Slugfest - Informacje, pytania, odpowiedzi :)

Bosy

Slugfest / UFC
Slugfest_logo.jpg

Witam wszystkich, kolejna nasza impreza Slugfest 16 odbędzie się 24.5.2019 w Wągrowcu. Zakładam ten temat aby wrzucać tutaj informacje o naszych imprezach i odpowiadać na Wasze pytania związane z imprezą. Jeśli macie jakieś sugestie to piszcie. Pozdrawiam :)
 
@Bosy Kiedy we Wrześni? ;) #prywata

Niestety nie umiem odpowiedzieć na to pytanie, narazie mamy pewny Wągrowiec i po wakacjach możliwe, że jeszcze jedna lokalizacja w okolicy Poznania a co dalej to ciężko mi na tą chwilę powiedzieć ale sam bym chciał tam wrócić bo ostatnia gala bez zawodnika we Wrześnii praktycznie sprzedała wszystkie dostępne bilety i mieliśmy świetne tam walki :)
 
Niestety nie umiem odpowiedzieć na to pytanie, narazie mamy pewny Wągrowiec i po wakacjach możliwe, że jeszcze jedna lokalizacja w okolicy Poznania a co dalej to ciężko mi na tą chwilę powiedzieć ale sam bym chciał tam wrócić bo ostatnia gala bez zawodnika we Wrześnii praktycznie sprzedała wszystkie dostępne bilety i mieliśmy świetne tam walki :)
Koniecznie.

Jestem spokojny o bilety, choć twarz z Wrześni zawsze pomoże, wiadomo :)
 
Koniecznie.

Jestem spokojny o bilety, choć twarz z Wrześni zawsze pomoże, wiadomo :)

Zaczął u mnie trenować Michał Nowicki (mieszka we Wrześni), do tego ekipa z Witkowa, Konina, Koła, Poznania, Jarocina, Pleszewa, Środy, Gniezna, Mogilna i byłoby dobrze, ale to zobaczymy, organizujemy galę we trzech także to nie tylko ode mnie zależy :)
 
Zaczął u mnie trenować Michał Nowicki (mieszka we Wrześni), do tego ekipa z Witkowa, Konina, Koła, Poznania, Jarocina, Pleszewa, Środy, Gniezna, Mogilna i byłoby dobrze, ale to zobaczymy, organizujemy galę we trzech także to nie tylko ode mnie zależy :)
Z Michałem to się dobrze znam, czasem bolesna to znajomość, taka szczera i od serca ;)
Może kiedyś do ciebie zawitam (wybieram się X lat już, ech), ale muszę zdrowotności ogarnąć, niestety :( #sporttozdrowie

Mam nadzieję, że wątek się przyjmie i Wrześnianie, Wielkopolanie się ujawnią :)
 
Walka Wieczoru:
68 kg.: Dawid Śmiełowski vs. TBA

Pozostałe
120 kg.: Filip Stawowy vs. TBA
84 kg.: Piotr Qbear Kuberski vs. TBA
77 kg.: Bartosz Zawadzki vs. TBA
77 kg.: Jacek Królczyk vs. TBA
70 kg.: Krzysztof Mendlewski vs. TBA
84 kg.: Adam Ugorski vs. TBA
84 kg.: Jarek Galuba vs. TBA
77 kg.: Dawid Mikołajczak vs. TBA
TBA vs. TBA
 
Walka Wieczoru:
68 kg.: Dawid Śmiełowski vs. TBA

Pozostałe
120 kg.: Filip Stawowy vs. TBA
84 kg.: Piotr Qbear Kuberski vs. TBA
77 kg.: Bartosz Zawadzki vs. TBA
77 kg.: Jacek Królczyk vs. TBA
70 kg.: Krzysztof Mendlewski vs. TBA
84 kg.: Adam Ugorski vs. TBA
84 kg.: Jarek Galuba vs. TBA
77 kg.: Dawid Mikołajczak vs. TBA
TBA vs. TBA
Filip Stawowy w końcu zawalczy czy jednak stwierdził że średnio mu się chce po ostatnim RWC? :D
 
Back
Top