SPORTOWCY PRZECIW HOMOFOBII

FAMEMMA

EFC Africa
Bantamweight
Pokażmy nasze wsparcie i przyłączmy się do tej wspaniałej inicjatywy
conor_mcgregor_ufc_gay_quotes.png

comment_kJwx0HgB8Ls9k0PZJCwWVAIacj2wEwqN,w400.jpg


D1ckxCWU8AAD2V0.jpg
 
Tak na poważnie, choć temat niepoważny to na sali treningowej nie powinno mieć miejsca na jakąkolwiek nietolerancję ze względu na religię, orientację, kolor skóry. Oczywiście mówię tu o granicach rozsądku, czyli bez radykalnych odmian co do dwóch pierwszych kwestii. Bo spinanie się o jakikolwiek kolor skóry to już kompletna głupota. Inny pigment-melanina i ludziom odpierdala. Chyba najbardziej otwarty i tolerancyjny powinien być i był od zawsze sport. Rywalizacja bez podziałów, IO dobrym przykładem.

Stop Homofobii jest tylko dobrym hasłem, które jak większość ma się dobrze sprzedać. W tej akcji jest m.in. Majdan i jego perfekcyjna pani domu, nie wiem jak wy, ale nie uważam żeby oni mieli jakiekolwiek prawo do pouczania innych. Jest wiele mądrzejszych osób, które warto posłuchać. Dlaczego zawsze w takich akcjach biorą udział tak mało inteligentne osoby?
 
Kulturowo już niechęć ma sens w kontekscie kolorów skóry. A homofobia to mi się kojarzy z brakiem pewności siebie. Im więcej gejów tym lepiej dla mnie. Chciałbym żeby wszyscy byli gejami. Miałbym całą planetę płci przeciwnej dla siebie.
 
Last edited:
Jak widać po autorze tematu, każdego w tym pięknym sporcie interesuje co innego.
 
W tej akcji jest m.in. Majdan i jego perfekcyjna pani domu, nie wiem jak wy, ale nie uważam żeby oni mieli jakiekolwiek prawo do pouczania innych. Jest wiele mądrzejszych osób, które warto posłuchać. Dlaczego zawsze w takich akcjach biorą udział

Nie wiem, przestalem kompletnie oglądać TV, bo mnie boli jacy ludzie sa autorytetami.

Jestes debilem, ktory nie ma hajsu i nikt cie nie zna? Po prostu debil.
Jestes debilem, ktory ma hajs i jest znany? Masz swoj styl i dystans do świata.

Taka Kardashianka opierdolila kaszanke i z tego jest znana. Przykładów jest pełno.
 
Im więcej gejów tym lepiej dla mnie. Chciałbym żeby wszyscy byli gejami. Miałbym całą planetę płci przeciwnej dla siebie.
Moja wizja jest bardziej dopracowana. Życzyłbym sobie, żeby połowa mężczyzn była homo, a druga połowa wielbicielami sadła (wliczając ciebie, odliczając mnie). Wtedy nie zagrożą mi zdesperowane grubaski. Kobiety ogólnie powinny być bi.
 
Jak w więzieniach. Nie miały by innego wyjścia tylko zostać bi. Sam wszystkich bym nie obrobił.
 
Back
Top