Sędziowanie w MMA - pytania i odpowiedzi



Stare ale tutaj wrzucę bo nie było, a jakie jest wasze zdanie musi trenować czy niekoniecznie? :)


Korzystając z okazji. Co myślisz o przebiegu i przedewszystkim zakończeniu walki Lawler vs Askren? Oczywiście chodzi o perspektywę czysto zawodowa jako sędzia. Pozdro
 
Korzystając z okazji. Co myślisz o przebiegu i przedewszystkim zakończeniu walki Lawler vs Askren? Oczywiście chodzi o perspektywę czysto zawodowa jako sędzia. Pozdro

Oglądałem video, na miejscu mnie nie było i wg video widać, że ręka spada, wtedy Herb sprawdza i przerywa, wg mnie Lawler spłynął ale szybko wrócił ale każda utrata przytomności powinna się równać z zakończeniem walki :)
 
chyba jednak w większości nie trenują ;-)
ps. biały, niebieski pas = nie ma się jeszcze pojęcia o co w tej grze chodzi.

żyłem w czasach w których na niebieski pas bjj patrzyło się jak na Bogów więc nie do końca :) teraz jest troszkę inaczej ;)
 
@Bosy Powiem Ci, że jestem pod wrażeniem twojej roboty na ostatnim ACB. Piękne przerwanie w walce Paczuskiego. Porównując to z wyczynami pana od walki Helda i Bomby to gołym okiem widać kto tu jest prawdziwym fachurą.
 
@Bosy Powiem Ci, że jestem pod wrażeniem twojej roboty na ostatnim ACB. Piękne przerwanie w walce Paczuskiego. Porównując to z wyczynami pana od walki Helda i Bomby to gołym okiem widać kto tu jest prawdziwym fachurą.

Bardzo dziękuję, miło, że ktoś to zauważa i docenia ;)
 
Back
Top