Silva / Sonnen - kilka zdjęć

true4you

Oplot Challenge
Lightweight
bhRjp.jpg








fE37f.jpg
 
jest to sytuacja z której Chael zdecydował sie wyjść spinning back fistem i stracił równowagę. Czasem przechodzi to bez rozgłosu ale tym razem akurat wpłynęło na wynik walki.



Wg. mnie powinno być wznowienie ,a nawet punkty ujemne dla Silvy bo już wcześniej sędzia miał kilka uwag.



Nie wnoszę tutaj zadnych pretensji ani nic, ale sędziowanie w TAKICH main eventach nie powinno stać na takim poziomie.
 
tomek-host:



bo jest to stronka o mma i FORUM i fajnie czasem podyskutować, poznac opinię innych? Masz z tym jakiś problem?



jak modom sie nie spodoba to można wywalić. ty sie zajmij innymi pierdołami jak cie to nie obchodzi. Proste jak chuj.
 
liczylem, ze te kilka zdjęc to będzie wiecej niz 2 screeny z walki :| nie rozumiem ze back fist sonnena zawazyl na wynik walki ? Ty nie widziales co on zrobił pozniej jak wygodnie dupe ułozył pod siatka i czekał na egzekucje ?
 
@painkiller: stracił równowagę przez pociągnięte spodenki, a później zebrał niedozwolone kolano w głowę... jak dla mnie Yves Lavine nie powinien sędziować tej walki, stracił nad nią kontrolę zupełnie.
 
tak naprawde w 2r bylo slychac strzaly. . . sonnen sie zląkł i przewrocil sie pod siatka ;/
 
Co to kurwa Pudelek? A ogladałeś konferencje po gdy Sonnen mówił że spinning backfist był czymś, co chciał przetestować i że czuje się jak głupek po tym, jak się przewrócił i nie dba o to, czy kolano w parterze było legalne czy nie • mówi, że widział to uderzenie i powinien był w stanie się obronić?







Na onet z tymi teoriami chuja wartymi.
 
@true4you kolano trafiło w klate, nie głowę. Ale faktycznie na tych zdjęciach widać wyraźnie faulowanie.
 
jest to sytuacja z której Chael zdecydował sie wyjść spinning back fistem i stracił równowagę. Czasem przechodzi to bez rozgłosu ale tym razem akurat wpłynęło na wynik walki.


To nie jest sytuacja, z której Chael zadecydował się wyjść back fistem. Chael zerwał klincz, gdzie faktycznie mógł być trzymany za spodenki (podkreślam mógł bo owy klincz nastapił kilka sekund po tych screencapach a nie włączyłem walki, żeby się przyjrzeć dokładnie) po czym wykonał backfista i przewrócił się o stopę Andersona.
 
na sherdogu są fotki ciosu kolanem silvy:



scaled.php




wg. mnie kolejny faul.



ogólnie mam to gdzieś, no ale zdecydowanie przegrana pierwsza runda i kilka fauli w drugiej nie powinny sie obejść bez jakiejś tam dyskusji. Nie wiem o co sie tak ludzie tutaj plujecie, walka dopiero sie skończyła, temat świeży - a niektórzy sie zachowują jakby już o tym czytali i gadali 100mln razy...
 
fajnie ale nas to nie interesuje -_-' nie wiem co ty chcesz osiagnac wklejajc te tanie screeny i jakies swoje wywody za które będą Cie gasic bez przerwy
 
Faulu przy tym kolanie raczej nie było. Jeżeli coś uderzyło w szczękę Sonnena to było to udo.



772075779_caluski_122_1127lo.jpg
772075779_caluski_122_1127lo.jpg
 
Ja czegoś nie rozumiem.



Jak ciągnięcie za spodenki wpłyneło na spinning back fista? Przecież Sonnen zaatakował go ponad dwadzieścia sekund po tym jak Anderson go trzymał. Kolano też było prawidłowe.



Co ty w ogóle wymyślasz?



Marcin, daj spokój.
 
Jakby to kolano weszło na szczękę Sonnena, to przecież Amerykaniec wypowiedziałby już dawno wojnę całej Brazylii.



Co do nieodebrania punktu za ciągnięcie za spodenki - walka nie doszła do decyzji, a faul nie wpłynął bezpośrednio na TKO, więc nie rozumiem dlaczego sugerujecie, że to był główny powód porażki Chaela. Przegrał to tylko i wyłącznie przez własną głupotę.



Trochę obiektywizmu panowie, fanów Andersona też się to tyczy ;)



@down



Ja tam nie wierzę, że nie wykorzystałby tego do kolejnego rewanżu. Za pierwszym razem kłamał, że nie klepał, a teraz by nie chciał się przyznać, że dostał nielegalnie w szczenę?
 
Jakby to kolano weszło na szczękę Sonnena, to przecież Amerykaniec wypowiedziałby już dawno wojnę całej Brazylii.



Posłuchaj co o tym mówił Sonnen na konferencji po walce. Dla niego było bez różnicy, czy to było legalne czy nielegalne uderzenie.
 
@painkiller: stracił równowagę przez pociągnięte spodenki, a później zebrał niedozwolone kolano w głowę... jak dla mnie Yves Lavine nie powinien sędziować tej walki, stracił nad nią kontrolę zupełnie.






Ale synek pierdolisz :D
 
tumblr_m6ucb58X9D1qa8z2jo1_500.jpg




Nawet nie było blisko głowy



Co do spodenek Sonnen na konferencji prasowej powiedział że robił i zrobiłby tak samo więc nie ma to dla niego znaczenia
 
@painkiller: stracił równowagę przez pociągnięte spodenki, a później zebrał niedozwolone kolano w głowę... jak dla mnie Yves Lavine nie powinien sędziować tej walki, stracił nad nią kontrolę zupełnie.






ale Ty masz fantazję. choelra wydrukuję sobie Twoje posty na smutne dni. swoja drogą Def wrzucił gifa, ktory niestety dla Ciebie obala tą opowieść o niedozwolonym kolanie.
 
Nie przewrócił się o żadną stopę Silvy - został po prostu wcześniej trafiony co z próbą szybkiego backfistu skończyło się upadkiem i skuleniem się przy siatce, w konsekwencji egzekucją. Zadane kolano było czyste i świadczy tylko o klasy Silvy. Mówię to jako człowiek który chciał żeby Sonnen wygrał.
 
No tak, Shael po ich pierwszej walce będąc na dopingu był bardzo uczciwy :-).
 
Back
Top