Starfield

billmurray

UFC
Middleweight
Kilka dni temu otrzymaliśmy trochę dłuższy materiał z gry i przybliżoną datę premiery w związku z tym, zapinamy pasy i wsiadamy do hypetrainu :bleed:

Rafaraf

Oplot Challenge
Welterweight
Będzie syto,mam nadzieję że na konsolach też mody będą, w f4 były i było gicio

Drzewo

Bellator
Heavyweight
Żółta Kartka
No przecież w Falloucie 4 na series x mam obładowany modami,i bardzo sobie chwalę jest od chuja tego tam
O kurde, nie wiedziałem, ale to dobrze, nawet bardzo dobrze!

W jaki sposób dodaje się mody? Podobnie jak na PC? Wiesz czy na innych konsolach też da się mody dołożyć?

Wiem, pytanie trochę głupie, bo XBox to w sumie PC, ale może przeoczyłem więcej w tym temacie...

Z góry dziękuję :goldi:

Drzewo

Bellator
Heavyweight
Żółta Kartka
Wydaje mi się że Starfield pozamiata, a potem moderzy dołożą swoje, i będzie gra na parę lat :antonio:

I to rozumiem, gram tylko w gry w które można grać długo, i jeszcze do nich wracać by robić dlc czy właśnie jakieś kozackie mody:lsdtrip:

Rafaraf

Oplot Challenge
Welterweight
Banalnie prosto jest zakładka w głównym menu gry "mody" i jest tego od chuja i ciut ciut,jest ograniczona pamięć na nie ale jak sobie ułożysz dobre mody to petarda,latam se z ak74m hahah dodatkowe questy,lecz pamiętaj też że trzeba wszystkie dlc do niektórych ale ja nie żałuję bo jest sztos,noc ciemna jak w stalkerze.polecam
O kurde, nie wiedziałem, ale to dobrze, nawet bardzo dobrze!

W jaki sposób dodaje się mody? Podobnie jak na PC? Wiesz czy na innych konsolach też da się mody dołożyć?

Wiem, pytanie trochę głupie, bo XBox to w sumie PC, ale może przeoczyłem więcej w tym temacie...

Z góry dziękuję :goldi: