Saleta vs Najman na KSW 14?

a ja wiem z "pewnego źródła", lub jak powiadał Wasserman "skądinąd", że.... (dopiszcie sobie co chcecie....)
 
nie wiem kogo taka walka ma zainteresować, poziom podwórkowy saleta pajac a najman mega pajac...ksw schodzi na dno jak chce takie pośmiewisko robić..
 
no mi brakło słów na to... myślałem że jeden freak im wystarczy, ale drugi? to już przesada. czytajac ten post bylem przekonany ze ktos sobie jaja robi.
 
W Pride i K1 jeszcze lepsze freak show były wiec nie wiem czemu się tak wkvrwiacie o to.
 
te czasy juz dawno za nami ;] po za tym pride i K1 byli wstanie zaoferowac zawodnikow najwyzszej klasy
 
Jeden czy dwa przerywniki na gali w postaci walki bardzo słaby bokser vs przeciętny bokser i siłacz vs słabszy zawodnik mma nikomu nie powinny przeszkadzać.
 
Czytając nagłówek na głównej myślałem, że na Cohones się zalogował Saleta i Najman i się obrażają... jestem rozczarowany :D
 
Takubo - też poczułem pewien "niedosyt" :)
A właściciele KSW przed w/w walką powinni wstawić do ringu basen z kisielem (Bijcie się w kiślu!) lub fragment płotu z luźno zamocowanymi sztachetami. Z pewnością freak show byłby ciekawszy.
 
Na KSW 15 ma być Team Battle


Bracia Mroczki VS Half Pint Brawlers


Na zasadach WWF wygrany dostaje paszport Polsatu.
 
@takubo: to samo pomyślałem :) moje rozczarowanie nie miało granic...
 
Info od KSW:

„Saleta powalczy z Najmanem na gali KSW”, „Chciał Gołotę, teraz chce Najman” i „Jak Saleta pokaże zaświadczenie lekarskie, to będę z nim walczyć” to tylko kilka tytułów, jakie w ostatnich dniach pojawiły się w gazetach codziennych oraz na portalach branżowych. Wszystko za sprawą słownych utarczek pomiędzy Przemysławem Saletą i Marcinem Najmanem.

Wszyscy, którzy interesują się sportami walki, a nie tylko czytają plotkarskie portale wiedzą doskonale, że obaj fighterzy od wielu lat nie darzą się sympatią, chociaż w przeszłości byli dobrymi kolegami. Nie ingerujemy w ich sprawy prywatne i zawiści jakie między nimi zaszły. Interesuje nas głównie fakt, że obaj zawodnicy są zainteresowani wejściem do ringu i skrzyżowaniem rękawic we wszechstylowej walce wręcz, na czternastej gali „Konfrontacji Sztuk Walki”.
W tej chwili trudno jest Nam jednoznacznie stwierdzić, czy do takiego pojedynku dojdzie. Właściciele Federacji KSW planują w najbliższym czasie spotkać się z Najmanem i Saletą, by porozmawiać o ich ewentualnym pojedynku na zasadach MMA, na KSW 14.
 
1276001881135.jpg
Stawiam na remis przez TKO.
 
Kolejna dobra walka patrząc z marketingowego punktu widzenia i propagowania MMA wśród mas. Pudzian się sprawdził, kolej na następnych.
 
Najlepiej jakby Strasburger zawalczył, najlepiej w godzinach obiadowych w niedzielę, wtedy to by było ludzi przed telewizorami. ;]
 
ja stawiam na kobiece MMA, Doda-Mandaryna albo Mucha-Cichopek
 
Ale popatrzmy nna surowo, bez osobistych uwag - KSW, które potrzebuje obecnie dobrze sprzedawać swój produkt, MUSI przynosić zyski, a te będą jak będzie wielomilionowa oglądalność, by procent zysków z reklam od Polsatu (nie licząc wpływów z bramki) wyrównał nakłady na promocję i organizację imprezy.
Bez Pudziana to będzie z jakieś 2 mln widzów, ale takiej zyski będą o wiele niższe i wtedy Polsat będzie z rezerwą podchodził do wypisywania ze swojej strony czeków.
Tu trzeba jakiegoś gwóźdź programu dla casuali, którzy o mma interesują się od święta, a obecnie to oni napędzają obecny boom.
Dla mnie jest to wytrzymania poświęcenie dla gali z 9 profesjonalnymi walkami jednego freak show dla gawiedzi. W końcu to gala MMA w otwartej tv poprzedzona dużą promocją.
Fajnie by było, żeby dla dużego zainteresowania nie trzeba było tego robić, ale w Polsce jeszcze daleko do tego, a i tak bliżej niż w zachodniej Europie, gdzie innym organizatorom (tak w tym BOTE) trudno jest promować swoje eventy i o komplety publiczności o wiele trudniej mimo uznanych marek na rosterze.
Ja też mnie, zeby było jak w USA, gdzie mega pro-eventy UFC/WEC mają dziesiątki odpowiedników w mniejszych organizacjach i wszytko cieszy się ogromną popularnością, ale to nie USA, a Europa, która w swojej pruderii i hipokryzji zepchnęła mma na margines tzw. "cywilizowanej rozrywki", bo miana sportu konsekwentnie odmawia.

Dzięki hypeowi KSW wiele mniejszych organizacji może liczyć na opłacalność swoich gal i duży procent z tych o o mma usłyszeli może się tym zainteresuje. Moze w końcu dożyjemy czasu, gdy gale Zuffy czy DREAM będą w mainstreamowej polskiej tv (chocby kodowanej jak Polsat Sport), a dzięki temu jesteśmy bliżej tego.
Nie wspomnę o tym, ze dzięki temu co robi KSW Mamed i spółka ma szansę na utrzymywanie się wyłącznie z MMA, a nie dorabiania na boku.
 
Ja mam dla KSW dobry temat na walkę


Najman z Saletą VS Pudzian


to by była totalna innowacja.
 
Back
Top