Seriale

Serial Obi-Wan Kenobi z Gwiezdnych Wojen, She-Hulk i Ms. Marvel z Marvela. Tych ogłoszeń jest aż za dużo :D A to takie jedne z najważniejszych
 
we wrześniu na Netflixie sama hujnia z seriali :triggered:

ale na szczescie mam jeszcze i tak mnostwo na mojej liscie do nadrobienia z tych fajnych jak np. ostatnio wspominany Mindhunter ktorego jeszcze nie ogladalem
 
vxj9weop6hi31.jpg


@Gambit @HubiSSJ3 @dizel77 @majkelo89 @Baasteek @Dzihados @Jakub Bijan

*nie pamiętam już kto jest fanem Breaking Bad :fjedzia:
 
Last edited:
Euforia - widziałem dużo opinii zachwalających serial. Zabrałem się. Początek spoko, ale im dalej w las tym moim zdaniem gorzej. Pokazane jakieś tam problemy współczesnego świata, ale z biegiem odcinków zaczęto już wpychać za dużo rzeczy. Nie wiem czy "wyolbrzymiać" to dobre słowo tutaj, ale mocno wszystko przekolorowano. W takiej tematyce w dalszym ciągu jestem zwolennikiem brytyjskich Suits. Dużo penisów, mało cycków. Fajnie dobrana muzyka. A co do kwestii postaci... Od początku mi nie pasowała ta Jules. Teraz skończyłem i... Kurwa wczytałem się, że to jest trans.
Co masz do Jules? Przecież lubisz, jak jest dużo fiutów i mało cyckow...

Oh wait:suchykarol::putinlaugh:
 
Ja jeszcze nawet Better Call Saul nie obejrzałem. Za dużo tego :(

no wlasnie, a niektorzy dokupuja hbo, amazony + sciagaja to czego na tych 3 platformach nie ma, dla mnie to jest nienormalne, podczas gdy na 1 platformie jest tak ogromny kontent :boss:
 
Czasem mnie to trochę denerwuje czegoś. Wkurwia mnie, że mi się kumuluje dużo rzeczy do nadrobienia. Problemy pierwszego świata xD
A będzie tylko gorzej, bo rozpoczęła się wojna streamingowa i wytaczane są największe armaty.

Dopiero się zabawa rozkręca, nigdy nie było tyle masywnych produkcji na horyzoncie.
 
Szkoda tylko że jest więcej szitu niż porządnych produkcji. Czy ja kiedyś pisałem że np. taki Netflix poszedł w ilość, nie jakość ? :wink: Disney ich pewnie pozamiata bo dysponują tym co plebs kocha :cool:
 
Szkoda tylko że jest więcej szitu niż porządnych produkcji. Czy ja kiedyś pisałem że np. taki Netflix poszedł w ilość, nie jakość ? :wink: Disney ich pewnie pozamiata bo dysponują tym co plebs kocha :cool:
Amazon też ich zje, The Boys to połączenie Marvela z brutalnością i szarością Gry o Tron, odzew jest ogromny.

Do tego mają prawa do trzech z kilku najbardziej popularnych fantasy w historii:
-Tolkien
-Mroczna Wieża Kinga
-Wheel of Time

Nie dość, że mają prawa to jeszcze mają budżet i ludzi którzy im pomagą ten świat jak najlepiej odtworzyć. Dla przykładu Brandon Sanderson będzie brał czynny udział przy produkcji Wheel of Time.
 
Jestem po pierwszym odcinku Sukcesji, pod względem fabuły się zapowiada fajnie, ale to na co zwróciłem uwagę to fajna praca kamer z ręki, przybliżenia itd. Coś w sumie coraz mniej popularnego
 
Back
Top