SRC 13: Marlon Sandro vs. Masanori Kanehara

BlackStar

BAMMA
Lightweight
Ale go uśpił… już mu odcięło zasilanie i jeszcze zebrał podbródkowego uuuu piękne ko
icon_smile.gif

BlackStar

BAMMA
Lightweight
Tak ogólnie Sandro jest zajebiście utalentowany… i walczy do 65kg…nie żebym coś sugerował ale współpraca KSW z SRC układa się pomyślnie, warto byłoby go ściągnąć do Polski na turniej do 70kg może akurat by był chętny:)

Omoplater

Oplot Challenge
Middleweight
No nieźle urwał... Zapraszam go do WEC.
Na wikipedii wyczytałem, że normalnie Sandro waży ok. 166 funtów. Myślę, że Sajewski powinien zacząć zbijać do piórkowej jeśli marzy o międzynarodowej karierze (niedawno w wywiadzie dla konkurencji Sajewski powiedział, że zykle waży 72-73 kg, więc piórkowa jest w jego zasięgu).

DeXx

Shark Fights
Featherweight
@Omoplater jesteś matchmakerem w WEC, że tak zapraszasz czy co? :P

Omoplater

Oplot Challenge
Middleweight
@DeXx jeszcze nie jestem, lecz to tylko kwestia czasu :P (w sumie fajna robota to musi być, a i nieźle płatna)
A tak na poważnie to ostatnio gdzieś słyszałem (w szklanej szczenie?) że Sandro ma jeszcze tylko jedną walkę do wypełnienia kontraktu z SRC, więc droga do WEC otwarta...

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Z tym, że Sandro teraz jak wygrał tytuł to jest objęty klauzulą mistrzowską, czyli ma przedłożoną umowę na następną walkę. Poza tym nie wiem czy Sandro chętnie przejdzie do WEC.

Dyrma

BAMMA
Light Heavyweight
Bo Aldo to jego bliski ziomek i obaj nie chcą ze sobą...

Sandro teraz musi czekać na to co będzie się działo w tym roku w piórkowej w WEC i na dalsze plany Jose. Do czasu, gdy SRC będzie mu płacić dramatu nie będzie. To nie casus Formigi....

Co do samego KO to coś mi przypomina pod względem brutalności:
o_504577.gif

maslov

Oplot Challenge
Welterweight
mam takie pytanie:
co oznacza ta biala chusteczka ktora pokazal sandro po walce? to ma jakies specjalne znaczenie czy to tylko jego sposob na okazywanie radosci?