Submission Fighting Warszawa

jurass

BAMMA
Bantamweight
Czy ktos moglby mi polecic dobre miejsce w Warszawie do trenowania SF ?
(inne niz copa w ktorej godziny zajec totalnie mi nie pasuja)
 
Słyszałem od mojego trenera, że u Radka Turka jest bardzo dobrze, mówił, że tam maszyny trenują. :D
 
w wawie są trzy kluby które chyba warto polecać a mianowicie okniński team, allinace team, oraz copacabana.


A jeżeli chodzi kluby mma? marzy mi sie klub z prawdziwego zdarzenia, trener od boksu, thaia, zapasów, bjj, i ewentualnie ktoś od mma, który by to wszystko posklejał i ułozył w całość.
 
jurass, chcesz kontakt do Alliance Warszawa?


Jeśli chodzi o ilość i rozkład treningów, to Radek (lub ktoś od niego) prowadzi zajęcia na gwardii, karowej, pradze, bemowie i Watson w BKK, ponadto SF z zapaśnikami raz w tygodniu na AWFie prowadzi Mąka. Miejsc do trenowania jest mnóstwo trzeba tylko chcieć się kulać z nami :)
 
No mam nadzieję, że zacznę trenować u Radka w przyszłym roku jak już będę mieszkał w Warszawie. :)
 
Perfumiarz
dzieki, chyba pojde na karowa - jedyne terminy ktore mi odpowiadaja na tyle zebym mogl conajmniej dwa razy w tyg chodzic plus jestem poczatkujacy
gdzies na forum jakims znalazlem tel do Radka i jutro bede dzwonil
(jakby sie okazalo ze tel nieaktualny to podalbym Ci jutro maila i bylbym wtedy wdzieczny za ten namiar ;) )
 
na bemowie, osiedle przyjaźń, konarskiego 4a


sekcja nazywa się kime, we wtorki i czwartki są zajęcia bjj z Radkiem, w poniedziałki i środy bodajże zajęcia sf/mma z Robertem Faryjem.


[email protected] :)


strona klubu allianceteam.waw.pl, atmosfera specyficzna, bardzo koleżeńska i niesamowicie luźna :) ja trenuję u Radka 1,5 roku i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu :) dość powiedzieć, że sporo osób przechodzi z innych sekcji :)
 
Sam poważnie rozważam rozpoczęcie przygody z parterem i właśnie alliance... Rekomendacje są zachęcające.
 
na razie karowa, a za pol roku jak mi sie moze harmonogram w tygodniu zmieni to na gwardie
 
no bylem:)
troche tloczno (mam nadzieje ze sie troche osob wykruszy to zrobi sie miejsce na cwiczenie stojki;) ), poza tym generalnie spoko, choc mysle ze za wczesnie zebym mogl sie wypowiedziec jakos bardziej i zarekomendowac kolejnym osobom badz tez odradzic
 
na stójkę zapraszam na Gwardię :) odezwij się na maila mojego, ja też byłem. ten w białym rashu xD
 
Chodziłem 2 lata (nieregularnie) na Karową jeszcze jak była, w mojej ocenie, mniej popularna i regularnie był tłok na tej salce może poza zajęciami w godzinach wczesno-popołudniowych. Wieczorami na luzy bym nie liczył.
 
malo pocieszajace :)


choc wydaje mi sie ze jesli chodzi o piatkowe wieczory to jednak beda ludziom jakies spotkania/imprezy wypadac wiec moze bedzie lepiej
 
Tidżej, z autopsji mogę Ci powiedzieć, tłok jest pierwszy miesiąc, a później części się znudziło, zresztą wtedy więcej osób z Gwardii przychodziło, teraz będzie pewnie dużo mniej.
 
panowie chodzi ktos do Alliance na BJJ?? szukalem na ich stronie i nie ma tam cennika zadnego... chodzi mi jak to cenowo wyglada :)
 
karnet open to 120 albo 130zł, ale najlepiej idź na pierwszy trening i wszystkiego dowiesz się od Trenera.
 
Back
Top