Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Dzihados

UFC
Light Heavyweight
Cohones
MMARocks
@lugasek
nie ważne w jakim wieku jesteś, osoba starsza to taka, która jest starsza od ciebie :)

Ooo, fajna akcja. Kurde nie mam dostepu do tych urzadzen, nie wiem jaka w czytelniczej praktyce jest roznica 6 a 7 cali.

lugasek

UFC
Heavyweight
@lugasek
nie ważne w jakim wieku jesteś, osoba starsza to taka, która jest starsza od ciebie :)

Ooo, fajna akcja. Kurde nie mam dostepu do tych urzadzen, nie wiem jaka w czytelniczej praktyce jest roznica 6 a 7 cali.
Też nie wiem, bo mam teraz toucha 6 cali, wcześniej miałem z guzikami też 6 cali. Czyta się wygodnie. Wygodniej niż papierową książkę. Tak to wygląda w porównaniu do zwykłej książki.

0e5c64f3a585d.jpg

mewson

WSOF
Lightweight
Goli się ktoś elektrykiem? Mam Brauna i w przeciągu 8 miesięcy rozjebały mi się 2 głowice (w sumie 3, ale jedną rozjebałem sam <3:lol:)
Niby ostrza powinny na 18 miesięcy starczać, a mi folia zaczyna pękać po 3-4 miesiącach, kupowane z pewnego źródła (chyba tego nie podrabiają?) Dziś rano jebła mi kolejna i znowu 200zł w plecy.
Tym razem nie wypierdolę paragonu, więc pewnie rozleci się idealnie po 12 miesiącach:śmiech:

ALRI

BAMMA
Bantamweight
Goli się ktoś elektrykiem? Mam Brauna i w przeciągu 8 miesięcy rozjebały mi się 2 głowice (w sumie 3, ale jedną rozjebałem sam <3:lol:)
Niby ostrza powinny na 18 miesięcy starczać, a mi folia zaczyna pękać po 3-4 miesiącach, kupowane z pewnego źródła (chyba tego nie podrabiają?) Dziś rano jebła mi kolejna i znowu 200zł w plecy.
Tym razem nie wypierdolę paragonu, więc pewnie rozleci się idealnie po 12 miesiącach:śmiech:
Miałem kiedyś brauna i nie polecam - z tego samego powodu. Przesiadłem się na Wahl i obecnie problemów brak.

Baasteek

UFC
Light Heavyweight
jestem w posiadaniu starego Samsung Galaxy S3 i jestem pod wrazeniem, te wszystkie nowe htcki, xiaomi, huaweie nie maja podjazdu - samsung to jednak samsung

uzywam go bo moj obecny htc jest w naprawie -_-

Tony Maniana

Bellator
Bantamweight
Co z tego będzie najlepsze?
XIAOMI Mi A2 Lite 4/64 GB
XIAOMI Redmi S2 3/32 GB

XIAOMI Redmi Note 7 3/32 GB
XIAOMI Redmi Note 5 32GB

Coś jeszcze z tego przedziału cenowego?
Teraz mam Xiaomi Note 4 i w sumie jestem zadowolony ale upadł i szukam czegoś.
Co w sumie byłoby dobrze żeby był lepszy wyświetlacz.

billmurray

UFC
Heavyweight
Co za herezje !!
giphy.gif
oczywiście, że wygodniej, niektóre książki to takie knigi, że nie wiadomo jak to wygodnie chwycić no i klasycznej książki raczej przy wyłączonym świetle nie poczytasz. a czytnik z podświetleniem już tak.
mógłbym tak jeszcze wymienić kilkanaście powodów dla których warto zrezygnować z papierowej książki na rzecz czytnika, ale czeka na mnie pasjonująca lektura na moim kindlu.

andrzej_t.

UFC
Heavyweight
oczywiście, że wygodniej, niektóre książki to takie knigi, że nie wiadomo jak to wygodnie chwycić no i klasycznej książki raczej przy wyłączonym świetle nie poczytasz. a czytnik z podświetleniem już tak.
mógłbym tak jeszcze wymienić kilkanaście powodów dla których warto zrezygnować z papierowej książki na rzecz czytnika, ale czeka na mnie pasjonująca lektura na moim kindlu.
::really::

Dzihados

UFC
Light Heavyweight
Cohones
MMARocks
Pany, co to za akcja UPC dla firm co to niby całą umowę (oprócz pakietów tv premium, jak hbo czy tam c+) opisują jako internet (mozna odpisac)?
Gdzie tu haczyk?

majkelo89

UFC
Light Heavyweight
Pany, co to za akcja UPC dla firm co to niby całą umowę (oprócz pakietów tv premium, jak hbo czy tam c+) opisują jako internet (mozna odpisac)?
Gdzie tu haczyk?
Pewnie TV po światłowodzie, wtedy net i pakiet tv na fakturze masz opisany jako internet.

Dzihados

UFC
Light Heavyweight
Cohones
MMARocks
Pewnie TV po światłowodzie, wtedy net i pakiet tv na fakturze masz opisany jako internet.
Tak, ale wiesz
- proponuja umowe na 12mcy (co jesli ktos ma dluzsza obecnie to ja de facto skraca)
- co prawda cena +10% ale dzieki wrzuceniu w koszty i tak jestes zjazd o -5%
- internet download/upload o 10% więcej

No i rozkminiam, gdzie haczyk? Całość się rozbija o to czy jednak US się nie dop*, bo wtedy placisz 10% wiecej po prostu (bo to ze dają 10% więcej pasma w praktyce internetu nie przyspieszy, to musiałby być jakiś ekstremalny przypadek).

majkelo89

UFC
Light Heavyweight
Tak, ale wiesz
- proponuja umowe na 12mcy (co jesli ktos ma dluzsza obecnie to ja de facto skraca)
- co prawda cena +10% ale dzieki wrzuceniu w koszty i tak jestes zjazd o -5%
- internet download/upload o 10% więcej

No i rozkminiam, gdzie haczyk? Całość się rozbija o to czy jednak US się nie dop*, bo wtedy placisz 10% wiecej po prostu (bo to ze dają 10% więcej pasma w praktyce internetu nie przyspieszy, to musiałby być jakiś ekstremalny przypadek).
A ile m-cy zostało Ci do końca umowy? Jak 6 lub mniej to operatorzy kablowi takiego klienta mają opisanego jako RETENTION - klient utrzymaniowy. Takim klientom często proponują specjalne oferty, niedostępne w tradycyjnych kanałach sprzedażowych. Co do US to ofertę pewnie opracowali tak, żeby nie było jak się przyczepić, a oni będą mieć klienta z jedną usługą więcej.