Sprzęt do treningów MMA dla żółtodzioba

Lucash

Brutaal
Featherweight
Prośba o wskazanie jaki sprzęt trzeba mieć, żeby iść na pierwszy trening MMA.
 
Najepiej się zapytaj trenera. W niektórych klubach dostaniesz na pierwszy trening jakieś rękawice. Szczęki też nie musisz mieć jakiejś z Shock Doctora.



Nic drogiego nie kupuj na początek.
 
Chęci. Sprzęt kup ale tak po miesiącu treningów bo może okazać się że ci się nie bedzie podobało.
 
Siemka. Od dziecka trenowałem boks tajski, teraz mnie na starość naszła ochota rekreacyjnie na mma. Mógłby mi ktoś doradzić jakie kupić rękawice na treningi? Trochę mnie budżet ogranicza tak do 200 zł. Moje typy:

1.
rdx-rekawice-do-mma-nail.jpg


2.
venum-rekawice-do-mma-challenger-czarnepomaraczowe.jpg


3.
hayabusa-rekawice-do-mma-ikusa-4oz-czarne.jpg


Przy rozmiarze brać pod uwagę owijki czy w takich rękawicach ćwiczy się bez żeby lepiej chwytać?

Dzięki z góry !!!
 
A ja polecam obkupić się jak największą ilością sprzętu - przez to jest szansa, że jak wyjebiesz sporo pieniędzy to będziesz miał motywację, żeby chodzić na te treningi.
 
A ja polecam obkupić się jak największą ilością sprzętu - przez to jest szansa, że jak wyjebiesz sporo pieniędzy to będziesz miał motywację, żeby chodzić na te treningi.
Niestety nie zawsze działa. Wiem z autopsji :(
 
Kupiłem RDXy:

rdx-rekawice-do-mma-nail.jpg


Gdyby ktoś miał też dylemat taki jak ja to śmiało polecam, brać bez zastanowienia. Za te pieniądze rękawice są na prawdę godne polecenia.
 
A ja polecam obkupić się jak największą ilością sprzętu - przez to jest szansa, że jak wyjebiesz sporo pieniędzy to będziesz miał motywację, żeby chodzić na te treningi.
dokładnie, a ja polecam kask firmy TWINS rozmiar L, który akurat mam do sprzedania za jedynie 240zł (jeszcze czuć na nim smukłe rączki, pięknych tajskich kobiet) :)
 
Back
Top