Stoprocent wspiera Macieja “Irokeza” Jewtuszko

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks

A skoro my wspieramy najlepszego polskiego lekkiego zawodnika postanowiłem dać wam znać o tym fakcie
icon_wink.gif

Koszulki do kupienia tutaj lub po kliknięciu w powyższe zdjęcia

Stoprocent wspiera Macieja “Irokeza” Jewtuszko

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
Fajnie, że go wspierają, ale dla mnie koszulka z napisem WPIERDOL to nic wartego uwagi. Bardziej dla dzieciaków którzy noszą bluzy JP i HWDP

Avasso

Oplot Challenge
Lightweight
@Nilg
to nie tak jak mówisz jp a stoprocent to jest kompletnie inna bajka. Jp każdy dobrze wie co znaczy. A ,że na koszulce jest napisane “wpierdol” to mi to nie przeszkadza bo np: koszulki Gurala mają napisy “rób hajs i nie pierdol” czy “piore pierdolony milion”.

Mi sie akurat bardzo podoba

Sajd

Ground Game
Cała kolekcja wprdl jest już dość długo :) Mam spodenki z tej kolekcji ale nie lycry, nawet ujdą. Ogólnie pół Szczecina chodzi w stopro. Do grona wspieranych przez stoprocen na pewno można dodać Materlę, Dowdę :)

Anusiak

Brutaal
Bantamweight
Stoprocent ma jeden minus, osoba nosząca rozmiar L w ciuchach ze 100% nawet w S wygląda się jak w worku kroje typowe SK8towe. Ale za wspieranie zawodników plus!

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
2fbb5e3717514ae22c213a6b14bbf8af
@Avasso
dla mnie to jest na jedno kopyto, czy ktoś ma napis jebać Policję czy wpierdol na koszulce. Zupełnie to do mnie nie trafia, kojarzy mi się z gównażerią i skejtami z krokiem poniżej kolan, którzy próbują naśladować czarne gangsta getto. Z resztą inne ciuchy z kolekcji powyższe potwierdzają. Wiadomo, że są różne gusta, ale taka jest moja opinia. Niektórym zapewne podoba się przekaz firmy FUCK YOU SINCE 1999, ja do nich zdecydowanie nie należę

partyzant

Oplot Challenge
Lightweight
Koszulki z napisami wpierdol, pierdol się, itp. są tak strasznie przypałowe, ze posrać się można.

scirea

Oplot Challenge
Heavyweight
hehehe chwytliwe hasło

@Avasso
myślę, że jest wyraźna różnica między napisami na koszulkach górala a stopro i nie chodzi o same przekleństwo, a @Nilg ma zupełną rację, że wśród wyznawców JP te koszulki rozejdą się jak świeże bułeczki.

Niztheriel

Shark Fights
Heavyweight
Widuje czasem goscia ktory idzie w koszulce z napisem “Jak cos sie nie podoba to WYPIERDALAJ” i mam dziwne przeczucie, ze jak nie ja to ktos inny zajmie sie jego uzębieniem. Jak najbardziej popieram wspieranie Irokeza ale jak to mowi Hang.. “Jak można się w takie coś ubrać … dno i metr mułu.”
icon_smile.gif

emcess

Jungle Fight
Middleweight
@niztheriel
niektore ciuchy sa fajne, ale takie pierdol sie czy inne takie sa rzeczywiscie srednie…. ale np. te tylko z tagiem sa dobre
icon_smile.gif

elfafikos

Oplot Challenge
Featherweight
jak dla mnie zenada ale nie odbieram nikomu prawa do interpetacji tego “wyszukanego” hasla na swoj wlasny sposob.

MNEMIC

BAMMA
Flyweight
Jeszcze jedna fota Irokeza
http://sklep.stoprocent.com/data/gfx/pictures/large/0/8/2080_1.jpg

Wyglada na niej jakby z lat 80 uciekl. Troche niefortunnie dobrali Macka do tego, ale przynajmnije sie usmiechanc mozna :)

Perfumiarz

PRIDE FC
Lightweight
czekam na kolejne propozycje tekstów na koszulkach. Może "SSIJ", albo po prostu "KURWA MAĆ" w końcu po co się wysilać.

Z mojej perspektywy, idealnie na takiej koszulce pod napisem "PIERDOL SIĘ" pasowałoby "WYBACZ JESTEM NIEDOROZWINIĘTY"

ale to oczywiście tylko moje przemyślenia. w końcu, ktoś musi nosić takie futro
1280_1.jpg

albo robić groźne miny
2206_1.jpg

TheChosen1

KSW
Lightweight
Przez takie “Wpierdol” czy “Manto” odrzuca zwyczajnych ludzi od MMA, bo od razu się to kojarzy z dresiarstwem… Szkoda.

marius

Oplot Challenge
Heavyweight
Obejrzyj gale w stanach Tapout , silver star, hitmen, co drugi fan taka otoczka po to firma wspiera zawodnikow zeby ludzie to nosili a jak komus podkoszulek z dresiarstwem sie kojarzy to jego problem.

Blade

Legacy FC
Lightweight
38cae62cba1d6d17d9d795b8650ec37f
Firma Tapout robi koszulki z napisem Tapout, a nie np “Fuck you bitch| a firma Stoprocent robi koszulki z napisem WPIERDOL, co bardzo zle wplywa na obraz tego sportu w Polsce. W wymienionych przez Ciebie Stanach Dana White staje na głowie by MMA nie kojarzyło się z bójkami ulicznymi i chamstwem, w Polsce warto by było pomyśleć o tym samym, a koszulki z napisem WPIERDOL nie ułatwiają tego.

marius

Oplot Challenge
Heavyweight
Blade znow brak precyzji w mojej wypowiedzi bardziej mi chodzi o MANTO niz o ta druga firme bo osobiscie nie wlozylbym podkoszulki z takim napisem, dla mnie ta firma bardziej z hiphopem sie kojarzy niz z mma. Generalnie prawda jest taka ze czesc zawodnikow mma w Polsce sponsoruja firmy odziezowe powiazane ze srodowiskiem hh i dlatego mamy takie a nie inne hasla (chociaz sponsoruja to duze slowo czesto to pomoc w postaci cichow).

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
Dana White staje na głowie by MMA nie kojarzyło się z bójkami ulicznymi i chamstwem
Kimbo ?
Co do koszulki to jakbym mial takiego backfista, jak Maciek to tez bym w takiej chodził :D