Seminarium z Peterem Irvingiem Poznań, 13-14.09 Poznań

FreedomFighters

Oplot Challenge
Featherweight
1899395_486422604827426_8350602670482808389_o_1407351604.jpg




Z okazji 20 lecia skłotu Rozbrat Freedom Fighters zaprasza na specjalne wydarzenie jakim jest dwudniowe seminarium z Peterem Irvingiem, angielskim zawodnikiem, który gościć będzie w Polsce po raz pierwszy. Pete jest specjalistą zarówno w walce w stójce jak i parterze, od lat zawodowo startuje w formułach K-1, Muay Thai jak i MMA. Na co dzień jest trenerem, który ćwiczy zarówno amatorów jak i przygotowuje do startów zawodowców.



Irving zawodowo zadebiutował w MMA w 2003 roku na gali Cagewarriors 4. Rok później wyjechał do Brazylii, by szlifować BJJ pod okiem legendarnego mistrza Crezio De Souza, pioniera Vale-Tudo walcząc w pucharach Brazylii i innych zawodów w randze mistrzostw. Po dwóch latach intensywnych treningów wrócił do startów także w Muay Thai i MMA dwukrotnie zdobywając brytyjski tytuł mistrza organizacji Strike and Submit. Europejski tytuł mistrza tej oganizacji zdobywał również dwukrotnie, na swoim koncie ma również trzy tytuły mistrzowskie europejskiej organizacji Xth Legion.



W K-1 zdobywał tytuł mistrza wagi półśredniej organizacji UCMMA UK-1, mistrza wagi super średniej XFS i brytyjski tytuł mistrza wagi super średniej ICO. Wszystkie tytuły zdobył trenując pod okiem instruktorów gymu Semtex Steve'a Gladstone'a i Kierana Keddle'a.



W 2011 został promowany na czarny pas BJJ przez Leo Negao. W tym samym roku otrzymał od swojego trenera MMA Alana Orra czarny pas chińskiego boksu.



Pete był również ekspertem od techniki w wiodącym magazynie MMA Fighters Only gdzie prowadził kolumny Fight like, Strategy clinic, technique clinic i Winning techniques.







Plan seminarium:







Sobota, 13.09







12.00-14.00: Muay Thai



14.00-16.00: BJJ (Gi)







Niedziela, 14.09







12.00-14.00: Muay Thai



14.00-16.00: BJJ (No Gi)







Koszt seminarium: 4 bloki treningowe- 50 zł, pojedynczy blok- 15 zł.







Miejsce seminarium: Kohorta Poznań, Osiedle Lecha 43







Zapisy: [email protected] Prosimy o podanie nazwiska i klubu.







Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1453790758228744/
 
"Z okazji 20 lecia skłotu Rozbrat Freedom Fighters"



myślałem, że z takiej okazji to się tanie wina kupuje w tym spędzie dla brudasów....
 
Już gdy przeczytałem "Freedom Fighters" to mi się lampka zapaliła. Nie myliłem się, Rozbrat :D
 
Back
Top