Seriale

libertarianin

Oplot Challenge
Featherweight
Entourage - mieszane uczucia. Bardzo płytki. Nie ma jakiejś wciągającej fabuły. Parę sezonów zabawy, szastania kasą, zaliczania lasek zaczyna nużyć.

A oglądacie The Office US?

Biurowe życie pracowników firmy sprzedającej papier w małym mieście w Pensylwani.

To jest jeden z najlepszych sitcomów jakie w życiu widziałem. Leci już 9-ty sezon, więc to już nie to samo, ale pierwszych 5 sezonów obejrzałem prawie na raz.

Satuk

Oplot Challenge
Heavyweight
Ta ja oglądam The Office US i uważam go za najlepszy serial komediowy ever. Jestem na 9 odc 9 sezonu i musze przyznać że brakuje Michaela. Szkoda że to już sama końcowka;/ Będzie mi ich brakować

RenatoLaranja

Moderator
Cohones
The Office jest mega mega, ale niestety nowe sezony bez majkela zawodzą. Satuk widziałeś Parks and Recreation?

btw. Spartacus nowy wyszedł.

Satuk

Oplot Challenge
Heavyweight
Widziałem z 2 sezony chyba , słabszy od office ale ujdzie. Spartacus już na dysku czeka na napisy ;]

_Bronson_

Brutaal
Bantamweight
Ktos tu cos wspominal o Eeastbound and down.Zaczalem pierwszy sezon,dwa odcinki i serial jest ZAJEBISTY! Juz teraz wiem,ze obejrze wszystkie sezony.Kenny Powers jest miszczem:)

Bubi

ONE FC
Flyweight
Z komediowych polecam Modern Family. Zajebisty w stylu mockumentary, dodatku gra tam Al Bundy. Dobra beka gwarantowana

M.J.

Brutaal
Lightweight
W tym tygodniu wyszedł nowy serial o nazwie The Following, w którym gra znany większości Kevin Bacon. Tak w skrócie serial opowiada o seryjnym zabójcy, który w pewien sposób stara się zrzeszyć innych sobie podobnych oraz o byłym agencie FBI ( w tej roli wspomniany wcześniej Bacon), który wpakował do więzienia tego słynnego seryjnego zabójce, jednak z powodu pewnych okoliczności zmuszony jest powrócić na służbę. Nie chcę więcej pisać, żeby nikomu nie spoilerować ale ogólnie po pierwszym odcinku mogę polecić, ponieważ jak dla mnie trzymał w napięciu i miał na tyle ciekawe zwroty akcji, że już czekam na kolejny odcinek

Arlovski

UFC
Heavyweight
1o lutego ruszają dalsze odcinki Walking Dead wiec jeszcze trochę. A tym czasem wszystkim spragnionym WD wrzucam czasoumilacz:

Lauren Cohan in Esquire Feb 6.gif

Yagiel

UFC
Featherweight
axl, jeszcze trzeci się nie skończył (jeszcze 8 odcinków, najbliższy 10 lutego) a Ty już o IV sezonie marzysz ?:D

Co do seriali - od jakiegoś czasu oglądam Różowe Lata Siedemdziesiąta i jest zajebisty ;]

Satuk

Oplot Challenge
Heavyweight
Przez super bowla nie wyjdzie shameless ;/ . Oglądaliscie coś z nowosci? Ja jestem na bieżąco z Banshee i The Following i póki co te 2 seriale miażdzą ;D

Gambit

UFC
Featherweight
Sorki za dubel, ale kocham ten serial i wreszcie wraca, szkoda, ze bez Harmona, ale będzie dobrze ...

https://www.youtube.com/watch?v=z584YZtS9c4

Satuk

Oplot Challenge
Heavyweight
ja nie dalem rady przebrnąc przez 3 sezon Community. 2 pierwsze pochłonołem w pare dni a trzeciego nie mogę oglądać. Strasznie mnie nudzi i totalnie nie smieszy.

Gambit

UFC
Featherweight
A wg mnie trzeci sezon najlepszy, po prostu maksymalna jazda po bandzie, że z niektórych akcji płakałem ze smiechu :]

Deadpool

Brutaal
Featherweight
Obejrzałem dopiero 10 pierwszych minut , ale z czystym sumieniem mogę polecić serial "House of cards". Kevin Spacey i thriller polityczny, przecież coś takiego nie może nie wyjść:-)

RenatoLaranja

Moderator
Cohones
Są pewni aktorzy, których sama obecność sprawia, że coś ogladam i tak pewnie będzie w przypadku house of cards

Gambit

UFC
Featherweight
Warto przy tym wspomnieć, że jest to pierwszy taki serial, który jest dostępny tylko i wyłącznie w sieci i został wypuszczony w całości za jednym zamachem, czy to początek serialowej rewolucji?

RenatoLaranja

Moderator
Cohones
Obejrzałem pierwszy odcinek domu z kart - bardzo dobra produkcja. Ciesze się, że co tydzien będę mógł zobaczyć Kevina ;)

Yagiel

UFC
Featherweight
Tłumacze chyba zapomnieli, że 2 dni temu The Walking Dead było, bo nadal nie ma napisów a dziś jest polska premiera, lecz z racji na późną godzine, wolałbym aby ogarneli je w końcu :P