Rywal dla Koksa

Bazelak to akurat dobry przeciwnik bo bedzie wyrwnana walka a Mirek by go rezjechal i Burneika sie o to boi bo wiadomo ile na tym straci. Juz traci przez to gadanie z koniowalskim na radio a w ostatnim odcinku jacy grzeczni bo sie boja ze przestana od nich kupowac te odzywki. Kulturystyki nie sledze ale ten Piotrkowicz wygral z nim kiedys a ten sie z niego smieje a potem chyba dziwil sie ze Piotrkowicz nie podszedl do niego na gali sie przywitac a co to on k**wa jest? Burneice woda sodowa uderza do glowy i tyle jak nie traktuje MMA powaznie to niech sie zajmie kulturystyka i tyle mam do powiedzenia bo zaraz sie ktos do mnie dopierdzieli



.
 
@up



Zastanów się chłopaczku co Ty mówisz... chodziło o to, że się znali i gadali ze sobą na zawodach a tutaj zgrywał Pana i nie podał ręki, nie wiesz jak było nie komentuj....
 
Jestem uczulony na Bazelaka. Jak stanie do walki z Koksem to obiecuję, że napiszę Kroniki Bazelaka i nie będę już taki miły jak z Najmanem. Może Naivera poproszę o pomoc.
 
Z tego co Bazelak pisał to pomimo kontraktu z KSW może występować w mniejszych galach, także jeśli dostanie propozycję to na pewno ją przymie. Jestem tego pewien
 
Z tego co Bazelak pisał to pomimo kontraktu z KSW może występować w mniejszych galach, także jeśli dostanie propozycję to na pewno ją przymie. Jestem tego pewien
 
Tak jak już ktoś napisał, Bazelak to dobra opcja, bo nie ma nawet połowy umiejętności Oknińskiego, do tego jakby rozgłosić jego bzdury (a na pewno przed walką z Burneiką miałby szansę więcej bzdur opowiadać przed kamerami niż ostatnio) to byłby niezły marketing. Mirek rozwaliłby Roberta i medialnie by nic z tego nie wyszło.



Pisząc tego posta zorientowałem się, że ustawianie freak fightów z góry zakładając, kto ma wygrać to już coraz bliżej wrestingu. Ech.
 
Back
Top