Soczyński wraca na UFC 131

jerz

Jungle Fight
Lightweight
Jak dowiedziała się redakcja SPORTY-WALKI.ORG, występujący w dywizji półciężkiej i pochodzący z Polski Krzysztof "The Polish Experiment" Soszyński (25-11-1) wróci do oktagonu na gali UFC 131 w Kanadzie. Jego rywal nie jest jeszcze znany, ale jak się dowiedzieliśmy, zostanie ogłoszony w ciągu najbliższych kilkunastu dni.


Krzysiek ostatni raz walczył na gali UFC 122, podczas której pokonał przez decyzję sędziów Chorwata Gorana Reljica (8-3), co kosztowało go utratę pracy w federacji UFC. "The Polish Experiment" dotychczas we wspomnianej organizacji wystąpił siedmiokrotnie - pięć razy wygrał i tylko dwukrotnie przegrał.


Przypomnijmy mniej zorientowanym miłośnikom MMA, że Soszyński urodził się w Stalowej Woli, ale jako nastolatek przeprowadził się z rodzicami do Kanady i tam zaczął swoją przygodę ze sportami walki.


źródło sporty-walki.org
 
Jak dowiedziała się redakcja SPORTY-WALKI.ORG
taa :P

to na swoim fb napisał krzysiek dziś

I should recover and have enough time to prepare for UFC 131 in Vancouver. June 11th. Fingers crossed!!!
 
Szczerze to nieco mniej żenujące niż wczorajszy ich news o turnieju wagi ciężkiej w UFC.


Ale nieznacznie.
 
Fajnie, że Krzysiek wraca ale w takim wypadku w tym roku zobaczymy go tylko w dwóch walkach :( kontuzje ;/
A tego SOCZYŃSKIEGO to Ci jerz nie wybaczę :P
 
Krzysiek ostatni raz walczył na gali UFC 122, podczas której pokonał przez decyzję sędziów Chorwata Gorana Reljica (8-3), co kosztowało go utratę pracy w federacji UFC.

Wychodzi na to ze dzieki wygranej z CHorwatem Krzysztof stracil prace w UFC.... Kto tam cholera pracuje? Bo na pewno nie dziennikarze. Juz w gimnazjum sie ludzi uczula na takie bledy.


A sam powrot Krzyska bardzo mnie cieszy. W Kanadzie bedzie wielu fanow zarowno Kanadyjczykow, jak i Polonie.
 
Back
Top