Suplementacja i odżywianie przeciętnego człowieka

marcinos

KSW
Welterweight
jak wygląda u Ciebie dieta standart?
dieta standart to u mnie to: sniadanie to szejk 80g platkow owsianych, lyzka masla orzechowego, 100 ml mleka, 100 ml wody, 30 g bialka, 5 g siemie lniane.

2 sniadanie to filet na parze ok 200g z pomidorem.

obiad to 2 steki wolowe z poledwicy ok 800 g bez dodatkow.

podwieczorek to szejk 200 ml mleka 0,0% z 30 g bialka i orzechami nerkowca

kolacja to jak dzisiaj np. papryka, cebula, marchewka z dodatkiem i loparka wieprzowa robione w wolnowarze z kieliszkiem czerwonego wytrawnego wina.

Oczywiscie wino nie zawsze wystepuje, ale lubie do steka czy po prostu wypic lampke wina, ale z jedzeniem,

Zimniak

BAMMA
Heavyweight
Post tylko dla Lugaska!
Inni proszę nie czytać.

A tak realnie

-4 pajdy chleba ( zwykłego białego i jeszcze w dodatku z marketu) z jakimś smarowidłem mix dosmarowane serkiem topionym lub/i konserwa turystyczna
- w południe jakieś gówno z żabki lub od święta z maczka
- obiad gotowiec z biedry
-kolacja podobna do śniania tylko zamiast chleba to kajzerki z Libla z gotowce z głębokiego mrożenia. Ewentualnie dżem
- przed snem do telewizorka czipsy/orzeszki arachidowe/batony i butla wina.

Jak akurat jest białko w prochu to się zrobi przed i po treningu rozbełtane z mlekiem którego dziewczyna dolewa sobie do kawy + banan

80 g białka dziennie. 600 węgli i 250 tłuszczu w większości trans

Przypomina mi się jak Sebki zadawały pytania przed Q&A Mauriczowi i mówili, że jedzą 3 razy dziennie dzika z komosą i topinamburem :facepalm:

lugasek

UFC
Heavyweight
topinamburem
Próbowałem. Kibel rozrywało.

dieta standart to u mnie to: sniadanie to szejk 80g platkow owsianych, lyzka masla orzechowego, 100 ml mleka, 100 ml wody, 30 g bialka, 5 g siemie lniane.

2 sniadanie to filet na parze ok 200g z pomidorem.

obiad to 2 steki wolowe z poledwicy ok 800 g bez dodatkow.

podwieczorek to szejk 200 ml mleka 0,0% z 30 g bialka i orzechami nerkowca

kolacja to jak dzisiaj np. papryka, cebula, marchewka z dodatkiem i loparka wieprzowa robione w wolnowarze z kieliszkiem czerwonego wytrawnego wina.

Oczywiscie wino nie zawsze wystepuje, ale lubie do steka czy po prostu wypic lampke wina, ale z jedzeniem,
i po tym Ci cukier wywala?

marcinos

KSW
Welterweight
Próbowałem. Kibel rozrywało.

i po tym Ci cukier wywala?
Mam cukrzyce typu 2, więc dieta ze mną pozostanie, a kminiienie 5 posiłków z niskim indeksem to kupa czasu i żeby dania były urozmaicone, teraz był weekend to mogłem posiedzieć w kuchnii, na tygodniu nie mam tyle czasu.

Zimniak

BAMMA
Heavyweight
Lugasek
1,5 kg mięsa dziennie w tym prawie kilogram wołowiny na jedne posiłek
60 g węgli z płatków owsianych na cały dzień + cukier mleczny ze szklanki mleka. Przy codziennych treningach siłowych i walki, to ketoza.
Tymi 1,5kg mięcha jeszcze tak ciężkostrawnego jak steki wołowe i tłusta łopatka byś zajechał układ trawienny GÓRA w tydzień
Typ nie ma pojęcia co to wpierdalać 400g białka dziennie ? jeszcze głownie z mięsa.
Jeszcze gotować 3 rodzaje mięsa dziennie.
ABSTRAKCJA i KŁAMSTWA.

Wiedza o odżywianiu DUŻO mniejsza niż Bastek a wyzywa go od idiotów.

lugasek

UFC
Heavyweight
Mam cukrzyce typu 2, więc dieta ze mną pozostanie, a kminiienie 5 posiłków z niskim indeksem to kupa czasu i żeby dania były urozmaicone, teraz był weekend to mogłem posiedzieć w kuchnii, na tygodniu nie mam tyle czasu.
ulany jesteś?

marcinos

KSW
Welterweight
Śniadanie jak szejk,

2 śniadanie bułka razowa otrebami i sałatka z łososiem.

Obiad indyk duszony z kasza gryczana, kasza bulgur, soczewicą czerwona, suszonymi pomidorami i pestkami dyni.

Podwieczorek szejk z białka z selerem naciowym z pomidorem i ogórkiem.

Kolacja 3 kanapki chleba orkiszowego z łososiem i sałata lodowa.

lugasek

UFC
Heavyweight
Śniadanie jak szejk,

2 śniadanie bułka razowa otrebami i sałatka z łososiem.

Obiad indyk duszony z kasza gryczana, kasza bulgur, soczewicą czerwona, suszonymi pomidorami i pestkami dyni.

Podwieczorek szejk z białka z selerem naciowym z pomidorem i ogórkiem.

Kolacja 3 kanapki chleba orkiszowego z łososiem i sałata lodowa.
i źle się czujesz po tym jedzeniu?

marcinos

KSW
Welterweight
i źle się czujesz po tym jedzeniu?
Czuję się ok, moim celem nadal redukcja oraz dieta o niskim IG, tylko na tygodniu nie mam czasu, żeby tego dopilnować. Dlaczego szukam diety pudełkowej przynajmniej od pn do pt. Schudłem już do 100 z 122, mam 186 cm, więc nadal jestem trochę ulany.

lugasek

UFC
Heavyweight
Czuję się ok, moim celem nadal redukcja oraz dieta o niskim IG, tylko na tygodniu nie mam czasu, żeby tego dopilnować. Dlaczego szukam diety pudełkowej przynajmniej od pn do pt. Schudłem już do 100 z 122, mam 186 cm, więc nadal jestem trochę ulany.
Dopiero pisałeś, że nie jesteś ulany. Nie potrzebujesz specjalnej diety jak na tej czujesz się ok i cukru nie wywala. Jak wywala to możesz spróbować mniejsze posiłki, ale częściej o stałych godzinach.

Zimniak

BAMMA
Heavyweight
Ja wczoraj zjadłem
1632129182586.png

i 1,5 gorzkiej czekolady Linda
1632129234205.png
(pół zjadłem dzień wcześniej ) zagryzając
400g jogurt grecki 10% i jeszcze cały ser Ricotta
Tłuszczu jak dla sumoki
Od rana post kleik ryżowy z izolatem
Ale najgorsze jest, że znowu KUSI mnie w głowie paczka Tiramisssuuu

marcinos

KSW
Welterweight
Dopiero pisałeś, że nie jesteś ulany. Nie potrzebujesz specjalnej diety jak na tej czujesz się ok i cukru nie wywala. Jak wywala to możesz spróbować mniejsze posiłki, ale częściej o stałych godzinach.
Bo nie wiem czy to ułanie, chodźe na silke, nie mam na sobie płaszczu tłuszczowego, ale zawsze latałem w 90-95 i w tej wadze się czuje najlepiej.

Twarzowiec

Shark Fights
Middleweight
Panowie pamiętam, że kiedyś mauricz mówił o jakimś suplemencie, który pomaga "oczyścić receptory" po jakiś alkaloidach, żeby przywrócić stan 0. Nie pije kawy od dwóch tygodni, a piłem bardzo dużo i tak zastanawiam się czy czegoś nie zarzucić, żeby kawusia pobudzała jak za młodych lat :antonio:
Istnieje coś takiego działającrgo czy to jakiś mauriczowski farmazon?

Autovidol

Brutaal
Heavyweight
Panowie pamiętam, że kiedyś mauricz mówił o jakimś suplemencie, który pomaga "oczyścić receptory" po jakiś alkaloidach, żeby przywrócić stan 0. Nie pije kawy od dwóch tygodni, a piłem bardzo dużo i tak zastanawiam się czy czegoś nie zarzucić, żeby kawusia pobudzała jak za młodych lat :antonio:
Jak mauricz tak mówił to pewnie probiotyk od sanprobi, nimi wg jego speców można pewnie nawet autyzm wyleczyć.

andrzej_t.

UFC
Middleweight
Jakby takie coś istniało to każdy już dawno by to łykał żeby alko i dragi kopały tak jak na początku :mamed:

Zimniak

BAMMA
Heavyweight
Jakby takie coś istniało to każdy już dawno by to łykał żeby alko i dragi kopały tak jak na początku :mamed:
To nie tak działa Panie Andrzeju jak myślisz.
Są substancje działające w tym kierunku i jest sprawdzony protokół ale temu gościowi nie podpowiem, bo mnie kiedyś chamsko obrażał.

Twarzowiec

Shark Fights
Middleweight
Jakby kogoś interesowało to odkopałem to na cohones:

Generalnie chodzi o różeniec górski, ale chyba to klasyczny mauriczyzm.

EDIT.
Ewentualnie tu jakiś artykuł

HubiSSJ3

UFC
Heavyweight
@lugasek co myslisz o tych fitboxach? policzylem, ze moje zapotrzebowanie na kcal to 2300, jakbym wzial diete 2000 kcal to bylo by spoko, czy wziac 1800?
Nie wiem czy koniec końców brałeś pudełka z fitboxow, ale to najgorsza firma cateringowa jaką miałem. Nazwy posiłków ładne, ale nic nie mają wspólnego z posiłkami które serwują. Objętościowo bieda, zdrowotnie też bo masa wegli prostych,białka praktycznie zero, pomimo że zapewniają o 25% udziale białka w bilansie kcal. Kasa wyrzucona w błoto.

Ale na redukcję się nada, bo połowa posiłków to takie gówno, że ląduje w śmietniku, więc schudniesz z pewnością :muttley: