Starfield

No przecież w Falloucie 4 na series x mam obładowany modami,i bardzo sobie chwalę jest od chuja tego tam
 
No przecież w Falloucie 4 na series x mam obładowany modami,i bardzo sobie chwalę jest od chuja tego tam
O kurde, nie wiedziałem, ale to dobrze, nawet bardzo dobrze!

W jaki sposób dodaje się mody? Podobnie jak na PC? Wiesz czy na innych konsolach też da się mody dołożyć?


Wiem, pytanie trochę głupie, bo XBox to w sumie PC, ale może przeoczyłem więcej w tym temacie...

Z góry dziękuję :goldi:
 
Wydaje mi się że Starfield pozamiata, a potem moderzy dołożą swoje, i będzie gra na parę lat :antonio:

I to rozumiem, gram tylko w gry w które można grać długo, i jeszcze do nich wracać by robić dlc czy właśnie jakieś kozackie mody:lsdtrip:
 
Banalnie prosto jest zakładka w głównym menu gry "mody" i jest tego od chuja i ciut ciut,jest ograniczona pamięć na nie ale jak sobie ułożysz dobre mody to petarda,latam se z ak74m hahah dodatkowe questy,lecz pamiętaj też że trzeba wszystkie dlc do niektórych ale ja nie żałuję bo jest sztos,noc ciemna jak w stalkerze.polecam
O kurde, nie wiedziałem, ale to dobrze, nawet bardzo dobrze!

W jaki sposób dodaje się mody? Podobnie jak na PC? Wiesz czy na innych konsolach też da się mody dołożyć?


Wiem, pytanie trochę głupie, bo XBox to w sumie PC, ale może przeoczyłem więcej w tym temacie...

Z góry dziękuję :goldi:
 
No wygląda miodnie, może na PC pogram bo z tego co wiem to na ps5 nie wychodzi
 
20220629_211321.jpg
 
Dajcie spokój z takim przypierdalaniem się,giera będzie miała taki replay value że setki godzin nabite będą,to jest bethesda mimo błędów te gierki mają magię w sobie,nie patrzymy na f76bo to inny oddział tworzył ale i tak szacun że nie olali tego,ma swoich fanów ten projekt poprostu,taka prawda że hype jest nieziemski na starfield
 
i co grał ktoś, jak wrażenia ja właśnie ściągnąłem na xsx i będzie lutowane dzisiaj wieczorem
 
Błędów które mi blokowały misję nie uswiadczylem, mam z 75h nabite, fajny setting, ilość planet może przytłoczyć, wracając do błędów to raczej spotkałem się tylko z ragdollem, ale to raczej beka niż nerwy, questow od chuja i ciut ciut,latanie statkiem bardzo spoko, na ekrany loadingow w sumie nie zwracam uwagi, graficznie jest bardzo dobrze jeżeli chodzi o tekstury i gra światła, na dniach ma być duży update gdzie dokreci hdr i jakieś tam rzeczy poprawia, ja tam jestem zadowolony i czekam na przyszły rok i mody, pierwsze przejście na czysto i myślę że nowa grę plus z modami już, o dodam również że strzelanie jest zajebiste
 
Back
Top