Sprzedam dwa bilety na płytę KSW 49 3 rząd.

Kakadu90

Maximum FC
Lightweight
Do sprzedania mam 2 bilety na KSW 49 na płytę w 3 rzędzie. Cena nominalna biletu wynosiła 1300 zł. Oba wygrałem w konkursie sprzedaje za 700 zł za sztukę.



54d563ecf0a1c.jpg
 
ja Ci dam 3 butelki Johnniego Walkera Gold Label za te 3 bilety, deal ?
ty sie najebiesz a ja bede najebany od samego patrzenia na widowisko ^_^
 
Ja na twoim miejscu sam bym poszedl + wzial rodzine/znajomych i ich nie sprzedawal, nawet jakbym mieszkal na podkarpaciu i nie chcieli dac urlopu :D

Masz wyjatkowe miejsca, szkoda je sprzedawac, druga taka okazja sie nie powtorzy :P
 
A tak serio to wystaw bilety na stronie alebilet.pl
Serwis jest w pełni bezpieczny dlatego ludzie chętniej na nim kupują. Ja tam sprzedawałem bilety na KSW już trzy razy.
3xwygrywaleś bilety na KSW? :wow:
A może masz na imię Maciek, Martin lub chociaż Wojek?:neildegrassewhoa:
 
Dasz mnie za darmo? Jestem chorom madką i mam samotną curke. Jeszcze jakbyś kuriera opłacił, to mój bombelek się ucieszy!
Z góry dziękuje i dla ciebie do kamery pomachamy!
Jajek już ugotowałam i zaraz w pozłotko zapakuje, żeby głodnym nie siedzieć, bo tam kiełbaski i inne kateringi to pewnie drogo, a do twojego biletu nie dodadzą frytków czy innego fest fuda?
 
Ło jezu, do portfela nikomu nie zaglądam, ale wyjebać tyle na bilety do cyrku... :juanlaugh:
W sumie też jestem trochę popierdolony, bo raz wydałem na ten kabaret 500zł za dwa bilety:rowerek:

Daję pięć dych i jutro ze szwagrem jestem
Ty zostaw ten hajs lepiej na wutkie w sobotę, bo się przyda:baldwinwhiskey:
 
Back
Top