Strefa Walk MW

Data: 19 listopada 2010
Miejsce: Atlas Arena, Łódź, Polska
Transmisja:

Walka wieczoru:

Open.: Aleksander Emelianenko (17-3) vs. Chris Mahle (1-0)

Pozostałe:

77 kg.: Borys Mańkowski (9-4) vs. Rafał Nowasielski (1-1)
Open.: Błażej Wójcik (2-1) vs. Baga Agaev (14-9)
93 kg.: Marcin Krzysztofiak (4-1) vs. Shamil Abdulmuslimov (6-2)
76 kg.: Jędrzej Kubski (15-9) vs. Alexander Butenko (8-3)
84 kg.: Tomasz Kondraciuk (6-1) vs. Alexander Jakovlev (8-3)
70 kg.: Sebastian Grabarek (2-1-1) vs. Wojciech Lech (3-0)
70 kg.: Paweł Jóźwiak (6-3) vs. Yunus Evloev (5-4)

Strefa Walk M&W

piotreks92

Brutaal
Super Heavyweight
Garfield to bedzie tak prawdziwe mma to walka gdzie walcza zawodnicy o nieprzecietnych umiejetnosciach nirprawdziwe mma to walka macanka gdzie walcza celebryci ktozy maja umiejetnosci ale nie do mma lecz do auto promocji taka jest moja opinia

Garfield_70ccm

BAMMA
Welterweight
Czyli Mahle jest ponad przeciętny?? Przecież Pudzian by go zabił, powiedz czy to wina Pudziana że jest tak popularny. Ważne że chcę "bawić się" w to i poświęca się temu, jest takim samym zawodnikiem jak reszta początkujących tylko inni nie mogą tego przeboleć, że startuje z wyższego pułapu!
nirprawdziwe mma to walka macanka gdzie walcza celebryci ktozy maja umiejetnosci ale nie do mma lecz do auto promocji
Nieprawdziwe MMA to też - nie celebryta bez umiejętności??
Rozwinął byś definicję nieprawdziwego MMA.

piotreks92

Brutaal
Super Heavyweight
Heileris kogo nazywasz trrolem??? Garfield nie wiem jak mam ci rozwinac ta definicje poniewaź wydawało mi sie ze ja wyczerpałem...

Kolczu

Brutaal
Welterweight
1c228761b227911487c23a6a680e4b7e
To trochę tak jak byś powiedział: “Nie jem spaghetti lubię tylko prawdiwy makaron.”

Yagiel

UFC
Lightweight
wg tej dedukcji to i PRIDE nie było prawdziwym MMA ;]

no, ale czego można się spodziewać po kolesiu który piszę "któŻy" a o interpunkcji nie wspomnę :)

piotreks92

Brutaal
Super Heavyweight
Yagiel nie mam zamiaru z toba a nikim innym dyskutowac wiec jest to moj ostatni post w tym temacie Czepianie sie do mnie o moja pisownie w tym wypadku nie było na miejscu ale moze jeszcze w zyciu nie widziałes dotykowego telefonu i nie wiesz co to jest dotykowe qwerty w którym nie zawsze wszystkie litery zaskocza za pierwszym razem . Co do pride to zgrywajac takiego poliglote powinienes wiedziec , ze od kazdej reguły jest wyjatek a poza tym mógłbyś mi podac jakas walke typowego celebryty na tej gali pozdrawiam pana pisze poprawnie po Polsku ZAWSZE!!!

Yagiel

UFC
Lightweight
tak się składa, że mam telefon dotykowy z qwerty i jakoś nie mam problemu z poprawnym pisaniem. po za tym, to ładną wymówkę masz ;D a byłem przekonany , że okażesz się kolejnym nieuleczanym dyskografem,a tu widzisz, telefon na złość orty robi. gratuluje, udało Ci się postawić jedną kropkę i jeden przecinek ;] masz rację, nie wypowiadaj się w tym temacie bo po za ortografią to bredzisz strasznie.

norolim

Brutaal
Lightweight
No i całkiem fajna gala się skręciła. Solidni zawodnicy, wielkie nazwisko w walce wieczoru. Tylko ten plakat faktycznie mizernie wygląda. Jeśli ktoś im to zrobił za darmo, to jestem w stanie zrozumieć, ale jeśli zapłacili, to powinni autora pozwać za wyłudzenie ;).