'Super' Sage Northcutt

theMat

WSOF
Heavyweight
'Super' Sage Northcutt

Data urodzenia: 1996.03.01
Wzrost: 183 cm
Zasięg: 189 cm

Klub: Gracie Barra Katy
Rekord MMA: 6-0

Third degree black belt in Taekwondo;
third degree black belt in Kajukenbo;
three-stripe purple belt in Jiu-Jitsu.

Jako 9-latek pojawił się na okładce Sport Karate Magazine. W 2012 dołączył do grona Black Belt Magazine Hall of Fame.

Hanmaa

Oplot Challenge
Lightweight
Mówiłem że namiesza. Koleś może być wielką gwiazdą, ma wszystko czego potrzeba. Chłopak ma dopiero 19 lat, może się jeszcze tak bardzo rozwinąć...

skunx

KSW
Heavyweight
Szykuje się kolejny pupilek Dany chyba. Ma wygląd jaki lubią amerykanie czyli jest biały i ma twarz nieskalaną myśleniem a do tego gejowską sylwetkę. Wczoraj w zamieszaniu coś tam mu weszło a Herb Dean równie ofiarnie jak w ostatniej walce Conora rzucił się żeby przerwać no i mamy zaczątek kolejnej gwiazdy. Teraz tylko dać mu kilku słabiaków do rozwałki i kontrakt z Reebokiem już czeka.

Masu

UFC
Heavyweight
Szykuje się kolejny pupilek Dany chyba. Ma wygląd jaki lubią amerykanie czyli jest biały i ma twarz nieskalaną myśleniem a do tego gejowską sylwetkę. Wczoraj w zamieszaniu coś tam mu weszło a Herb Dean równie ofiarnie jak w ostatniej walce Conora rzucił się żeby przerwać no i mamy zaczątek kolejnej gwiazdy. Teraz tylko dać mu kilku słabiaków do rozwałki i kontrakt z Reebokiem już czeka.
Przecież on już pewnie od 10 lat ma kontrakt z Nike i McDonalds.

aqua

KSW
Featherweight
Dla mnie szacun...koleś z bogatej rodziny mógłby pierdziej w stołek i wpierdalać big macki, a jest mentalnie ułożony na mistrza świata i do tego już ma mega umiejętności. Czas pokaże czy będzie mistrzem, ale tego mu życzę, a na pewno może być przykładem dla swoich rówieśników.

#teamWycięty

Masu

UFC
Heavyweight
Dla mnie szacun...koleś z bogatej rodziny mógłby pierdziej w stołek i wpierdalać big macki, a jest mentalnie ułożony na mistrza świata i do tego już ma mega umiejętności. Czas pokaże czy będzie mistrzem, ale tego mu życzę, a na pewno może być przykładem dla swoich rówieśników.

#teamWycięty
Ta rodzina tak ma-jego siostra chyba nawę jest mistrzynią jakiejś organizacji MMA bo ją z pasem widziałem. I też nie jest paskudna

Edit: Jest

aqua

KSW
Featherweight
@Masu ta widziałęm ta blondynę jest ok. Ogólnie mam takie wrażenie słuchając jego wywiadów i to jego "Sir" że w domu stary im zrobił zabawe w Wojsko.

10349637_713662215363378_619117410_n.jpg

colbey-northcutt.jpg

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel
Znałem go już gdy walczył w Legacy ale rywale jakich odprawiał nie robili wrażenia. Dzisiejszym furiackim występem przekonał mnie, że będą z niego ludzie.

skunx

KSW
Heavyweight
No właśnie tez mi się przypomniał z Legacy i wtedy zrobił na mnie mega wrażenie takiego niby młodzika pizdusia a jednak twardziela. Na razie dam mu szansę ale podejrzewam, że przesadny hype na niego i spodziewane przeze mnie fory u White'a sprawią że go znienawidzę hehe. No chyba że wybroni się walką.
Ja jebię sylwetkę ma nie w moim guście ale te bicepsy podzielone na 8 różnych głów to mi w pamięć zapadły
images

Masu

UFC
Heavyweight
Znałem go już gdy walczył w Legacy ale rywale jakich odprawiał nie robili wrażenia. Dzisiejszym furiackim występem przekonał mnie, że będą z niego ludzie.

Furiackim ale od obalenia do skończenia zachowywał się jak zaprogramowany-kazdy ruch, każda zmiana była doskonała. Łokcie w stójce piękne. Naprawdę coś w nim jest.

Arlovski

UFC
Heavyweight
Wygląd Kena, imię od konsoli czyli cudowne połączenie które nie może nie wypalić. Debiut marzenie powoduje, że zaczynam gościa obserwować.

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel
Furiackim ale od obalenia do skończenia zachowywał się jak zaprogramowany-kazdy ruch, każda zmiana była doskonała. Łokcie w stójce piękne. Naprawdę coś w nim jest.

W tym rzecz. Wygląda na mega poukładanego i jeśli jego kolejne walki beda tak wyglądać to strach sie bac co z niego za potwór wyrośnie za 2, 3 lata.
Mam jednak obawy czy w tym GBK jego rozwój bedzie szedł w dobrym kierunku

progosu

BAMMA
Welterweight
Gość jest dziwny, taki idealny, w wieku 19 lat taka budowa, wysoki, umiejętności można pozazdrościć, miły, Mr. Rogan, Mr. White, chce zostać inżynierem, cała rodzina taka jakaś idealna, nie bardzo wiem co jest grane ale coś mi nie pasuje.

czekajcie na mnie, wsiadam do hype trainu

S

Scurvol

Guest
Ogólnie mam takie wrażenie słuchając jego wywiadów i to jego "Sir" że w domu stary im zrobił zabawe w Wojsko.
niekoniecznie, jest to bardziej takie poludniowe,(w sensie poludnie USA) bardzo kulturalne wychowanie, do kobiet pewnie mowi "ma'am". W Teksasie, w ktorym mieszka i z ktorego pochodzi to dosc czeste.
P.S. Zmienicie nazwe tematu bo gosciu nie ma na imie SEGA Ttylko SAGE