słaba waga średnia i mocna waga półciężka w UFC

powerslave

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Często się mówi o tym, że waga średnia jest słabo obsadzona, a półcięzka mocno. Czasami przywołuje się ten argument pokazać, że osiągnięcia Andersona są mniej warte niż np. GSP, który też ma 'mocną' rywalizację. W związku z powyższym naszła mnie taka myśl. Dlaczego w mocno obsadzonej wadze lhw dwa kolejne titleshoty dostają goście ze słabej wagi niżej? Coś mi tu nie gra ;)
 
2u71vz9.jpg
 
Kto tak mówi? Sorry ale obecnie szczególnie po merg'u z sf to zadna kat nie jest słaba. mw weidman, rockhold, okami, lobard i tak można wymienicać.
 
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_current_UFC_fighters#Middleweights_.28185_lb.2C_84_kg.29


Słaba ? ;)
 
Może i nie jestem od wczoraj, ale dotychczas tylko komentowałem przez stronę nie zastanawiając jak samo forum funkcjonuje, ale ok spróbuję nastepnym razem przywiązać do tego większą wagę jeżeli tak.
 
Spoko, bez spiny. Po prostu są odpowiednie działy na forum nie trzeba tworzyć tematu. Nastepnym razem będziesz wiedział:-)
 
Venom, rozwin prosze. Uwazasz, ze obie (rozumiem, ze mowimy o Sonnenie w kontekscie UFC 148) zostaly zestawione tylko i wylacznie ze wzgledow marketingowych?
 
Belfort walczył z Jonesem tylko dlatego, że Hendo uszkodził kolano, walk odmówili Machida i Shogun, a Gustafsson był bodajże również kontuzjowany. Chyba tego, że title shot dla Sonnena nie był wynikiem osiągnięć sportowych, nie muszę tłumaczyć.
 
A, spoko. Myslalem, ze mowisz o title shotach dla Belforta i Sonnena w kategorii sredniej.
 
Po co otwierasz nowy temat?


Bez przesady, w końcu jakiś temat do dyskusji o MMA. Ostatnio jak ktoś zakłada temat to tylko z zamiarem wyłudzenia lajków lub inną "prośbą o pomoc"...
 
Najcięższy z ciężkich z pewnością nie mógł się mylić. Jak mówi, że się to nadaje do tematu Hyde Park, w którym zniknie za 5 minut pod toną różnych innych wątków, to tak właśnie jest.
 
Najlepiej o wszystkim w HP dyskutować. 1 temat na forum, zero komplikacji, że ciągle nowe tematy przybywają. Wszystko w jednym temacie - Oh Yeah! 


E. Mocna waga ciężka, bo jest tam Bąs ;-)
 
Back
Top