STRIKEFORCE NA ŻYWO!

ludi14

Oplot Challenge
Featherweight
Właśnie przeglądając program eurosportu 2 , zobaczyłem że gala Fedora z Silvą pójdzie na żywo! Coś pięknego ;-) Zaczyna się o 4



Do tego w piatek 11 o 23 gala Nick Diaz - Frank Shamrock
 
Ciekawe, czy podczas tej gali bedzie tez opcja zmiany komentarza na angielski? Jesli tak to bedzie zajebiscie!!! Ktos wie jak bylo do tej pory w przypadku tych powtorek gal SF, ktore lecialy na Eurosport 2?
 
Elegancko. Czy ktos orientuje sie czym byla podyktowana rezygnacja Orange z transmitowania SF ? To byla ich suwerenna decyzja czy tez miala zwiazek z transmisjami UFC ? Pytam bo przeciez gale Fedor - Verdum transmitowali.
 
Chyba tutaj jest mały błąd. Gala ta będzie na ES2, 13 lutego o 22.30 i 14 lutego o 23. Nie ma nic o transmisji na żywo.



W piątek 11 lutego Shamrock vs. Diaz o 23
 
w sumie mi to obojętne ale przyzwyczaiłem się do transmisji na OS ;-) i tak bedzie komentowal Janisz
 
Tak jesli chodzi o komentarz to stacja bez znaczenia, w tej chwili duet Juras Janisz ma praktycznie monopol.
 
Orange Sport najwidoczniej mialo umowe z M-1 Global na jedna gale, bo to Rosjanie odpowiadaja za rynek europejski ze wspolnych wydarzen. Natomiast nie wiem, czemu do dzis ludzie mysla, ze Orange Sport ma prawa do pokazywania gal Strikeforce. Najwidoczniej teraz Eurosport dogadal sie z Rosjanami co do wspolnych gal M-1 Global/Strikeforce, tak jak iwczesniej dogadali sie z Amerykanami na retransmisje samodzielnych gal SF.
 
13.02 o 1 Woodley Saffiedine ;]



a o 4 Fiodor vs BigFoot. Niech mi ktoś powie czemu każde KSW (14, Fight Club i Extra), ostatnie 3 gale Strikeforce mam zawsze nockę w pracy, w domu Eurosport 2 przez dekoder, a w pracy sobie streama będę musiał szukać, masakra.



PS:Oczywiście pytanie retoryczne, "Tak wypada" :D



PS2: Fajnie, że Eurosport się dość mocno otwiera, i od razu niemalże wchodzą w live event :)
 
Rozumiem. Mnie wlasnie chodzilo o stwierdzenie ktore kiedys gdzies padlo, ze wlasnie gale z udzialem Fedora beda na OS. Pytalem z czystej ciekawosci czy ma to zwiazek z transmitowaniem UFC. Bo na przyklad ESPN UK z tego co wiem byl zainteresowany galami SF ale umowa z UFC im na to nie pozwala.
 
Born2kill



Bo inni z Twojej pracy zawczasu biorą wolne, by móc oglądać w domu :D
 
Fusel. Wykupiłem ten player i w archiwum video są dwie gale Strikeforce. Henderson vs. Babalu 2 i Strikeforce Challengers 13 z angielskim komentarzem. Więc może i będzie można :)
 
Dzieki Meru, sprawdze tez dzis wieczorem, bo ma byc powtorka ostatniego SF, wiec sie okaze, bo praktycznie kazda transmisje na Europsorcie mozna ogladac po polsku, badz anglielsku do wyboru, wiec moze i z ta gala z Fedorem tez tak zrobia.
 
jak Eurosport się za to weźmie to będzie super, bo to na prawdę super kanał



codziennie prawie oglądam Eurosport
 
Niestety, na pewno nie oglądają, ale z faktu, że na streamach mogę oglądać się cieszę, w porównaniu do braku jakiejkolwiek opcji pbejrzenia na żywo, tymbardziej, gdy i tak spanie raczej nie wchodzi w grę ;)
 
Następna gala strikeforce na 99,9% też na żywo :-) Sobota/Niedziela 4 rano



Rafael Cavalcante vs. Dan Henderson



Marloes Coenen vs. Li Carmouche



Billy Evangelista vs. Jorge Masvidal



Tim Kennedy - Melvin Menhoef
 
Back
Top