Saleta - Najman 2 w K-1

Madman

Bellator
Welterweight
saleta_najman_zapowiedz_470.jpeg


Jak podaje Orange Sport info Przemysław Saleta (MMA 1-1) wstępnie zgodził się na rewanż z Marcinem Najmanem (MMA 0-2). Walka miałaby się odbyć w formule K-1, 5 listopada w Warszawie na gali nowopowstałej federacji - MMA Action.
Jak mówi Saleta będzie to dla niego okazja do promocji kolejnej wyprawy z cyklu Riders Tour, tym razem odwiedzi Tajlandię i tamtejsze kluby boksu tajskiego. Natomiast dla Marcina Najmana będzie to szansa na udowodnienie sobie i kibicom, że jest lepszym zawodnikiem a jego porażka w MMA z Saletą była 'wypadkiem przy pracy'.
 
Wywiad ze złotoustnym http://www.boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=26318:najman-salecie-powinno-bardziej-zalee-na-rewanu-ni-mnie&catid=1:latest-news



Jak dowiedziała się nasza redakcja były mistrz Europy w wadze ciężkiej Przemysław Saleta zgodził się na walkę z Marcinem Najmanem i obaj zawodnicy spotkają się w ringu podczas zaplanowanej na 5 listopada gali. Walka odbyć się ma w formule K-1 i ma być to wielki rewanż za pojedynek, który odbył się podczas 14 gali organizowanej przez federację KSW. Wtedy walka odbyła się na zasadach MMA, teraz kibiców czeka walka na zupełnie innych zasadach.



Walkę Marcina Najmana z Przemysławem Saletą na żywo w telewizji oglądało ponad 4,5 mln widzów i było to jedno z najchętniej oglądanych wydarzeń sportowych w polskim MMA. Przypomnijmy, że Saleta otrzymał już kilkukrotnie propozycję stoczenia rewanżowej walki z Najmanem, ale za każdym razem odmawiał. Z informacji, do których dotarł nasz portal wynika, że tym razem pięściarz zgodził się na warunki zaproponowane przez prezesa MMAAtack i po raz drugi kibice zobaczą w ringu obu zawodników.



Z ostatniej chwili: Naszą informację potwierdził w rozmowie z Orange Sport Info Przemysław Saleta: "5 listopada na Torwarze spotkam się jeszcze raz z Najmanem w ringu. Dlaczego Najman zdecydował się na K-1 nie mam pojęcia. Ja tego nie traktuję tego pojedynku w kategoriach osobistych, bo osobiste sprawy załatwiłem już w MMA. Dla mnie jest to promocja wyjazdu Riders Tour Thailand."
 
Słyszałem, ze największy brazylijski producent telenowel wykupił już prawa do transmisji pojedynku obu Panów.
 
Boże dzięki żeś wysłuchał moich modlitw!!! :D



Ja się cieszę, uwielbiam popelinowe Freak Show :P Nazywajcie to jak chcecie ale ja się swojego zboczenia nie wstydzę xDDD
 
" popelinowe Freak Show "- nazwa świetnie pasuje do sytuacji!!!! :-)



również się cieszę, na wieść o tym, że ci dwaj wybitni stójkowicze skrzyżują rękawice po raz wtóry...



i ubolewam niestety, że proponowana formuła pojedynku będzie uboższa o ich parterowe ewolucje...
 
freak_yeah_funny_baseball_tshirt_mousepad-p144964210620389773trc6_152.jpg




Mogą jeszcze po pomykać w kometkę, i w pici polo na moście :-):-) Czemu Saleta promuje tego kolka poracha na maksa chyba obaj cierpia na pernamentny odpływ gotówki :-)



images
 
Panowie: kasa, kasa, kasa $$$$$$$$$$$.



Saleta ostatnio chwalił sie tym swoim nowym programem, gdzie odwiedzi jakaś szkółkę MT i będzie trenował z nimi i jeszcze z jakimś redaktorkiem. Program może być nawet, nawet - się okaże. A co do pojedynku - jeśli Przemek trenuje regularnie - wygra spokojnie
 
:-) Nie wiem Najman co ty chcesz tą walką udowodnic ?? :-)



Jak przegra bedzie gadał ze buty miał za ciasne rękawice za cięzkie, jak wygra to bedzie prze kozak. Co nie którzy to by gówno spod siebie zjadli zeby byc w mediach tak jak to robi Najman a Salecie sie nie dziwie ze przyjmuje propozycje walki jeszcze raz mu wjeb*** dostanie pare ładnych groszy i tyle.



Jak myslicie bedzie trzeci rewanz??
 
Najman dla mnie jest zdecydowanym faworytem, musi skończyc tą walkę w 3 minuty. Albo tak rozbić Saletę w 1 rundzie i nawet oddać tą 2 rundę, ale nie tak mocno, to wtedy również powininem wygrać. Następną sprawą będzię most siekierkowski xD







tsatsaki: Gala w Częstochowie była w piątek, początkowo miał walczyc z Bowem, lecz nie doszli do porozumienia.
 
Też bardzo lubię freak showy, więc dla mnie to dobra wiadomość. Na pewno będą emocje. Ciekawe co będzie chciał zrobić Najman. Czy się rzuci do szaleńczego ataku jak na KSW czy podejdzie bardziej rozsądnie.



Na pewno dla Najmana walka w K-1 będzie trudniejsza do wygrania niż w MMA.
 
Najman zamiast walczyć woli oszukiwać ludzi, że będzie walka z Riddickiem Bowe. Jak dla mnie od początku nie było żadnych szans na tą walkę, ale Najman chce jeszcze uchodzić za fightera, dlatego rozprowadza takie informacje, chce po prostu narobić szumu wokół siebie.
 
Jak tak dalej pójdzie, to Bazelak nigdy nie zawalczy. Rozpowszechnia informacje dla popularności swojej oraz przyszłej książki jego autorstwa, tak sądzę.
 
Podobno grają do trzech wygranych. Było MMA, teraz K-1, potem boks i ew. szermierka. Jeśli będzie 2:2, to zadecyduje zapaśniczy tie-break.



Teraz Najman wziął się za obrażanie Krzysztofa Kosedowskiego, więc niewykluczone, że również spotkają się w ringu.
 
Co do Bazelaka to ja nie byłbym taki pewny. Koleś jest nadziany, jeździ Porsche i ma wyjebane. Sądze, że dla niego walki to nie jest sposób na nie wiadomo jakie pieniądze, ale możesz mieć rację, że chodzi o promocję jego osoby.
 
Szkoda, że Najman z Bazelakiem utrzymują 'stosunki dyplomatyczne' bo byłby to naturalny, wynikajaćy sam z siebie kolejny freak show na KSW. :-)
 
o ile dobrze pamiętam to Najman mówił że na jego gali będą wyrównane walki i solidni przeciwnicy :-) a tutaj proszę, na BN znalazłem wyniki i rekordy przeciwników

Walka wieczoru:



(Walka o pas TWBA) Waga półciężka: - Dariusz Sęk [13(5)-0(0)-1] vs Achille Omang Boya [11(5)-9(5)-0] - Przez KO w 2:26 rundy nr. 5 zwycięzcą pojedynku oraz mistrzem TWBA zostaje Dariusz Sęk.











Pozostałe pojedynki:



Waga średnia: Maciej Sulęcki [7(2)-0(0)-0] vs Mika Joensuu [12(3)-6(2)-0] - Jednogłośnie na punkty (3x 60-54) zwyciężył Maciej Sulęcki.







(Walka o pas BoxingNews) Waga półciężka: Aleksy Kuziemski [22(6)-3(3)-0] vs Roman Vanicky [9(5)-25(5)-1] - Zwycięzcą oraz posiadaczem pasa BoxingNews został Aleksy Kuziemski, który zwyciężył przez techniczny nokaut w rundzie nr. 2.







Waga super średnia: Norbert Dąbrowski [5(1)-0(0)-0] vs Anton Sjomkin [13(11)-4(1)-0] - Stosunkiem głosów dwa do remisu (57-57, 2x 58-56) zwyciężył Norbert Dąbrowski.







Waga super średnia: Michał Starbala [3(0)-0(0)-0] vs Tomas Man [1(1)-3(0)-0] - Jednogłośnie na punkty zwyciężył Michał Starbala.







Waga junior ciężka: Bartłomiej Grafka [2(0)-0(0)-0] vs. Patryk Kowoll [0(0)-2(0)-0] - Stosunkiem głosów dwa do remisu (40-36, 38-38, 39-38) zwyciężył Bartłomiej Grafka.


przemilczę to! :-)
 
Bazelakowi nie chodzi o pieniądze, poprostu zdaje się że ma poważne problemy psychiczne.
 
Tsatsiki no to przemilczałeś hehe :)



A co do walki Bazelak - Najman to w ostatnim wywiadzie Bazelak mówił, że lubi Najmana, ale jakby była taka propozycja od KSW to by przyjął.
 
Back
Top