Stephen Thompson - przyszły mistrz wagi półśredniej

mmag

UFC
Strawweight
Jak każdy zawodnik po zajebistym występie Stefan doczekał się tematu :)

Tar-Ellendil

Vale Tudo
Open
Wonderboy moim zdaniem musi teraz dostać walkę o pas i jak dla mnie będzie faworytem z Robbiem. Nikt w tej wadze nie ma takiego obycia w stójce jak Thompson nawet Condit.

Wchodzę na pokład hype train. #TeamWonderBoy.

aqua

KSW
Featherweight
@mmag nie to, że się dopierdalam ale jak już zakładasz tutaj temat, to byś to chociaż ładnie zrobił. Wkleił rekord z sherdoga, opisał coś - a nie jebniesz 2 highligty i chuy temat roku.

@Cloud @defthomas - nie powinno być jakiegoś FAQ na ten działy? Chodzi mi o pierwsyz post w topicu. Nazwisko, imie, skad,rekord, kilka gifów z fajnych akcji itp itd.
A tak to wysztko wygląda po chuju...

#jestesupani

HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight
Wsiadam również. Miała być totalna deklasacja, ale w drugą stronę :crazy:
Robbie ma mega mocny łeb i chyba od razu musi wdać się w jakiś ostry brawl i włączyć beast mode bo wcześniej Thompson upoluje go jakimś hajem i będzie and new...
Po dzisiejszym występie stawiam go faworytem w starciach z Rory'm, Woodley'em czy Conditem.

mmag

UFC
Strawweight
@mmag nie to, że się dopierdalam ale jak już zakładasz tutaj temat, to byś to chociaż ładnie zrobił. Wkleił rekord z sherdoga, opisał coś - a nie jebniesz 2 highligty i chuy temat roku.

@Cloud @defthomas - nie powinno być jakiegoś FAQ na ten działy? Chodzi mi o pierwsyz post w topicu. Nazwisko, imie, skad,rekord, kilka gifów z fajnych akcji itp itd.
A tak to wysztko wygląda po chuju...

#jestesupani

Zawsze sam mozesz zrobić wstęp i poprosić adminów o doklejenie z dopiskiem "Wstęp autorstwa uźytkownika aqua". Pozdrawiam.

PIR

KSW
Featherweight
Wsiadać bo zaraz odjeżdżamy

hc0lh4.jpg

HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight
Zostawcie Robbiego i jego splity.
Splity po takich wojnach to ja mogę oglądać, a nie jazda na wstecznym, tańce i ciosy z kontry.
Patrzcie ile splitów ma Cruz i Benson.
Nie patrzcie na split z Rorym w 1 walce bo to pewnie sędziował ten debil co dał split dla DC z Alexem i 49-46 dla Cruza z TJ-em.

Puczi

Dobry człowiek
Zostawcie Robbiego i jego splity.
Splity po takich wojnach to ja mogę oglądać, a nie jazda na wstecznym, tańce i ciosy z kontry.
Patrzcie ile splitów ma Cruz i Benson.
Nie patrzcie na split z Rorym w 1 walce bo to pewnie sędziował ten debil co dał split dla DC z Alexem i 49-46 dla Cruza z TJ-em.

Przecież Benson to ostatnia pała, Lawler niewiele lepszy :)
Pierwszą walkę Robbie z Rorym wygrał zasłużenie, 29-28 dla MacDonalda było z dupy wyjęte. Nawet nie chodzi o to, czy ktoś lubi, czy nie lubi Lawlera, ten gość po prostu nie jest ani #1, ani nawet #2 w dywizji. A patrząc na walki Thompsona i Tumenowa to uważam, ze z palcem w oku by go zgnoili.

HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight
Przecież Benson to ostatnia pała, Lawler niewiele lepszy :)
Pierwszą walkę Robbie z Rorym wygrał zasłużenie, 29-28 dla MacDonalda było z dupy wyjęte. Nawet nie chodzi o to, czy ktoś lubi, czy nie lubi Lawlera, ten gość po prostu nie jest ani #1, ani nawet #2 w dywizji. A patrząc na walki Thompsona i Tumenowa to uważam, ze z palcem w oku by go zgnoili.
W tym aspekcie Puczi to my się nie dogadamy nigdy :)
Jedni uważają jak Ty, inni jak ja.
W SSS też mieli takie samo zdanie.
Zobaczmy jak Robbie poradzi sobie z Thompsonem bo sam jestem bardzo ciekawy. Czeka go mega trudna walka i niestety nokaut od Stephena mnie nie zdziwi, ale sercem za Ruthlessem.

dssport

PRIDE FC
Lightweight
Niestety tez wsiadam. Od czasow TRT Belforta chyba nikt mi tak nie zaimponowal jak ten gosc wczoraj.

kamerling

WSOF
Heavyweight
#TeamWonderboy oczywiście ! Mam nadzieję, że będzie KO już w pierwszej rundzie, kontrując jakiś cep Łudleja.