Seriale



Jeszcze miesiąc, całość ma być dostępna od razu.

0ds.png

1ds.png



Przykro mi.
 
Christopher-Nolans-Oppenheimer-770x559.jpeg


Jakim cudem ten film dostał 8 Oskarów? Nie przedstawił ani jednego czarnego naukowca w projekcie Manhattan.

:jjsmile:
Osobiście nie oglądałem ale jakim chujem to spełniło wymogi inkluzywności czy jak to się tam kurwa nazywa? Robert downey jr. posuwa Matta Damona?
 
Dżentelmeni zapowiada się git, pierwszy odcinek i od razu widać rękę Guya
Ja obejrzałem cały, jakiegoś wielkiego wrażenia na mnie nie zrobił, bez podjazdu do starych gangsterskich filmów Guya. Takie 7 z minusem/10, klimat z filmowych Dżentelmenów zachowany, dużo akcji więc szybko leci, dialogi dobre i sporo śmiesznych scen, chińczyk od zioła ładnie jest porobiony przez cały czas.

Scodelario wizualnie na minus, nie wiem czy źle dobrany makijaż, czy jej też odjebało i coś z twarzą zrobiła, ale brzydko wygląda, w Skinsach, to ona była szmulka pierwsza klasa. Freddy wkurwiający debil, ale chyba właśnie o to chodziło z jego postacią, dobrze się wpisuję w fabułę, reszta obsady całkiem spoko, pojebane gangsterskie rodziny. Tylko finałowy odcinek strasznie nierówny, liczyłem na jakieś fajerwerki, Gusa Fringa z BB stać na więcej.
 
Back
Top