strony w tematach

KIBIC

Oplot Challenge
Heavyweight
Przyznam, że troche mnie to irytuje.
Czy jest szansa żeby pod tematem który ma więcej niż 1 stronę było "przekierowanie" do nich 1,2,3,4,5,6...
W tym momencie trzeba wejść w 1 stronę tematu i dopiero tu jest wybór stron.
Mam nadzieję, żę nie tylko mnie to denerwuje a redkacja z biegiem czasu to zmieni:)
Dziękuję za uwagę i Pozdrawiam:)
 
Do ostatniego posta w temacie wystarczy kliknac w nick "ostatnio komentujacego" :)
 
Nie wpadłem na to:)

Ale jeśli np. mój ulubiony temat "tanio skory nie sprzedam" przez noc urośnie o 2 strony?
To będę musiał się cofnać o jedną strone a tak od razu bym wbił np. na przedostatnią:)
 
Kibic dobrze gada,niedługo cohones niedługo bedzie najpopularniejszym i pewnie dziennie będzie się ''kręciło'' pare stron w każdym temacie :D.Jakby nie bylo problemu dla moderatora to czemu nie,małe udogodnienie nie zaszkodzi
 
W takich sytuacjach mogła by się przydać opcja " tematy nie przeczytane ". Przy zalogowaniu się na forum i kliknięciu w tą opcje, wyświetlają się wszystkie tematy w których pojawiły się nowe posty i po kliknięciu w nie zostaniemy przeniesienie w odpowiednie miejsce. Nie wiem czy tutaj jest możliwość tego wprowadzenia, ja spotykam się z tym na forach z fora.pl.
 
Back
Top