1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Sierpniowe obozy z AFC

Discussion in 'Cohones' started by Paweł Kowalik, May 23, 2011.

 1. Adrenalina Fight Częstochowa zaprasza chętnych na aż dwa sierpniowe obozy, które odbędą się w Pogorzelicy. Na jednym z nim będzie można nie tylko poprawić swe umiejętności waleczne, ale także podszkolić się w tańcu.


  W dniach od 13 do 20 sierpnia w Pogorzelicy odbędzie się obóz rozrywkowy pod hasłem "Sportowo, imprezowo i tanecznie". Oprócz Krzysztofa Kułaka zajęcia prowadzić będzie instruktorka tańca rozrywkowego Milena Dzieniszewska. Zakwaterowanie w domkach kempingowych nad morzem połączone z treningami MMA i tańca gwarantują dobrą zabawę.  Koszt tygodniowego obozu to 1050 złotych. Zgłaszać można się pod numerem telefonu 504-460-183 lub wysyłając mail na adres afc@a-f-c.pl. Obóz przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.


  [​IMG]  Z kolei w dniach 20-27 sierpnia również w Pogorzelicy odbędzie się obóz młodzieżowy dla osób, które ukończyły 14 rok życia. Na obozie będzie można poprawić swoje umiejętności MMA pod okiem mistrza KSW w wadze średniej Krzysztofa Kułaka.  Cena obozu wynosi 896 złotych i obejmuje treningi, przejazdy, zakwaterowanie i wyżywienie. Zgłaszać można się pod numerem telefonu 504-460-183 lub wysyłając mail na adres afc@a-f-c.pl. Wszystkich chętnych zapraszamy do spędzania wakacyjnego czasu na sportowo!

  [​IMG]
  źródło: http://www.sport.czest.pl/index.php?name=News&file=article&sid=10995&topic=14
   

Share This Page