SSFC już w niedzielę w PL!

wytrzeźwiał?

Jungle Fight
Bantamweight



STRELKA Street Fight Championship już w najbliższą niedzielę w Polsce!


No cześć. Tak sobie pomyślałem, że jeżeli mmarocks promuje w ostatnim czasie wybitnie sportowe i profesjonalne wydarzenia jak walki youtuberów, Szakopa Ostaka czy to drugie cudo od Kawula to dlaczego SSFC miałoby nie mieć swojego tematu na cohones?

wiem, że dwie duże literki "s" obok siebie mogą w pewnych kręgach wywoływać skrajne emocje, ale strelka to produkcja sowiecka, także bez obaw lol


Do rzeczy:

Gdzie? O tu:
Młynek Tuszyn, ul. Sportowa 3/5, 95-080 Tuszyn (pod Łodzią, czyli na północny zachód od Sanoka)

https://m.facebook.com/mlynektuszynpl/


Kiedy:

Niedziela, 16 czerwca o 16.00

(No chyba, że chcesz się napierdalać: wtedy musisz być o 14.00)


Kanał na jołtubie:

https://m.youtube.com/channel/UC6uVHEgl379D_2a1kq0s6Kw


W skrócie:

- amatorskie walki na piachu! [MOCNE]

(to jest kurwa jeden z najlepszych pomysłów w historii sportów walki - kto z nas nie lubi się kulać się z kilogramem rozdrobnionej skały pod powiekami, albo pod ochraniaczem na szczękę)

- każdy może wziąć w tym udział i zgarnąć oszałamiającą kwotę 50 ełrasków za wygraną walkę!

(Po odliczeniach właściwego terytorialnie US, jakieś 100pln do rąsi)

Gdzieś na tej stronie jest link, ale chyba trzeba mieć faceboook

https://tronmma.com/tournaments/330

Podobno jest nawet panel medyczny, który może nie dopuścić Cię do walki, a za krzakami stoi karawan, także nikt nie musi obawiać się o swoje zdrowie tudzież ogromne koszty transportu zwłok.


Można spotkać gwiazdy UFC! [SZOK]

Przyszły mistrz UFC dywizji półciężkiej i ciężkiej w narożniku tego ogromnego brazola:




Jakie jest Wasze zdanie na ten temat i jakie Waszym zdaniem są szanse, że to wszystko nie zakończy się napierdalanką między Widzewem i Łksem?


Oznaczam

@Bezimienny , który jako pierwszy założył temat o tej wspaniałej organizacji - pozdro, uważam, że polski event zasługuje na osobny wątek.

@Grubas bo chyba jest z ŁDZ, czyż not? :)

No i alibabe, który dokona szczegółowej analizy porównawczej pod względem liczby lajków, followersów, subskrybentów i potencjalnych wyników sprzedaży PPV z Famema.
 
Zapomniałem dodać chyba najważniejszej informacji, na widok której połowa polskiego społeczeństwa dostaje gęsiej skórki, delikatnej erekcji i stwardnienia sutka:
WJAZD ZA DARMO.

Karta jest dynamiczna i będzie się kształtować w trakcie eventu, ale powiem tak:
jeżeli nie pociśniemy za mocno w sobotę i stary zgodzi się, żebym zerwał się kilkanaście minut z popołudniówki (któryś z młodych będzie musiał pofruwać z tacą) i oczywiście znajdę kogoś kto mnie zawiezie, to zrobię wyniki na żywo.

Jak będzie stary to raczey nie będzie problemu. Jeżeli nie zdąży się ogarnąć i wikary będzie prowadził główną to chuja mnie zwolni. Nie ma zaufania do tych gówniarzy, bo jebańce wiekszość banknotów biorą w kielnie. Rączki szybsze niż Cejudo jak zbijał do muszej.

Stary to w ogóle jest dobry ananas. Jak leciał ostatnio na konferencję do Watykanu i jechałem z nim na lotnisko (w tamtą stronę on prowadził, ja miałem tylko wrócić bo bardzo nie lubi jak ktoś jeździ jego lamborginhi), to jebany tak zaszalał na bezcłówce, że musiałem mu ten największy rejestrowany bagaż w whizairze dokupywać. Gdybyście tylko widzieli te iskry w jego oczach jak zobaczył cały ten towar... jarał się jak gimnazjalista na Underdogu. Kwadrans do odlotu a ja stoję w kolejce do odprawy bagażowej, spięty jak ministrant na święceniu i próbuję przekonać Panią z obsługi lotniska, że naprawdę alkohol i szkło, które go otacza może tyle ważyć...
Walizka jakoś przeszła, to co się nie zmieściło wrzuciłem do bagażnika, kilka flaszek i tak musiałem zostawić bo lambo starego to jednak nie jest mój fiat ducato, którym dowożę mszalne na parkę (parafię - przypis autora).
 
Jak będzie stary to raczey nie będzie problemu. Jeżeli nie zdąży się ogarnąć i wikary będzie prowadził główną to chuja mnie zwolni. Nie ma zaufania do tych gówniarzy, bo jebańce wiekszość banknotów biorą w kielnie. Rączki szybsze niż Cejudo jak zbijał do muszej.

Stary to w ogóle jest dobry ananas. Jak leciał ostatnio na konferencję do Watykanu i jechałem z nim na lotnisko (w tamtą stronę on prowadził, ja miałem tylko wrócić bo bardzo nie lubi jak ktoś jeździ jego lamborginhi), to jebany tak zaszalał na bezcłówce, że musiałem mu ten największy rejestrowany bagaż w whizairze dokupywać. Gdybyście tylko widzieli te iskry w jego oczach jak zobaczył cały ten towar... jarał się jak gimnazjalista na Underdogu. Kwadrans do odlotu a ja stoję w kolejce do odprawy bagażowej, spięty jak ministrant na święceniu i próbuję przekonać Panią z obsługi lotniska, że naprawdę alkohol i szkło, które go otacza może tyle ważyć...
Walizka jakoś przeszła, to co się nie zmieściło wrzuciłem do bagażnika, kilka flaszek i tak musiałem zostawić bo lambo starego to jednak nie jest mój fiat ducato, którym dowożę mszalne na parkę (parafię - przypis autora).

Wat8.jpg


:juanlaugh:
 
@wytrzeźwiał? Dobry temat ale mi na takie cos przelozeni nie dadza zgody. 2 sprawa taka napierdalanka to z automatu l4 bo z pizdami by mnie do roboty nie dopuscili... Aha i nie z Lodzi ale tematy lodzkie sa mi bardzo bliskie.
 
jeżeli nie pociśniemy za mocno w sobotę i stary zgodzi się, żebym zerwał się kilkanaście minut z popołudniówki (któryś z młodych będzie musiał pofruwać z tacą) i oczywiście znajdę kogoś kto mnie zawiezie, to zrobię wyniki na żywo. Jeżeli nie zdąży się ogarnąć i wikary będzie prowadził główną to chuja mnie zwolni.
Jesteś kościelnym?
 
Back
Top