Sprzedam autografy zawodników UFC - G. Gonzagi i J. Manuwy

Status
Not open for further replies.

bonso85

Oplot Challenge
Featherweight
Mam do sprzedania autografy Gabriela Gonzagi i Jimiego Manuwy. Zdobyłem je w Krakowie, podczas spotkania z fanami 25.02, oba na oryginalnych kartach promocyjnych UFC. Pojedynczy autograf opchnę za 120 PLN, oba w zestawie za 200 PLN. Odbiór osobisty w centrum Krakowa lub po dokonaniu wpłaty wysyłką na koszt nabywcy. Zainteresowani pisać na [email protected]
 

Attachments

  • DSCN3969.JPG
    DSCN3969.JPG
    60.5 KB · Views: 46
  • DSCN3975.JPG
    DSCN3975.JPG
    29.1 KB · Views: 43
  • DSCN3976.JPG
    DSCN3976.JPG
    30.8 KB · Views: 46
Może chłopak zbiera na suszarkę? Przecież tak wtedy padało, a trzeba było stać w kolejce na zewnątrz... Nie wyśmiewajcie się :sad:
 
Mam do sprzedania autografy Gabriela Gonzagi i Jimiego Manuwy. Zdobyłem je w Krakowie, podczas spotkania z fanami 25.02, oba na oryginalnych kartach promocyjnych UFC. Pojedynczy autograf opchnę za 120 PLN, oba w zestawie za 200 PLN. Odbiór osobisty w centrum Krakowa lub po dokonaniu wpłaty wysyłką na koszt nabywcy. Zainteresowani pisać na [email protected]
a podatek odprowadzony? zgłaszam do US
 
Mam do sprzedania autografy Gabriela Gonzagi i Jimiego Manuwy. Zdobyłem je w Krakowie, podczas spotkania z fanami 25.02, oba na oryginalnych kartach promocyjnych UFC. Pojedynczy autograf opchnę za 120 PLN, oba w zestawie za 200 PLN. Odbiór osobisty w centrum Krakowa lub po dokonaniu wpłaty wysyłką na koszt nabywcy. Zainteresowani pisać na [email protected]
Jak będziesz miał autograf Różala na Biblii albo na Tygodniku Kościelnym to dam 500
Interesuje mnie też suweniry/gadżety :
Kroplówka Pudziana
Bejzbol Aslana
Psychotropy Mirka
Rozpiska diety Bazelaka
i oczywiście melonik Omena (mówił niedawno że wystawi go na licytacje) !
 
Autograf darmo, atention whore jeszcze zapłaci za jego wystawienie.
Gotów byłem wejść all in, ale że tak nisko cenisz to nawet lepiej. Moje all in to chwilowo 0 zł 0 gr, więc chociaż na jedno wyjdzie to satysfakcja, że się nie sprzedałem jak autografy twórcy tematu (albo koleżanki kolegi z czata).
 
Gotów byłem wejść all in, ale że tak nisko cenisz to nawet lepiej. Moje all in to chwilowo 0 zł 0 gr, więc chociaż na jedno wyjdzie to satysfakcja, że się nie sprzedałem jak autografy twórcy tematu (albo koleżanki kolegi z czata).
Przebijam. Jak mi Masu zapłaci 3 złote to biorę od ręki wszystko.
 
Gotów byłem wejść all in, ale że tak nisko cenisz to nawet lepiej. Moje all in to chwilowo 0 zł 0 gr, więc chociaż na jedno wyjdzie to satysfakcja, że się nie sprzedałem jak autografy twórcy tematu (albo koleżanki kolegi z czata).


Sprzedane!
 
Przebijam. Jak mi Masu zapłaci 3 złote to biorę od ręki wszystko.
O nie!!! Konkurencja, spiseg, gdzie jest pis????


Edycja.
Haha, młotek poszedł w ruch, zostałem dumnym posiadaczem autografu kaczki.

Kiedy przynieść Ci kartkę? Długopis masz własny czy też mam przynieść?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top