaczam że są to jak narazie pierwsze moje prace wykonane w Photoshopie.
No i jak ktoś z forum jest obcykany w programie to mile widziane również porady co robić, czego nie, co jak robić lepiej itp itd.
 
zajebiste!


btw a mógłbyś coś skrobnąć dla mnie? Może być z Cainem, GSP lub Jewtuszką. Najlepiej z Polakiem ;)
 
Leglocker moge jakąś Ci zrobić nie ma problemu spróbuje to zastanów się z którym z tych zawodników co wymieniłeś chcesz tą sygnature to może jutro coś pomyśle.
A sory napisałeś najlepiej z Polakiem to czyli Jewtuszko :)

Ps. Leglocker a jak chcesz z Cainem i pasowała by Ci ta co jest już zrobiona to możesz sobie ją użyć ( tylko nie weż tej co była robiona dla Skośny11), a nad Jewtuszko pomysle
 
następnym razem postaraj się znaleźć lepsze tekstury, bo te użyte są tragiczne, nie staraj się też nawalić jak najwięcej efektów, liczy się pomysł, nie używanie schematów. Ale mimo wszystko całkiem fajne
 
Sygnatura wykonana dla Leglocker
k2h8cn.png


Leglocker pózniej pomyśle jeszcze nad tą sygnaturką z Jewtuszko ok ?

Jerz ok wykonam i sygnaturke dla Ciebie coś się też wymyśli

PS. Jeśli chcecie żeby umieszczać wasz nick na sygnaturce to piszcie czy chcecie ze swoim nickiem czy bez
 
dziękuję Shogun86 :)
dalej liczę na tę z Irokezem (proszę możesz wstawić z moim nickiem). Tylko jakbyś mógł, to użyj trochę lepszych tekstur ;)
 
Byłbym wdzięczny jakbyś mógł dla mnie zrobić z GSP ale może w jakiś ciemniejszych klimatach, nie takich jaskrawych.
Pozdrawiam ;)
 
druga sygnatura wykonana dla Leglocker:
coś takiego mi wyszło :)
2qddg9j.png

PS.Leglocker nick chciałeś żeby wstawić do tej z GSP też czy tylko do tej z Jewtuszką ?

Ok teraz zrobie jakąś dla Jerz
Bubi ok zrobie i dla Ciebie tylko najpierw wykonam sygnaturke dla Jerz bo był pierwszy
 
Dzięki. Trochę taka mroczna, ale może być. Na tej z GSP też możesz wstawić mój nick.


PS ile czasu zajmuje Ci zrobienie jednej sygnatury?
 
Leglocker ok wstawie Ci napis też do tej z GSP
PS. Leglocker no jak narazie to zrobienie jednej sygnatury zajmuje mi dużo czasu ale co kolejna sygnatura idzie troche szybciej.

Teraz jestem właśnie w trakcie robienia sygnatury z Evansem dla Jerza więc powinna się nie długo tutaj pojawić noi odrazu przyokazji wstawie Ci Leglocker nick do sygnatury z GSP i też tutaj wrzuce.

Bubi jak skończe sygnature dla Jerza to wezmne się za sygnature dla Ciebie
 
Mat01 ok zrobie sygnaturke z Alistair Overem i Tobie ale będziesz musiał poczekać bo narazie robie Jerzowi i pózniej dla Bubiego jak skończe jego to zajmne się Twoją
 
ok nie spiszy mi sie ; )
tylko zeby jeszcze na tej sygnature byl moj nick czy cos
 
Jerz daj znać jak Ci się podoba ta sygnatura, mi z tych co zrobiłem jak narazie to uważam że chyba razem z tą z Shogunem co zrobiłem dla siebie to ta z evansem jak narazie najlepiej mi wyszły :) chyba musze starać się robić właśnie w takim stylu te sygnatury
 
Nie chciałbym abyś to źle przyjął ale krótko mówiąc te sigi są słabe. Nawet rendery źle rozciągasz, a wystarczy przytrzymać shift i masz zachowane proporcje. Kontrast, przejrzystość pracy, kontrast, kolory .. wszystko słabo.
 
Sajd a dlaczego miał bym to żle przyjąć ? pisałem w pierwszym poście że dopiero się ucze ale akurat sygnatura z Shogunem i z Rashadem wydaje mi się ze fajnie wyszły(mi się podobają te dwie), noi pisałem tez w pierwszym poście że na takie komentarze jak Twój też licze żeby ktoś kto się zna pisał co żle robie co jak zrobić albo w ogóle co robić zeby było lepiej.


PS. Sajd wielkie dzięki za porade między innymi nie wiedziałem o tym Shifcie przy rozciąganiu :)
 
To tak po pierwsze staraj się robić większe prace. Np. ta 1. jest większa od pozostałych prac i pozytywnie odstaje od pozostałych prac. Staraj się czytać dużo tutoriali (ale tylko tych z 2009 i 2010 roku).
Gimp czy PS?
 
http://www.caosasia2010.com/book/index/3694


Kiedyś w Empiku przeczytałem chyba z 3/4.
 
Sajd czytam tutoriale, robie je na Photoshopie
Sajd a w jakiej rozdzielczości je robić 400 x 150 ?
 
Back
Top