Strefa Walk odwołana!!!

Status
Not open for further replies.

Sebbeks

Legacy FC
Bantamweight
29878526153343721792422.jpg




Hahahaha wiedziałem, a teraz skąd wiem.



Przed chwilą zadzwonił do redakcji Paweł Sawicki z informacją:



• Strefa Walk odwołana. Jestem po konferencji prasowej, którą organizatorzy zwołali specjalnie w tym celu. Zaproszono kilku zawodników, którzy mieli wystąpić na rzekomej gali, po czym ogłosili jej koniec. •



Z mmanews.pl
 
Nie ma się z czego nabijać. Żal zawodników, którzy zostali na lodzie.
 
Jest się z czego nabijać, np. z nieporadności organizatorów. Oczywiście współczuję zawodnikom, że kilka tygodni przygotowań poszło się...
 
Jebaka pozywaj ich za zastraszanie i łamanie swobód obywatelskich. :P Szkoda mi ich, definitywny koniec tego projektu.
 
nie chcę wyjść na alfę i omegę, ale chyba zawodnicy powinni się orientować w polskiej scenie mma i wiedzieć co to za "marka" SW i że nie należy z nią wiązać za dużych nadziei.
 
Nie rozumiem jednego czy organizatorzy tego nieszczęsnego przedsięwzięcia tak bardzo nie lubią swojej kasy :-) czy to jakiś wałek :-)



40293.jpg




316322_246023042102297_229966747041260_642653_1807792088_n.jpg
 
Szkoda zawodników i ludzi kotrzy kupili bilety ale w sumie na lepsze wyszło.Po kolejnej takiej akcji wątpie by ktoś chciałby się z nimi związywać i Ci gangstersko wyglądający właściciele dadzą sobie z mma spokój bo nie wnoszą w nic w rozwoj tego sportu a tylko niekompetencje.



SW
107825-ari-gold-gtfo.gif
 
Po pierwszej konferencji prasowej, tej na której podali do wiadomości wyniki badań Aleksa odpowiadając kilku znajomym na pytanie czy ta gala się odbędzie powiedziałem "daje im 20%". Okazało się, pierwsze wrażenie było trafne.
 
hahah :D :-) :-)



Brak mi słów ;]



Mam tylko nadzieję, żę osoby które kupiły bilety, dostaną zwrot i wpadną na MMA Attack :D
 
Ciekaw tylko jestem czy faktycznie wtopili te dziesiatki tysiecy zielonych,czy robia jakiegos sprytnego wala na kase-moze naciagaja sponsorow???
 
Ruskie capneli sumę i spierdolili :] Alexowi i AETeam chyba czas zamknąc granicę ;] panowie ze SW za ogromny brak profesjonalizmu powinni sobie odpuścić organizację eventów.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top