Salahdine Parnasse zada pierwszą przegraną Robertowi Ruchale? Przegląd kursów Superbet przed KSW 85

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
Salahdine-Parnasse-vs-Robert-Ruchala-na-XTB-KSW-85-unifikacja-pasow-wagi-piorkowej.jpg


Już 19 sierpnia w Nowym Sączu odbędzie się gala KSW 85, podczas której kibice zobaczą dziewięć pojedynków. W najważniejszym z nich aktualny mistrz wagi lekkiej i piórkowej Salahdine Parnasse, zmierzy się z tymczasowym mistrzem wagi piórkowej Robertem Ruchałą. Przed tym wydarzeniem przyjrzeliśmy się bliżej kursom wystawionym przez naszego partnera Superbet.

>>> SPRAWDŹ WSZYSTKIE KURSY PRZED GALĄ KSW 85Łukasz Rajewski (MMA 12-8-0) vs Wilson Varela (MMA 9-5-0)

Ciekawe starcie, bo wiele pokaże o tym, czego możemy spodziewać się w przyszłych walkach po Rajewskim. W ostatnim starciu „Raju” pewnie poradził sobie z rywalem z zawodnikiem o znacznie większym zasięgu - co jest dobrą prognozą przed najbliższą walką Polaka. 34-latek ma jednak problemy z rywalami, którzy dobrze radzą sobie w parterze - poddawał go przecież Kopera, Desmare czy Barrio. Czy Varela będzie w stanie to powtórzyć?

Francuz ma za sobą dobre występy, jak nokautowanie Mihaila Nicy z 2022 roku czy rozbicie Gracjana Szadzińskiego, jednak pokazywał się też z kiepskiej strony, jak chociażby wtedy, gdy został rozbity przez Macieja Kazieczkę. Chętniej walczący w ostatnich walkach w stójce „The Prototype” ma jednak dobry parter, którym może zaskoczyć rywala, a niewykluczone, że będzie starał się to robić mając przed sobą doświadczonego kickboxera. Pojedynek tak, jak wskazują kursy, zapowiada się na bardzo wyrównane starcie.

 • Walka Potrwa Pełen Dystans - Nie @ 1.42
 • Liczba Rund - Poniżej 2.5 @ 1.52
 • Wilson Varela przez poddanie @ 5.50
Kleber Silva (MMA 21-11-0) vs Rafał Kijańczuk (MMA 12-6-0)

Tu może wydarzyć się tak naprawdę wszystko. Brazylijczyk co prawda rozbił w ostatniej walce faworyzowanego Łukasza Sudolskiego, jednak miał lekkie problemy, głównie z początku walki (gdzie również niebezpieczny jest jego najbliższy przeciwnik). Zagadką będzie jednak forma „Orgulho”, bo ostatnim zawodnikiem o dodatnim rekordzie (nie licząc Sudolskiego), którego pokonał, był Luis Henrique da Silva w 2018 roku. Od tamtej pory pokonywał rywali debiutujących lub o ujemnych rekordach. Pozostałe starcia pokazywały jednak, że Silvę ciężko jest rozbić - Davlatmurodov wygrał dopiero decyzją, Fakhreddine w rugiej rundzie, Ragozin i Mikutsa także dopiero decyzjami.

Po Kijańczuku wiadomo czego można się spodziewać - szybkiego startu i chęci rozbicia przeciwnika za wszelką cenę. W ostatniej walce Polak został poddany przez Bogdana Gnidkę i niewykluczone, że o podobny scenariusz pokusi się również Kleber Silva, jeśli oczywiście dokładnie prześledził pojedynki toczone przez „Kijanę”. Największe szanse ma Kijańczuk w pierwszej rundzie, jednak im dalej, tym nieco większe doświadczenie Silvy, a szczególnie w dłuższych starciach, sprawi, że może odwrócić to na swoją korzyść.

 • Liczba Rund - Poniżej 2.5 @ 1.35
 • Wygra Walkę W Rundzie - Rafał Kijańczuk wygra w rundzie 1 @ 3.00
 • Wygra Walkę W Rundzie - Kleber Silva wygra w rundzie 1 @ 6.00
 • Walka Zakończy Się W 1. Minucie - Tak @ 7.00
Patryk Kaczmarczyk (MMA 9-2-0) vs Danu Tarchila (MMA 6-1-0)

Po przegranej Patryka Kaczmarczyka z Dawidem Śmiełowskim w 2022 roku widać było w jego kolejnym starciu, że coś mogło zmienić się w przygotowaniach lub podejściu do pojedynku. Starcie z Pascalem Hintzenem poprowadził w świetnym stylu, nokautując go już w 63 sekundy. Niewykluczone, że w podobny sposób będzie chciał on zakończyć najbliższy pojedynek. Rywal wygląda jednak na takiego, którego może być trudno skończyć, jednak Polak powinien spokojnie kontrolować przebieg starcia.

Tarchila bardzo dobrze pokazał się w ostatniej walce, wygrywając na punkty z Wojciechem Kazieczką. Pokazało to jednak bardziej, że Kazieczko to wciąż zawodnik bez doświadczenia w klatce MMA, bo sprytnie wykorzystywał 20-latek z Mołdawii. Bez wątpienia dla Tarchilii będzie to najtrudniejszy rywal w dotychczasowej karierze. Z tak doświadczonym przeciwnikiem jeszcze się nie mierzył. Starcie ma potencjał na pełen dystans i prawdopodobnie rozgrywać będzie się wyłącznie w stójce. Chyba, że Polak pokusi się o sprawdzenie parteru młodego rywala.

 • Liczba Rund - Powyżej 1.5 @ 1.42
 • Walka Potrwa Pełen Dystans - Tak @ 1.95
 • Metoda Zwycięstwa - Patryk Kaczmarczyk na punkty @ 2.25
Pozostałe ciekawe kursy:

 • Zwycięzca - Wiktoria Czyżewska @ 1.38
 • Zwycięzca - Adrianna Kreft @ 1.50
 • Liczba Rund w walce Parnasse vs Ruchała - Powyżej 3.5 @ 1.80
 • Walka Parnasse vs Ruchała Potrwa Pełen Dystans - Tak @ 2.30
 • Metoda Zwycięstwa - Salahdine Parnasse na punkty @ 2.85
 • Zwycięzca - Bogdan Gnidko @ 3.00
Propozycja kuponu:

KSW85Kupon.jpg


⇒ Nasz profil i nasze zakłady możecie już śledzić w najnowocześniejszej aplikacji do zakładów sportowych na rynku. Wpadnijcie do zakładki SuperSocial na Superbet! 

Salahdine Parnasse zada pierwszą przegraną Robertowi Ruchale?​

Tak
 
Back
Top