Strikeforce Tournament – plakat

pawelgoly

Oplot Challenge
Light Heavyweight
pomimo ostatniej porażki
jest jednak najbardziej utytuowanym zawodnikiem z tej grupy

pandzio

Oplot Challenge
Lightweight
Ciekawy plakat, wszyscy szarzy, tylko fedor w kolorze
icon_biggrin.gif

I co to za krzyż na jego piersi? Chrześcijański?

Rocky

Oplot Challenge
Featherweight
Może to jest ustawiona kolejność końcowa turnieju : Fedor 1 a potem od góry
icon_smile.gif

Mort

Żołnierz Chrystusa
Dziwny ten plakat, jakby na górze była jedna strona turnieju, a na dole druga z Fedorem.

vasal

Brutaal
Bantamweight
Wiele osób o tym wspominało w postach ,a teraz mamy już niemal oficjalną odpowiedź dlaczego taka ,a nie inna rozpiska turnieju- to jest droga powrotu Fedora do łask i moim zdaniem, widać wyraźnie ,że Strikeforce chce żeby to właśnie Fedor wygrał ten turniej.

Mort

Żołnierz Chrystusa
Idąc tym tropem to będzie Ali-Arlovski, Werdum-Barnett, Fedor-Silva, Rogers-Kharinotov. Dziwna sprawa, jak dla mnie bez sensu, żeby mistrz Strikeforce walczył z Arlovskim w pierwszym pojedynku.. ciekawe czy drabinka zostanie taka jaka była, czy dokonają zmian. ;)

Rocky

Oplot Challenge
Featherweight
Moja kolejność jest niemożliwa… Fedor z Alim raczej spotkają się w półfinale

dvd_

Jungle Fight
Middleweight
gubie sie chlopaki z tymi drabinkami...ktora w koncu jest ta oficjalna(jezeli taka w ogole istnieje)

wiadomo tez jak wygladaja sprawy z kontraktami jezeli chodzi o ten turniej? (mozna czy nie negocjowac warunki)
pewnie trudno o takie informacje ale moze cos wiecie.

adlol

Oplot Challenge
Featherweight
w końcu spotkają się najlepsi z tej grupy:) liczę na Ali vs Fiodor i będzie git:)

fiedzia906

Oplot Challenge
Middleweight
hehe co wy się podniecacie???drabinka jest oficjalna jedna,ta którą podawał venom w innym temacie tzn fedor silva,werdum overeem itp itd.

to jest tylko plakat
icon_smile.gif
fedor twarzą turnieju,normalne
icon_smile.gif

zdzwiił bym się jakby nie był twarzą tego turnieju,wszystko jest ustawione pod niego aby odzyskał prymat
icon_smile.gif

venom marna prowokacja z tym że “fedor nie jest rozpoznawany w USA” naprawde marna.

walka fedor tim sylvia
icon_smile.gif
wszyscy z USA za fedorem,kolejki przy kasach po kilka set metrów
icon_smile.gif

nawet Donald Trump zna fedora,co dopiero przeciętny znawca mma w usa.

mam nadzieję ze fedor zamknie wam buźie i wrzucicie go na 1 msc w cieżkiej jak wygra z silvą,overeem i w finale np z arlovskim
icon_smile.gif
znajać zycie Velasquez wtedy w rewanzu pokona słabego lesnara i redaktorzy powiedzą że to było bardziej przekonujące zwycięstwo niz fedor np na overeemie. I kto tu jest psycho fanem???

korusia

Oplot Challenge
Heavyweight
no szczerze to taka drabinka by mi sie bardziej podobała
icon_smile.gif
i arcyciekawy finał FEDOR-OVEREEM palce lizac!!

Tiger32

Jungle Fight
Middleweight
To jest MMA wszystko się może zdarzyc a wy już do finału wrzucacie Fedora lub Overeema równie dobrze mogą odpaśc w pierwszych rundach.

slowik_1991

ONE FC
Middleweight
fiedzia ja jestem psychofanem ;) Ale Aliego, i cóż zdziwisz się jeszcze jak zobaczysz Fedora kończącego karierę w półfinale tego turnieju ;)

Zelboys06

Shark Fights
Middleweight
venom marna prowokacja z tym że “fedor nie jest rozpoznawany w USA” naprawde marna.

Venom ma racje, Twoja slepa milosc do Fiedzi nic tu nie zmieni :)

walka fedor tim sylvia wszyscy z USA za fedorem,kolejki przy kasach po kilka set metrów

Wyniki ppv Affliction i UFC znasz :>?

nawet Donald Trump zna fedora,co dopiero przeciętny znawca mma w usa.

Przecietny casual fan w USA nie wie ze sport sie nazywa MMA a nie UFC i sa jakies inne organizacje.

Nie mowie o ludziach ktorzy sie powaznie interesuja, ale to sila rzeczy mniejszosc.

mam nadzieję ze fedor zamknie wam buźie i wrzucicie go na 1 msc

To wina redakcji, ze przegral z Werdumem?

I kto tu jest psycho fanem???

Jak to kto? Ty.

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Według mnie to Overeem powinien być na pierwszym miejscu. W końcu on dzierży pas, a nie Fedor.

Drabinka turnieju jest jedna, ta którą publikowaliśmy wcześniej.

Nie chcę wyjść na psycho-anty-fana-strikeforce, ale wyeksponowanie tylko jednego zawodnika na plakacie idealnie wpisuje się w to co Strikeforce regularnie robi źle. Ostatnio Werduma w ogóle nie było na plakacie, ten wygrał z Fedorem, a potem zupełnie zmarnowano jego potencjał marketingowy. W tym samym czasie UFC eksponuje Koschecków, Fitchów, Maynardów tak samo jak St.Pierre'ów, Pennów czy Edgarów.