SPODENKI VALE TUDO "WHITE TIGER" - Ground Game

Sajd

Ground Game
12565553_1031519913556754_3164850031345928463_n.jpg

4 chińskie symbole mają 6 tysięcy lat. Potwierdzają to dowody archeologiczne znalezione w grobowcu z tamtego okresu. Na ścianach widoczne były malowidła przedstawiające Białego Tygrysa i Błękitnego Smoka. Znaczenie symboli ma wymiar filozoficzny i jest wszechobecne w kulturze dalekiego wschodu, nie tylko Chin ale również Japonii, Korei czy Wietnamu. Każdy z nich symbolizuje porę roku jak również kierunek świata. Biały tygrys jest jednym z 4 elementów.

Jest symbolem jesieni i zachodu. Reprezentuje metal. Według wierzeń jest bogiem wojny. W zestawieniu z innymi zwierzętami 4 symboli, tygrys jest obrońcą. Jego moc i siła chroni nie tylko przed śmiertelnymi wrogami, ale również przed złymi duchami.
W spodenkach Vale Tudo zastosowaliśmy podwójną warstwa materiału termoaktywnego, która nie prześwituje. W kroczu umieściliśmy elastyczny pas, który powoduje, że nie odczujecie żadnego dyskomfortu, a podczas treningu będziecie czuli się wygodniej niż przemykając w domowym zaciszu sypialni w samych bokserkach :)

  • Najlepszej jakości oddychający i elastyczny materiał, który jest odporny na mechacenie się
  • Specjalny krój, który doskonale opina nogi
  • Nieścieralne nadruki wykonane metodą sublimacji
  • Unikalny design z najwyższej półki
  • Elastyczny panel w kroku, który zwiększa zakres ruchu
  • Podwójna warstwa materiału, która lepiej trzyma ciepło i nie prześwituje
Jeśli masz problem z doborem rozmiaru, skontaktuj się z nami [email protected] lub telefonicznie, a pomożemy Ci wybrać odpowiedni produkt do Twoich wymiarów :)

http://groundgame.pl/spodenki/158-spodenki-vale-tudo-white-tiger.html
 
Back
Top