Suplementacja i odżywianie przeciętnego człowieka

jak wygląda u Ciebie dieta standart?
dieta standart to u mnie to: sniadanie to szejk 80g platkow owsianych, lyzka masla orzechowego, 100 ml mleka, 100 ml wody, 30 g bialka, 5 g siemie lniane.

2 sniadanie to filet na parze ok 200g z pomidorem.

obiad to 2 steki wolowe z poledwicy ok 800 g bez dodatkow.

podwieczorek to szejk 200 ml mleka 0,0% z 30 g bialka i orzechami nerkowca

kolacja to jak dzisiaj np. papryka, cebula, marchewka z dodatkiem i loparka wieprzowa robione w wolnowarze z kieliszkiem czerwonego wytrawnego wina.

Oczywiscie wino nie zawsze wystepuje, ale lubie do steka czy po prostu wypic lampke wina, ale z jedzeniem,
 
Post tylko dla Lugaska!
Inni proszę nie czytać.

A tak realnie

-4 pajdy chleba ( zwykłego białego i jeszcze w dodatku z marketu) z jakimś smarowidłem mix dosmarowane serkiem topionym lub/i konserwa turystyczna
- w południe jakieś gówno z żabki lub od święta z maczka
- obiad gotowiec z biedry
-kolacja podobna do śniania tylko zamiast chleba to kajzerki z Libla z gotowce z głębokiego mrożenia. Ewentualnie dżem
- przed snem do telewizorka czipsy/orzeszki arachidowe/batony i butla wina.

Jak akurat jest białko w prochu to się zrobi przed i po treningu rozbełtane z mlekiem którego dziewczyna dolewa sobie do kawy + banan

80 g białka dziennie. 600 węgli i 250 tłuszczu w większości trans

Przypomina mi się jak Sebki zadawały pytania przed Q&A Mauriczowi i mówili, że jedzą 3 razy dziennie dzika z komosą i topinamburem :facepalm:
 
topinamburem
Próbowałem. Kibel rozrywało.

dieta standart to u mnie to: sniadanie to szejk 80g platkow owsianych, lyzka masla orzechowego, 100 ml mleka, 100 ml wody, 30 g bialka, 5 g siemie lniane.

2 sniadanie to filet na parze ok 200g z pomidorem.

obiad to 2 steki wolowe z poledwicy ok 800 g bez dodatkow.

podwieczorek to szejk 200 ml mleka 0,0% z 30 g bialka i orzechami nerkowca

kolacja to jak dzisiaj np. papryka, cebula, marchewka z dodatkiem i loparka wieprzowa robione w wolnowarze z kieliszkiem czerwonego wytrawnego wina.

Oczywiscie wino nie zawsze wystepuje, ale lubie do steka czy po prostu wypic lampke wina, ale z jedzeniem,
i po tym Ci cukier wywala?
 
Próbowałem. Kibel rozrywało.


i po tym Ci cukier wywala?
Mam cukrzyce typu 2, więc dieta ze mną pozostanie, a kminiienie 5 posiłków z niskim indeksem to kupa czasu i żeby dania były urozmaicone, teraz był weekend to mogłem posiedzieć w kuchnii, na tygodniu nie mam tyle czasu.
 
Lugasek
1,5 kg mięsa dziennie w tym prawie kilogram wołowiny na jedne posiłek
60 g węgli z płatków owsianych na cały dzień + cukier mleczny ze szklanki mleka. Przy codziennych treningach siłowych i walki, to ketoza.
Tymi 1,5kg mięcha jeszcze tak ciężkostrawnego jak steki wołowe i tłusta łopatka byś zajechał układ trawienny GÓRA w tydzień
Typ nie ma pojęcia co to wpierdalać 400g białka dziennie ? jeszcze głownie z mięsa.
Jeszcze gotować 3 rodzaje mięsa dziennie.
ABSTRAKCJA i KŁAMSTWA.

Wiedza o odżywianiu DUŻO mniejsza niż Bastek a wyzywa go od idiotów.
 
Mam cukrzyce typu 2, więc dieta ze mną pozostanie, a kminiienie 5 posiłków z niskim indeksem to kupa czasu i żeby dania były urozmaicone, teraz był weekend to mogłem posiedzieć w kuchnii, na tygodniu nie mam tyle czasu.
ulany jesteś?
 
Śniadanie jak szejk,

2 śniadanie bułka razowa otrebami i sałatka z łososiem.

Obiad indyk duszony z kasza gryczana, kasza bulgur, soczewicą czerwona, suszonymi pomidorami i pestkami dyni.

Podwieczorek szejk z białka z selerem naciowym z pomidorem i ogórkiem.

Kolacja 3 kanapki chleba orkiszowego z łososiem i sałata lodowa.
 
Śniadanie jak szejk,

2 śniadanie bułka razowa otrebami i sałatka z łososiem.

Obiad indyk duszony z kasza gryczana, kasza bulgur, soczewicą czerwona, suszonymi pomidorami i pestkami dyni.

Podwieczorek szejk z białka z selerem naciowym z pomidorem i ogórkiem.

Kolacja 3 kanapki chleba orkiszowego z łososiem i sałata lodowa.
i źle się czujesz po tym jedzeniu?
 
i źle się czujesz po tym jedzeniu?
Czuję się ok, moim celem nadal redukcja oraz dieta o niskim IG, tylko na tygodniu nie mam czasu, żeby tego dopilnować. Dlaczego szukam diety pudełkowej przynajmniej od pn do pt. Schudłem już do 100 z 122, mam 186 cm, więc nadal jestem trochę ulany.
 
Czuję się ok, moim celem nadal redukcja oraz dieta o niskim IG, tylko na tygodniu nie mam czasu, żeby tego dopilnować. Dlaczego szukam diety pudełkowej przynajmniej od pn do pt. Schudłem już do 100 z 122, mam 186 cm, więc nadal jestem trochę ulany.
Dopiero pisałeś, że nie jesteś ulany. Nie potrzebujesz specjalnej diety jak na tej czujesz się ok i cukru nie wywala. Jak wywala to możesz spróbować mniejsze posiłki, ale częściej o stałych godzinach.
 
Ja wczoraj zjadłem
1632129182586.png

i 1,5 gorzkiej czekolady Linda
1632129234205.png
(pół zjadłem dzień wcześniej ) zagryzając
400g jogurt grecki 10% i jeszcze cały ser Ricotta
Tłuszczu jak dla sumoki
Od rana post kleik ryżowy z izolatem
Ale najgorsze jest, że znowu KUSI mnie w głowie paczka Tiramisssuuu
 
Dopiero pisałeś, że nie jesteś ulany. Nie potrzebujesz specjalnej diety jak na tej czujesz się ok i cukru nie wywala. Jak wywala to możesz spróbować mniejsze posiłki, ale częściej o stałych godzinach.
Bo nie wiem czy to ułanie, chodźe na silke, nie mam na sobie płaszczu tłuszczowego, ale zawsze latałem w 90-95 i w tej wadze się czuje najlepiej.
 
Panowie pamiętam, że kiedyś mauricz mówił o jakimś suplemencie, który pomaga "oczyścić receptory" po jakiś alkaloidach, żeby przywrócić stan 0. Nie pije kawy od dwóch tygodni, a piłem bardzo dużo i tak zastanawiam się czy czegoś nie zarzucić, żeby kawusia pobudzała jak za młodych lat :antonio:
Istnieje coś takiego działającrgo czy to jakiś mauriczowski farmazon?
 
Panowie pamiętam, że kiedyś mauricz mówił o jakimś suplemencie, który pomaga "oczyścić receptory" po jakiś alkaloidach, żeby przywrócić stan 0. Nie pije kawy od dwóch tygodni, a piłem bardzo dużo i tak zastanawiam się czy czegoś nie zarzucić, żeby kawusia pobudzała jak za młodych lat :antonio:
Istnieje coś takiego działającrgo czy to jakiś mauriczowski farmazon?
Jak mauricz tak mówił to pewnie probiotyk od sanprobi, nimi wg jego speców można pewnie nawet autyzm wyleczyć.
 
Panowie pamiętam, że kiedyś mauricz mówił o jakimś suplemencie, który pomaga "oczyścić receptory" po jakiś alkaloidach, żeby przywrócić stan 0. Nie pije kawy od dwóch tygodni, a piłem bardzo dużo i tak zastanawiam się czy czegoś nie zarzucić, żeby kawusia pobudzała jak za młodych lat :antonio:
Istnieje coś takiego działającrgo czy to jakiś mauriczowski farmazon?
Jakby takie coś istniało to każdy już dawno by to łykał żeby alko i dragi kopały tak jak na początku :mamed:
 
Jakby takie coś istniało to każdy już dawno by to łykał żeby alko i dragi kopały tak jak na początku :mamed:
To nie tak działa Panie Andrzeju jak myślisz.
Są substancje działające w tym kierunku i jest sprawdzony protokół ale temu gościowi nie podpowiem, bo mnie kiedyś chamsko obrażał.
 
Jakby kogoś interesowało to odkopałem to na cohones:


Generalnie chodzi o różeniec górski, ale chyba to klasyczny mauriczyzm.

EDIT.
Ewentualnie tu jakiś artykuł

 
@lugasek co myslisz o tych fitboxach? policzylem, ze moje zapotrzebowanie na kcal to 2300, jakbym wzial diete 2000 kcal to bylo by spoko, czy wziac 1800?
Nie wiem czy koniec końców brałeś pudełka z fitboxow, ale to najgorsza firma cateringowa jaką miałem. Nazwy posiłków ładne, ale nic nie mają wspólnego z posiłkami które serwują. Objętościowo bieda, zdrowotnie też bo masa wegli prostych,białka praktycznie zero, pomimo że zapewniają o 25% udziale białka w bilansie kcal. Kasa wyrzucona w błoto.


Ale na redukcję się nada, bo połowa posiłków to takie gówno, że ląduje w śmietniku, więc schudniesz z pewnością :muttley:
 
ktoś ma pomysł na zbryloną odzywke? fabrycznie pakowana, data do 2023, a zrobil sie z niej kamien, w blender to wjebac?
 
Back
Top