SŁODZIAK???

Te suplementy mnie śmieszą, są tylko dla desperatów, każdy choć troche ogarniety z dietetyką wie że nie jest to potrzebne, 95% to dieta, sposob zycia, regeneracja itd, a to moze być uzupelnieniem ale naprawde nie potrzebnym
 
Hajs się zgadza. Wcześniej ani słowa o tej odżywce, a teraz nagle sobie o niej przypomniał. :-)



72 kg w 8 miesięcy więc powinno się to ładnie sprzedać...



r8wvew3trb8d.jpg
 
Straciłem po obejrzeniu tego materiału na TVN24 do Słodziaka reszty szacunku.....
 
Ta i zawsze te 10-20 % ludzi pragnących schudnąć sięgnie po ten środek myśląć że na serio on coś da...



Nikt nawet nie spojrzy na to co do dyspozycji miał Słodziak, kto mu pomagał i że nie musiał się martwić praktycznie o nic tylko robić co mu każą trenerzy...
 
Ten wpis na blogu czyta sie tak samo jak te glupkowate reklamy o schudnieciu na wp itd., dokladnie ten sam jezyk... parodia
 
Ja szacunku nie straciłem, bo schudł własna determinacją, mógł dalej wpierdalać hamburgery i zapijać colą, ale wziął dupę w troki z pomocą oczywiscie pana Piotra i reszty. Tylko szkoda,że zamiast dalej promować transfrommacje jako program dzięki któremu ludzie redukują za pomoca diety i treningu (i wtedy ludzie tak zaczynają myślęc i biorą się do roboty), a tak to Janusze pomyślą "O kupię sobie proszek i schudnę 10kg w 10 dni. Ekstra!"
 
Ej hola-koleś jest marketingowcem, który na samym początku nadał programowi marketingową nazwę. Wiadomo było że tak się skończy. Szacun za walke z sadłem i za zarabianie na nowe sadło;)
 
"O kupię sobie proszek i schudnę 10kg w 10 dni. Ekstra!"




Do tego humor im się poprawi:




Żeby tego było mało osoby z mojego otoczenia, a w szczególności trenerzy zauważyli u mnie poprawę nastroju
 
jako, ze w nowym klubie nie ma maty, a zmienil sie prowadzacy trener to z treningow kondycyjno-wytrzymalosciowych nowa transformacja zamieni się w pakowanie na silce :P
 
Szacunek za transformację fizyczną, bo ja pamiętam go jako grubaska z luźnymi ciuchami
 
Czy on jest tak wielka personą że tworzycie temat o nim i go odswieżacie? Szczerze to nierozumiem tego.
 
Back
Top