Sprzedam suple Olimp TANIO

crocopio

Oplot Challenge
Featherweight
Krótko.



Do sprzedania suple Olimp(data ważności luty/marzec 2012):



TCM(jabłczan) 30 kaps blister: 4,9zł (6.9zł allegro) blistrów zostalo ok 25 szt



HMB 1250mg 30 kaps blister : 8,5zł (10zł allegro) blistrów zostało ok 45~



Kre Alkalyn 2500 30 kaps blister : 13,9 zł (ok 16zł allegro) blistrów zostało ok 28



Olimp Massacra 1375gram : 69zł (80zł allegro)



Dextrex Juice 1kg : 13,9zł ostatnie 3 sztuki



Natural WheyPro.Concentrate 750 gram : 34zł ostatnia sztuka



Profi Whey Mass 1.2 kg : 44zł ostatnia sztuka



L-Glutamina 300 kaps (1400mg) : 69zł ostatnie 2 sztuki



L-leucine 300 kaps (1180mg) : 88zł ostatnia sztuka



Creatine DOMINATOR Matrix 120 kaps 47zł ostatnie 2 sztuki



Przy większej ilości minimalnie moge zejść z ceny.



Jeśli najdziecie taniej, pokażcie linka to sprzedam 5% taniej jeszcze.



Na terenie Warszawy możliwy odbiór osobisty.



Wiecej info: GG:891595
 
Tak, zgadza się to ja Mariuszek:) Dorabiam sobie na suplach bo coś mało mi płacą ostatnio:)
 
BSN przereklamowany



Ja polecam MHP i VPX no i Trecowe suple też dają radę. PLUS dla Fitmaxa za BCAA
 
BSN nie jest przereklamowany, probowales Hyperfx albo Synthe6 ? Hyperfx dla mnie to najlepszy pre workout zaraz po bulldosie. Assault od mp jest dla mnie zbyt silny. Polecam tez produkty od gaspari.
 
hah bez jaj, koles zalozyl sobie 'maly sklepik' a wy mu zrobiliscie z tematu dialog o odzywkach
 
Dokładnie, chyba trochę tematy się niektórym pomyliły.



Olimp to gówno:)? Wali mnie w sumie ta firma, ale po twojej wypowiedzi widać, ze nie masz zielonego pojęcia o suplach. Poczytałeś trochę SFD, zjadłeś kilka produktów i jesteś alfa i omega. Pewnie nawet nie zarknąłeś co jest na sprzedaż.



Powiedz mi więc w czym np. Glutamina Olimpu jest gorsza od np. BSN? pewnie ta z BSN ma jakiś super tajny wynaleziony głęboko pod ziemią i przez bezimiennych naukowców składnik?



Tak samo białka i inne rzeczy? Naprawdę myślisz, że BSN ma białko z kosmosu?Nie ma je z Chin. tak samo jak Olimp, MF, MHP, Gaspari itd. Chyba nie myślałeś, że tylko podzespoły od TV się produkuje w 1 miejscu a później różni producenci tylko składają to pod swoją nazwą?



Nie prowadzę żadnego sklepu. To jedyne suple jakie mam i tyle.
 
Back
Top