Sandro w Bellatorze, Lombard vs Vitale na gali nr 44


Foto Daniel Herbertson / Sherdog.com

Bellator FC ogłosił dzisiaj zakontraktowanie jednego z najlepszych piórkowych na świecie, byłego mistrza Sengoku i obecnego Króla Pancrase Marlona Sandro (MMA 17-2, 6 w rankingu MMARocks). Brazylijczyk jest kolejnym nie-japońskim zawodnikiem, który opuszcza organizację Sengoku. W oświadczeniu prasowym Bellator poinformował też, że zawodnik Nova Uniao nie weźmie udziału w nadchodzącym turnieju wagi piórkowej, ale zadebiutuje w organizacji w trakcie czwartego sezonu gal.

Sandro brutalnymi nokautami w japońskiej organizacji wywalczył sobie tytuł mistrza wagi piórkowej. Stracił go jednak w swoim ostatnim pojedynku 30 grudnia ulegając wyraźnie w pięciorundowym pojedynku Hatsu Hiokiemu.

Jak podaje MMAJunkie.com znana jest też data powrotu do klatki mistrza Bellatora w wadze średniej Hectora Lombarda (MMA 27-2-1, 19 w rankingu MMARocks). Kubańczyk 14 maja na gali Bellator 44 zmierzy się z weteranem Falaniko Vitale (MMA 28-9) w pojedynku, którego stawką nie będzie jego tytuł mistrza.

Sandro w Bellatorze, Lombard vs Vitale na gali nr 44
 

outcast

Maximum FC
Bantamweight
Miejmy nadzieję że prędzej czy później dojdzie do walki Warrena z Sandro. Zmiana mistrza w piórkowej nieunikniona.
 

Argue

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Ale może Bellator się odbuduje? Sandro to konkretna gwiazda i może być ikoną tej organizacji. Konkretna twarz dla światowego MMA.
 

Miedziak

BAMMA
Welterweight
Warren vs Sandro!!Cytując ex-premiera - yes yes yes!IMO bardziej opłaca im się promować Warrena - wielki talent, który potrafi dać emocjonujące starcia z dużym powrotem i do tego Amerykanin.
 
na razie Bellator jest sporo milionów $ w plecy, podpisują nowych zawodników na lewo i prawo, ale ta nowa umowa TV raczej nie napawa optymizmem
 

JMMA4LIFE

Oplot Challenge
Welterweight
Waga piórkowa w bellatorze jest wręcz cudowna. Warren, Mann, Soto, Pitbull a teraz Sandro. Sezon 4 bedzie wspaniały !
 
Top